Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

Iphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi , iPhone 7, iPhone 8 veya artı ekranım kırılırsa ne yapmam gerekir? Orijinal bir ekran var mı? Ön camı değiştirmek veya görüntüler. Ekran değişiminden sonra kullanabilir miyim? Ekran kırılması garanti eder mi? bildiğiniz gibi akılda düzinelerce soru var. Sadece iPhone onarımını yapan bir hizmet olarak, bu makalede size rehberlik etmeye çalışacağız.

iPhone ekran kırılması garanti soru ile kaplıdır veya APPLE iPhone ön cam tarafından kırılır sık kullanıcılar tarafından sorulan sorulardan biridir. Garantinin kapsamı, sigorta sözleşmesi ile ilgili bilgiler ve arızadan sonra dikkat edilmesi gerekenler bu makale aracılığıyla sağlanacaktır.

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamı Koşulları

iPhone ekran kırılmasından sonra telefon ekranına hasar, ön cam çatlama, sıvı temas veya darbeler, telefon üreticilerinin tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmesi nedeniyle garanti kapsamında değildir. Bazı durumlarda ekran da çatlayabilir. Bunun nedeni, cihazın aşırı ısınması veya aşırı yüklenmesidir. Yine, bu durumda, garanti hariçtir.

Ekranın nasıl değiştirileceği makalesinin aşağıdaki bölümlerinde, ayrıntılı olarak paylaşılmaya dikkat edilmelidir. Eğer iPhone cihazınızı aldığınızda kask inşa varsa, Şirket ile irtibata geçiniz. Çünkü sigorta sözleşmesi kapsamında ücretsiz ekran değişiklikleri veya diğer onarım işlemleri yapabilirsiniz.

Sigorta şirketinizi kontratınızdaki iletişim numaralarından arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kaskınız yoksa, ekran değiştirme işlemleri nasıl yapılır. Bu sorunların tamamen ortaya çıkması durumunda, akıllı cihaz garanti süresi içinde ise, tüm zararlar şirket tarafından karşılanır ve böylece müşteri memnuniyetinin yerine getirilmesi uygulama tarafından gösterilir.

Bu şekilde, kırık ekran camı kırıldığında ve servis teslimatı orijinal olanla aynı şekilde yüksek görüntü kalitesi temelinde tamamlandığında garanti garanti edilir. Karşılığında, herhangi bir maliyet müşteriden talep edilmez.

İlginizi Çekebilir: Telefon Şarj Oluyor Ama Dolmuyor

iPhone Orjinal Ekran Değişimi

iPhone Ekran Cam Değişimi için İstanbul Pendik’te yer alan şubemize uğrayabilirsiniz. Hasarı bulunan telefonunuzu dilerseniz şubeye kendiniz ulaştırabileceğiniz gibi ücretsiz PTT Kargo ile de göndermeniz mümkündür. Türkiye’nin birçok iline ücretsiz kargo imkanı ile cihazı ulaştırmanız mümkündür. Ön camı çatlayan, ekranı çizilen, kırılan, bozulan ya da herhangi bir sebep ile hasar gören cihazınızı şubemize ileterek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Uzman personelimiz deneyimleri ile hareket ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bakım, onarım ve parça değişim hizmeti veren firmamız 12 seneden fazla bir süredir sizlerle çözüm sunmaya devam ediyor. Onarım için kullanılan parçalar tamamen orijinaldir. iPhone Galaxy Note 5 Ekran Cam Değişimi için uygulanmış olan tüm parça değişim ve onarım işlemleri sistemimizde kayıt altına alınır ve arşivde tutulur.

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına GirerMi; Sorusu pek çok iPhone kullanıcısına soruyor. Bunun ana sebebi iPhone telefonlardaki ekranların çok yüksek fiyatlarla satılmasıdır. Ekranları bozulan ve ekranları garanti kapsamında olmayanlar için, bunları kendi cebinden çıkaracak olan kişilerin, telefon için tekrar ödedikleri fiyatın büyük bir kısmını ödemeleri gerekir.

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına GirerMi; Bu sebeple, şirketimiz gibi iPhone ekranlarının kırılmasını önleyemeyen insanlar, onlara yardım etmek için onarım merkezlerine başvurmalıdır. Firmamız çok uygun fiyatlarla iPhone ekran değişiklikleri yapar. Bu süreçte, bireylere bu işlemi en rahat şekilde yapabilmeleri için özel indirimler ve uygun ödeme alternatifleri sunulur.

Kaskonuz Var İse Dikkat

iPhone’unuzu alırsanız, ayrı olarak şirketinizle iletişim kurun. Çünkü ekran değişiklikleri veya diğer onarım işlemlerini Kasko protokolü kapsamında ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Kasko şirketini Kasko sözleşmenizdeki iletişim numaralarından arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kasanız yoksa, ekran işlemlerini nasıl değiştirebilirim.

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamı Koşulları

iPhone ekranının kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması veya alınan darbelerden sonra telefon ekranının zarar görmesi, telefon üreticileri tarafından tam bir kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden garanti kapsamı dışındadır. Bazı durumlarda ekran kendiliğinden çatlayabilir. Bunun sebebi cihazın aşırı ısınması veya sorumlu olmasıdır. Yine, bu durumda, garanti hariç tutulur. Ekranın nasıl değiştirileceği ve nelere dikkat edileceği makalenin ilerleyen kısımlarında detaylı olarak paylaşılacaktır.

Iphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırılması Sonucu Değişiklikler Nasıl Yapılmaktadır

iPhone ekran aralığının garanti kapsamında olup olmadığı sorusuna cevap alan insanlar ekranlarını değiştirmeleri gerektiğini öğrenirler. Bundan sonra firmamıza başvurmalı ve taleplerini bize iletmelidirler. iPhone ekranları bozulursa, firmamızın çalışanları tarafından uygulanmakta olan sistem açıktır. Bu işlem, bu yönde gelen tüm iPhone telefonlarına uygulanır.

  • Kırık ekranlı iphone telefonlarının modelleri incelenir.
  • Modelli telefonlar için ayarlanan ekran kaldırılmalıdır.
  • iPhone modellerinde, telefonun üst kısmındaki ön pencere, tek parça halinde olduğu gibi dahili ekran ve dokunma alanı ile beraber kaldırılır.
  • Ekranın tüm düzeylerinin değiştirilmesi gerektiğinden, bir dizi hazır telefon kurulur.
  • Kurulum işlemi başarı ile tamamlandıktan sonra şirketimiz çalışanları telefonları açar ve ekranları dener.
  • Herhangi bir sorun görülmediğinde telefonlar sahiplerine teslim edilebilir.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değiştirme, özel araç gereç kullanan uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme süresi, tek taraflı ücretsiz gönderimin kullanıldığı 30 dakika ve 3 (üç) günlük bir işlemdir.

Iphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Kullanıcısı Öğrencilere Özel İndirimler

iPhone kullanıcıları arasındaki öğrenci sayısı da fazlaca. Hem kullanışlı hem de ilgi çekici bir marka olan iPhone da öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Genel olarak, öğrenciler ailelerinden de yardım alarak iPhone marka telefonlar alırlar. Ancak, telefonlarının ekranlarını kırdıklarında, kendileri onarım yapmak mecburiyetinde kalabilirler. Bu durumda firmamız müşterilerimiz için% 10 ekstra indirim sunmaktadır. Şirketimize gelen ve müracaat yapan kişiler ekranlarını çok uygun fiyatlarla değiştirebilirler. Şirketimiz iPhone ekran değiştirme işlemlerini çok kısa zamanda tamamlar ve telefonları kullanıcılara iade eder. Bu prosedürler Türkiye’nin herhangi bir yerinde uygulanabilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi iphone 7 ekran kırılması garanti kapsamına girermi, iphone ekran değişimi garantiyi bozar mı, iphone garanti kapsamında değişim, iphone ekran kırılması ekşi, iphone iç ekran kırılması garanti kapsamına girermi, iphone 6 ekran kırıldı garantiye girer mi, iphone 7 ekran değişimi forum, iphone 7 plus ekran kırıldı garanti