iPhone Ekran Dönmüyor
/ Yazan:Teknisyen / GenelTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone Ekran Dönmüyor ‘sa Sorun Çözümü

iPhone ekran dönmüyor konusu iPhone kullanıcılarının sıklıkla şikayet ettiği sorunlar arasında telefonun yazılımından kaynaklı problemler önemli bir yer kaplar.


iPhone Ekran Dönmüyor Hakkında ?

Özellikle iOS güncellemeleri yapıldıktan sonra kullanıcılar sıklıkla yazılımsal sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorun iOS sürümünden kaynaklı bir problem olabileceği gibi, cihazınıza yüklediğiniz bazı uygulamalardan da kaynaklanabilir.


iPhone Ekran Dönmüyor Arızasının Çözümü Nasıldır ?

iPhone telefonunuzu yeni alıp, kullanmaya başladıysanız, kullanımı konusunda sorun yaşadığınızda, bazı ipuçlarından faydalanarak kullanım rahatlığı yaşayabilirsiniz. iphone ekran dönmüyor diyenler için, aşağıdaki adımları izleyerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Ekran Dönmüyorsa Yapılacak İşlemler ?

iphone ekranım dönmüyor ve nasıl düzelteceğimi bilmiyorum diyorsanız öncelikle yapmanız gereken ilk iş, telefonunuzun düşey yöne kilitleme ayarını kontrol etmeniz olacaktır. Bu ayarın mutlaka kapalı olması gerekir. Gereken kontrol için ilk olarak denetim merkezi menüsüne girin, burada kilit simgesinin kapalı olup olmadığını kontrol edin. Eğer açıksa, kapalı konuma getirip, cihazınızı yeniden başlatın. Cihazınız açıldıktan sonra büyük olasılıkla sorununuz çözümlenmiş olacaktır. Bunlar işe yaramadıysa telefonunuzu boot edip, işletim sistemini yeniden yükleyebilirsiniz, ancak bu işlem için gerekli bilgiye sahipseniz yapmanız tavsiye edilir.

Aksi halde, telefonunuzda daha ciddi sorunlara ve kalıcı hasarlara yol açabilirsiniz. Tüm yaptığınız işlemlere rağmen iphone ekran dönmüyor ve sorun devam ediyor diyorsanız, cihazınızın yazılımsal veya donanımsal bir sorunu olabilir. Bunun için Apple Destek servisinizi arayarak randevu alabilir veya cihazınızı yetkili bir servise götürerek destek alabilirsiniz yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.

iphone ekran dönmüyor fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Örneğin A kalite bir sensör malzemesi kullanıldığında yaklaşık olarak 30-40Türk Lirası kadar bir ücret talep edilmektedir. Orijinal bir ekran malzemesi ise 120 TL karşılığında temin edilerek tamiri yapılır.

iPhone 6 2016 Yılları Arasında En Çok Tutulan Telefonlar Arasına Girmeyi Başarmıştır. iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Cam Değişimi , iPhone 6 Batarya Değişimi , iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi , iPhone 6 Hoparlör Değişimi , iPhone 6 Mikrofon Değişimi , iPhone 6 Anakart Değişimi , iPhone 6 Kasa , iPhone 6 Arka Kamera Değişimi , iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Arızaları’ndada Yardımcı Olmaktayız.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Ekran Dönmüyor 'sa Sorun Çözümü
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir