Ekran Tamiri Kurtköy
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Ekran Değişimi Kurtköy

iPhone Ekran Değişimi Kurtköy bir Kılavuz hazırlamak için gerekli. Hepimizin başına gelebilecek bir kaza ve sonucunun telefonun fiyatına eş bir büyüklükte sıkıntı yaratacağı durum; iPhone ekran kırılması. Apple, alıcı memnuniyetine önem veren ve bu tutumla dünyanın en hatırlı şirketlerinden biri olan bir şirkettir.

Şimdi iPhone 8 Plus veya iPhone x‘inizi yere düşürdüğünüzü ve ekranın kırıldığını düsünün, Bu vaziyette, kuşkusuz yetkili bir bayi yolunda olacaksınız. Ancak, telefonun ekranının kırılması garanti kapsamında değildir ve yetkili servis ekranınızın durumuna bağlı olarak size 2000 TL‘ye kadar bir fatura verecektir. Bu fiyatı öderseniz, yalnızca kırık ön ekran değiştirilecektir.

Kurköy iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi Kurtköy Apple’ın başarılı akıllı telefon ailesi her vakit iphone’lardaki ekranı değiştirmek için en pahalı parçalardan biri olmuştur. Bunun bir pek çok nedeni vardır. Ancak, bir iPhone’un en basit hasar gören parçalarından biri maalesef ekran. iPhone laf konusu olduğunda vaziyete benzer. iphone’deki en pahalı cihazlardan biri olan Apple için ekran değiştirme, her kullanıcının hatasız işleyebileceği bir sorun değildir.Apple, son yıllarda geliştirdiği özel bir cam koruyucu kullanmasına karşın, iPhone ekranına ciddi zarar vermeyi engelleyemez. Bu yüksek maliyetli cihazların onarımı için doğru mağazayı seçmek çok önemlidir. Cep Hastanesi olarak, en iyi iPhone ekran değiştirme hizmetini sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

iPhone Ekran Tamiri Kurtköy

iPhone Ekran Değişimi Kurtköy;Bugün, Apple’ın en yeni akıllı telefonu iPhone x, insanların yeni bir akıllı telefon satın almasını sağlayacak kadar pahalı. Neyse ki, iPhone söz konusu olduğunda, cihazın yaşı sebebiyle ekran değişimi çok pahalı değil. Bu hoş bir haber. fakat Fena haberlerimiz de Mevcut. şayet bilmiyorsanız, diyelim ki; Apple cihazlarında ekran değişimini garanti kapsamında tutmaz.

Kurköy Iphone Ekran Onarımı

Çünkü nedeni kolay. Şirket, telefonunuzu satarken ekranının kırılmayacağını garanti etmez.Yalnızca bazı darbeleri korunacağını söylüyor. Kullanıcılar, yüksek ücretlerden kaçınmak için tamir atölyeleri gibi pratik çözümlere yöneliyorlar. Cep Market olarak, biz tam olarak bunu. Mağazamız kargo ile de ürün tamir desteği sağlar.

iPhone Ekran Değişim İşlemi

Telefonunuz siyah ise, ekran bir düşme sonucu siyahtır, telefonu açtığınızda ses duyulur, ancak görüntü görünmezse, ekranda ekran lekelenmistir, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa ne yazık ki LCD ekranınız hasar görmüş, gerilmiş veya kırılmıştır. Bu veya benzeri sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmesi gerekir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ekran değişimi pendik , iphone ekran değişimi 6s , iphone ekran değişimi kartal , pendik iphone ekran değişimi , iphone ekran değişimi ümraniye , iphone ekran değişimi 7 plus , iphone ekran değişimi 5s , iphone ekran değişimi 8 plus

iPhone Ön Cam Değişim İşlemi Kurtköy

iPhone’unuz yere düşerse ve ekranın önündeki cam kırılırsa, ön camı değiştirerek ekran maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirildiğinde, LCD ekran ve dokunmatik değişmez. yalnızca ön cam değişir ve işlemden sonra, ekranınız telefonu aldığınız ilk gün ile aynı görünecektir. Ön cam değiştirme, profesyonel ve uygun maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.