iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi , iPhone 7, iPhone 8 veya artı ekranım kırılırsa ne yapmam gerekir? Orijinal bir ekran var mı? Ön camı değiştirmek veya görüntüler. Ekran değişiminden sonra kullanabilir miyim? Ekran kırılması garanti eder mi? bildiğiniz gibi akılda düzinelerce soru var. Sadece iPhone onarımını yapan bir hizmet olarak, bu makalede size rehberlik etmeye çalışacağız.

iPhone ekran kırılması garanti soru ile kaplıdır veya APPLE iPhone ön cam tarafından kırılır sık kullanıcılar tarafından sorulan sorulardan biridir. Garantinin kapsamı, sigorta sözleşmesi ile ilgili bilgiler ve arızadan sonra dikkat edilmesi gerekenler bu makale aracılığıyla sağlanacaktır.

iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamı Koşulları

iPhone ekran kırılmasından sonra telefon ekranına hasar, ön cam çatlama, sıvı temas veya darbeler, telefon üreticilerinin tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmesi nedeniyle garanti kapsamında değildir. Bazı durumlarda ekran da çatlayabilir. Bunun nedeni, cihazın aşırı ısınması veya aşırı yüklenmesidir. Yine, bu durumda, garanti hariçtir. Ekranın nasıl değiştirileceği makalesinin aşağıdaki bölümlerinde, ayrıntılı olarak paylaşılmaya dikkat edilmelidir. Eğer iPhone cihazınızı aldığınızda kask inşa varsa, Şirket ile irtibata geçiniz. Çünkü sigorta sözleşmesi kapsamında ücretsiz ekran değişiklikleri veya diğer onarım işlemleri yapabilirsiniz.

Telefon Ekranda Renk Bozulması

Sigorta şirketinizi kontratınızdaki iletişim numaralarından arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kaskınız yoksa, ekran değiştirme işlemleri nasıl yapılır. Bu sorunların tamamen ortaya çıkması durumunda, akıllı cihaz garanti süresi içinde ise, tüm zararlar şirket tarafından karşılanır ve böylece müşteri memnuniyetinin yerine getirilmesi uygulama tarafından gösterilir. Bu şekilde, kırık ekran camı kırıldığında ve servis teslimatı orijinal olanla aynı şekilde yüksek görüntü kalitesi temelinde tamamlandığında garanti garanti edilir. Karşılığında, herhangi bir maliyet müşteriden talep edilmez.

iPhone Orjinal Ekran Değişimi

iPhone Ekran Cam Değişimi için İstanbul Pendik’te yer alan şubemize uğrayabilirsiniz. Hasarı bulunan telefonunuzu dilerseniz şubeye kendiniz ulaştırabileceğiniz gibi ücretsiz Yurtiçi Kargo ile de göndermeniz mümkündür. Türkiye’nin birçok iline ücretsiz kargo imkanı ile cihazı ulaştırmanız mümkündür. Ön camı çatlayan, ekranı çizilen, kırılan, bozulan ya da herhangi bir sebep ile hasar gören cihazınızı şubemize ileterek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Uzman personelimiz deneyimleri ile hareket ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bakım, onarım ve parça değişim hizmeti veren firmamız 12 seneden fazla bir süredir sizlerle çözüm sunmaya devam ediyor. Onarım için kullanılan parçalar tamamen orijinaldir. iPhone Galaxy Note 5 Ekran Cam Değişimi için uygulanmış olan tüm parça değişim ve onarım işlemleri sistemimizde kayıt altına alınır ve arşivde tutulur.

Huawei Wifi'e Bağlanmıyor Hatası

iPhone Ekran Değişimi Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalını ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Ekran Kırlması Garanti Kapsamına Girermi iphone 7 ekran kırılması garanti kapsamına girermi, iphone ekran değişimi garantiyi bozar mı, iphone garanti kapsamında değişim, iphone ekran kırılması ekşi, iphone iç ekran kırılması garanti kapsamına girermi, iphone 6 ekran kırıldı garantiye girer mi, iphone 7 ekran değişimi forum, iphone 7 plus ekran kırıldı garanti

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir