Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran Değişimi Pendik

iPhone Ekran Değişimi Pendik

Iphone Ekran Değişimi Pendik

iPhone Ekran Değişimi Pendik iPhone’unuz yere düştü ve ön camı çatladı, kullanabiliyorsunuz görüntüde var peki o zaman neden ekran değişimi yaptırıyorsunuz? iPhone’larda ekran ve ön cam ayrılabiliyor ve ön cam tek başına değişebiliyor.

Ekranlar yapısı itibariyle iç ekran ve ön cam olarak birbirine yapışıktır.Dıştaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayırıp yeni camı yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırıyoruz. iPhone ekranlarının fabrikada üretim şeklide bu şekildedir.

Apple, Ön Cam Değişimi Yapmaz

Ön cam kırıldığında, yetkili servis merkezine gidip ekranı değiştirmeliyiz. Ancak, Apple ön camı değiştirmeyecek. Ön cam kırık ekran kaldırmak ve Yepyeni bir ekran ile değiştirin. fakat sebep dahili ekran bozulmamış olduğunda tam bir ekran değiştirme Mevcut mı?

Yan Sanayi Ekran Taktırmayın Tuzağa Düşmeyin

Belki de ön cam değiştirmenin ne olduğunu dahi bilmiyorsundur. Çünkü meslektaşlarımızın çoğu ön camı değiştirmiyor. Konuştuğunuz birçok teknik servis “ön cam değiştirme yok, komple ekran değiştirme yapılır” diyebilir . Onlara aldırmayın.

iPhone  Ekran Tamiri Cep Hastanesin’de Yapılır

Ön camı değiştirmeyen kimi şirketlerin internet sayfa sitelerinde makaleleri görebilir, bunun gelecekte sorun yaratacağını ve bir alt sanayi ekranı kurarak orjinal ekranınızı satın alacağını söyleyebilirsiniz. Ekranın nasıl değiştirileceğini bilen teknik servis açılır ve sonrasın da bilmeden bu tür yorumlar yapar.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Değişimi Kurtköy

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Ekran Değişimi Pendik; Akıllı telefonlar söz konusu olduğunda, Apple aklınıza gelen ilk markalardan biri olmalıdır. iPhone telefonları kaliteleri için öne çıkıyor olsa da, hala en duygulu alanlara sahipler. iPhone ekran değişimi fiyat  listesi, iPhone kullanıcıları tarafından sıkça sorulan sorular arasındadır. Cihazınızın ekranında darbe veya basınç sonucu ekranınızı kırılması mümkündür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 ekran değişimi pendik , iphone 7 ekran değişimi pendik , iphone 6s ekran değişimi pendik , iphone ekran değişimi fiyat pendik , iphone 7 plus ekran değişimi pendik , iphone ekran değişimi kartal , pendik ekran değişimi , iphone ekran değişimi ümraniye , iphone tamir pendik , pendik iphone ekran değişimi.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.