/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

İphone telefon kullanıyorsanız,  elinizde olmayan imkanlardan dolayı ekranı kırabilir ve görüntü gelmeyebilir. Bu tür ekran kırılması aslında, iç ekran kırılmasıdır. Telefonunuzun şiddetli düşmesi sonucu iç ekranda kırılma ve görüntü sorunu ortaya çıkmışsa, büyük ihtimalle telefonunuzun ana kartı zarar görmüş olabilir. Telefonu uzun süre açmayı denemenize rağmen görüntü gelmiyorsa, en yakın teknik servise götürerek, ekrana görüntü gelmemesinin nedeni hakkında bilgi alabilirsiniz. Iphone ekran kırılması sorunu için, teknik servisimizden hizmet almanız gerekmektedir. Teknik servisimizdeki personeller, telefonunuzun ekranına bakarak, kırılmadan kaynaklı olarak, iç ekranın görüntü gelmesini sağlayan bağlantının hasar görmesi veya ekranda mürekkep akması gibi bir görüntünün oluşmasına göre, telefonunuzun sorununa çözüm bulabilirler.

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik 2
iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik 2

Telefonunuza Görüntü Gelmemesinin Nedenlerini Servisimizden Öğrenebilirsiniz

Telefon hayatımızın her noktasında yer alan,iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik bilgilerimizin, fotoğraflarımızın, videolarımızın veya notlarımızın yer aldığı teknik bir cihazdır. Hatta en önemlisi de telefon rehberindeki numaralardır. Teknolojik ürünler elbet zamanla hasar görerek işlevini yitirebilmektedir. Özellikle günümüzde iphone telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi, ekran kırılmasıdır. Ekran kırıldığı anda telefona görüntü gelmiyorsa, bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Bu konuda Apple teknik servisine giderek, telefonunuzun görüntü gelmemesinin nedenlerini öğrenebilirsiniz.iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik Ekrana görüntü gelmeyen telefonlarda, telefon sahibine ait bilgiler aynı şekilde en son hali ile durmaktadır. Sorun sadece ekran kartıyla alakalıdır. Bu konuda teknik servisiniz, telefon içerisindeki bilgilerin zarar görmediğinin garantisini vermektedir. Ekran kırılmasının nedenine göre uygun fiyatlarda teknik hizmet alabilirsiniz

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik
iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

iPhone Ekran Değişiminde Orijinal Ürünler Kullandığımızın Garantisini Veriyoruz

Cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle, ihtiyaç ve sorunları gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda teknik servis hizmeti veren firmalara giderek, telefonunuzun sorunuyla alakalı, teknik servisten yararlanıp yaralanamayacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Genellikle, İphone telefonların ekran kırılması ve çatlaması sorunu hakkında, garanti kapsamından yararlanamamaktasınız. Garanti kapsamına girmeyen durumlar, kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Fakat uygun fiyatlarda, ekran kırılması ve çatlaması konusunda, teknik servisten yardım alabilirsiniz. İphone ekran kırılması konusunda hizmet veren teknik servisimiz, kısa bir süre içerisinde ekran değişimini yaparak, sizlere ulaştırmaktadır. iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik Telefonunuzun içerisinde yer alan bilgilerin zarar görmediğinin garantisini vererek, en uygun hizmeti vermektedir. Kullanılan iphone ürün özelliğine göre, ekran değişiminde, orijinal ürün kullanılarak, müşteriye kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca, kırılan iphone ekranınızın değişimi yapıldıktan sonra, sizlere garanti belgesi verilerek, en az altı aya kadar garanti kapsamında ücretsiz hizmet verilmektedir. Garanti kapsamında gerçekleşen hizmetler hakkında bilgi almak için servisimizi arayarak, bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone Kırık Ekran
iPhone Kırık Ekran

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir