iPhone Ekran Değişimi Pendik
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 70 Görüntülenme

iPhone Ekran Değişimi Pendik

iPhone Ekran Değişimi Pendik iPhone’unuz yere düştü ve ön camı çatladı, kullanabiliyorsunuz görüntüde var peki o zaman neden ekran değişimi yaptırıyorsunuz? iPhone’larda ekran ve ön cam ayrılabiliyor ve ön cam tek başına değişebiliyor.

Ekranlar yapısı itibariyle iç ekran ve ön cam olarak birbirine yapışıktır.Dıştaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayırıp yeni camı yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırıyoruz. iPhone ekranlarının fabrikada üretim şeklide bu şekildedir.

Apple, Ön Cam Değişimi Yapmaz

Ön cam kırıldığında, yetkili servis merkezine gidip ekranı değiştirmeliyiz. Ancak, Apple ön camı değiştirmeyecek. Ön cam kırık ekran kaldırmak ve Yepyeni bir ekran ile değiştirin. fakat sebep dahili ekran bozulmamış olduğunda tam bir ekran değiştirme Mevcut mı?

Yan Sanayi Ekran Taktırmayın Tuzağa Düşmeyin

Belki de ön cam değiştirmenin ne olduğunu dahi bilmiyorsundur. Çünkü meslektaşlarımızın çoğu ön camı değiştirmiyor. Konuştuğunuz birçok teknik servis “ön cam değiştirme yok, komple ekran değiştirme yapılır” diyebilir . Onlara aldırmayın.

 

iPhone  Ekran Tamiri Cep Hastanesin’de Yapılır

Ön camı değiştirmeyen kimi şirketlerin internet sayfa sitelerinde makaleleri görebilir, bunun gelecekte sorun yaratacağını ve bir alt sanayi ekranı kurarak orjinal ekranınızı satın alacağını söyleyebilirsiniz. Ekranın nasıl değiştirileceğini bilen teknik servis açılır ve sonrasın da bilmeden bu tür yorumlar yapar.

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Ekran Değişimi Pendik; Akıllı telefonlar söz konusu olduğunda, Apple aklınıza gelen ilk markalardan biri olmalıdır. iPhone telefonları kaliteleri için öne çıkıyor olsa da, hala en duygulu alanlara sahipler. iPhone ekran değişimi fiyat  listesi, iPhone kullanıcıları tarafından sıkça sorulan sorular arasındadır. Cihazınızın ekranında darbe veya basınç sonucu ekranınızı kırılması mümkündür.

ModelÖn Cam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max2.950 TL (Orjinal Ekran)
iPhone XS2.850 TL (Orjinal Ekran)
iPhone XR2.900 TL (Orjinal Ekran)
iPhone X (10)1.799 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 8 Plus350  TL850 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 8300  TL750 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 7 Plus250 TL650 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 7230 TL600 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6S Plus200 TL600 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6S180 TL500 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6 Plus150 TL400 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 6150 TL350 TL (Orjinal Ekran)
iPhone SE180 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5S120 TL220 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5C160 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 5120 TL220 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 4S120 TL (Orjinal Ekran)
iPhone 4120 TL (Orjinal Ekran)

Orijinal, Revize ve Oem Ekranlar

Ön cam değiştirme esnasında orjinal ekranlar kullanılır. Bununla birlikte, vaktiniz yoksa revize edilmiş ekranlar da kullanılabilir.

Gözden geçirilmiş ekranlar, sağlam çalışan telefonlardan elde edilen orjinal ekranlardır.

OEM olarak tedarik ettiğimiz “Orijinal Ürün üreticisi” ekranlarına piyasada A + kalitesi denir. mevcut teknik servis tamir fiyatlarını, iç ve dış ekranlar için aşağıdaki tamir fiyatlandırma şablonundan hemen Denetim edebilirsiniz.

Servisimiz bugüne kadar binlerce ön cam değişimi yapmıştır ve ön cam değişimi yaptıran müşterilerimizin %99’u memnuniyetlerini iletmektedir. Sözde teknik servisler ön cam değişimi yaparken ekranda görünmeyen kırıklar olacağını ve kısa süre sonrada dokunmatik veya ekranın bozulacağını iddia etmektedir. Kesinlikle böyle bit şey söz konusu olmadığı gibi yaptığımız tüm ön cam değişimlerine 6 ay garanti vermekteyiz.

iPhone Ekran Değişimi

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir