Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır

iPhone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır

Iphone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır

iPhone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır Türkiye’de iPhone kullanıcıları, alınan darbelerin sonucu en çok etkilenen sorunlardan biri kırık veya hasarlı ekran sorunlarıdır. Cep Hastanesi, sadece darbelere maruz kalmadan tüm ekran sorunları için yerinde onarım hizmeti ile İstanbul’da her zaman yanınızda.

Türkiye dışında İstanbul size ücretsiz nakliye seçeneği sunmak için her yerde biz onarım arızalı cihazlar gerçekleştirmek. Tamamen profesyonel ve sertifikalı uzman teknisyenlerimizle, iPhone ekran sorununuzu bulunduğunuz yerde 30 dakika içinde anında düzeltiyoruz. iPhone ekran değiştirme fiyat sorular tamamen Cep Hastanesi tek formu ile yerleşmiş olan!

iPhone Ekran Kırıldı Fiyatı Ne Kadar ?

IPhone ekran değiştirme için bir rehber hazırlamamız gerekiyordu. Hepimizin başına gelebilecek bir kaza ve sonucun telefonun fiyatına eşit sıkıntı yaratacağı sonucu; iPhone ekran kırılması. Apple, müşteri memnuniyetine önem veren ve bu tutumla dünyanın en saygın şirketlerinden biri olan bir şirkettir.

Şimdi iPhone 8 Plus veya iPhone x’inizi yere düşürdüğünüzü ve ekranın bozulduğunu hayal edin. Bu durumda, şüphesiz yetkili bir bayinin yolunda olacaksınız. Ancak, telefonun ekranının kırılması garanti kapsamında değildir ve yetkili servis ekranınızın durumuna bağlı olarak size 2000 TL’ye kadar bir fatura verecektir. Bu ücreti öderseniz, sadece kırık / kırık ekranınız değiştirilir.

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPhone akıllı telefon ekran değişimi 2019 güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. iPhone ekran değişimi fiyatları ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur. Aşağıdaki ekran onarımı fiyatları aşağıdaki gibidir.

İlginizi Çekebilir: Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950 TL
iPhone XS Ekran Değişimi2.850 TL
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900 TL
iPhone X Ekran Değişimi1799 TL
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349 TL
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299 TL
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249 TL
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229 TL
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180 TL
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230 TL
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199 TL
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180 TL
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120 TL

iPhone Ekran Kırılmasında Hangi Durumlarla Karşılaşırsınız ?

iPhone ekranınız kırıldığında telefonunuzun hangi durumla karşılaşacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki maddelere bakarak öğrenebilirsiniz.

  • Dokunmatik basmaması
  • İç ekranın kırılması
  • Görüntünün belirli sürelerde gidip gelmesi
  • Ekrana hiç görüntü gelmemesi
  • Ekranda siyah veya beyaz olmak üzere gözle görülen belirgin izlerin ortaya çıkması
  • Ekranın belirli bölümlerinin kayması

Özellikle parça değişimi sektörde zor olan iPhone ekran değişimi konusunda sizlere hizmet veren Cep Hastanesi , bulunduğunuz konumda yapılan servis işleminin ardından 3 ay Garanti Belgenizi de sizlere teslim ederek onarım işlemini bitirmiş olmaktayız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  iphone ekran kırılması ne kadar , iphone ekran kırılması fiyat , iphone dış cam değişimi fiyatı , iphone ekran kırıldı ne yapmalıyım , iphone ekran tamir fiyatları , iphone ekran tamiri ne kadar , iphone iç ekran kırılması fiyat , iphone cam değişim fiyatları , iphone ekran tamiri fiyat , iphone ekran cam değişimi , iphone ekran değişimi ne kadar sürer , iphone kırık ekran tamiri ne kadar , iphone ekran değişimi kaç tl

iPhone Ekran Parçalandı Ne Kadara Yapılır – Ne Yapmalıyım ?

iPhone cam değişimi yapmanızdansa Cep Hastanesi onaylı ve A kalite ekran değişimi yapmanız hem telefonunuz hem de ekonominiz için daha faydalı olacaktır. Cep Hastanesi onaylı ekran değişimleri 3 ay Cep Hastanesi garantisindedir ve Orijinal ekranlara göre daha ucuzdur. A kalite ekran fiyatlarına iPhone ekran fiyatları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Kullanıcı sayısının fazla olması sebebiyle Apple marka cihazlar arasında en çok tamir edilen model olarak da iPhone 6 bilinir.

&Quot;≪Yoastmark

iPhone Ekran Kırıldı Ne Kadara Yapılır Özellikle batarya ve ekran sorunları ile gündemden düşmeyen iPhone 6 cihazının arıza tipleri ve tamir süreçleriyle ilgili bilgiler yazımızda. Cep Hastanesi akıllı telefonlara ultra hızlı servis hizmeti sağlayan ve sadece orijinal parçalarla çalışan yapılan tüm tamirleri garantili olarak yapan ve 7000 tamir işleminde tek bir şikayet dahi almayan yenilikçi bir firmadır.