Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran Köşesinde Kararma

iPhone Ekran Köşesinde Kararma

Iphone Ekran Köşesinde Kararma

iPhone Ekran Köşesinde Kararma meydana geldiyse işe öncelikle kararmanın sebeplerini araştırarak başlayabilirsiniz. Firmamızda yer alan Apple teknisyenlerimizin verdiği bilgiler doğrultusunda İphone ekran köşesinde kararma varsa bu durum donanımsal veya yazılımsal olabilir.

Eğer kararma yazılımsal olarak meydana geldiyse sorun sizin tarafınızdan çözüme kavuşturulabilir. Fakat donanımsal bir sorun varsa mutlaka bir Apple teknisyeni tarafından gözden geçirilmelidir. Şimdi iPhone ekran köşesinde ki kararma yazılımsal ise ne yapmanız gerektiğine değinelim.

iPhone Ekran Köşesinde Kararma Yazılımsal sorun varsa:

Telefonunuzun ekran kararması yazılımsal soruna bağlıysa ilk önce telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz. Yeniden başlatma yaptığınızda telefonunuz içinde yer alan bilgilerinizde kayıp yaşamazsınız. iPhone markanıza bağlı olarak farklı yeniden başlatma durumları bulunmaktadır. Telefonunuzun markasına uygun olacak şekilde tuşlara basılı tutarak APPLE logonuzun karşınıza çıkmasını bekleyin. Telefonunuzu yeniden başlatmanıza rağmen sorununuz çözüme kavuşmadıysa telefonunuzu şarja takınız. Telefonunuzu şarja taktıktan birkaç dakika sonra şarj göstergesi çıkmıyorsa şarj soketi, şarj kablosu veya şarj aletinde bir problem var demektir. Farklı bir şarj ekipmanı kullanarak işleme devam edebilirsiniz.

Iphone Ekran Kararması 2

iPhone Ekran Köşesinde Kararma Donanımsal sorun varsa:

iPhonenizin ekran kararması donanımsal bir sorun içeriyorsa, şarj soketiniz veya şarj entegreniz bozuksa buna bağlı olarak telefonunuz şarj olmuyorsa bunu anlamak için firmamız bünyesinde yer alan Apple teknisyenleri tarafından kontrolünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sorunun kaynağının tam olarak anlaşılıp buna yönelik bir çözüm yolunun bulunmasını sağlayabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone akıllı cihazınıza ait ekran değişimi, şarj soket değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi ve diğer parça değişimleri yapılmaktadır.

Iphone Ekran Kararması

Firmamız yetkili servis noktasında hizmet vermekte olup tamir- onarım- bakım ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Garanti kapsamı dışında yer alan akıllı cihazlarınıza dair yapılması gereken tüm işlemleri firmamızda kısa sürede yaptırabilme imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Tecrübeli ve alanında uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından hizmet verdiğimiz firmamızda tamamen orijinal parçalar kullanılmakta olup akıllı cihazınızın ilk gün ki performansında çalışması için gerekli tüm çalışmalar yapılır. Akıllı cihazınızı firmamıza getirdikten sonra yapılacak işleme göre maksimum 60 dakika içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranda Mor Leke

 Ekran Değişimi Gerekir mi ?

iPhone ekran değişimi gereken akıllı cihazlarınız için firmamızda ki Apple teknisyenleri özel alet ve ekipmanları kullanarak kısa sürede ekran değişiminizi sağlamaktadırlar. Ekran değişimi için kullanılacak tüm parçalar orjinaldir. Ekran değişimi yapılırken iç ekran, dokunmatik alan, ön cam ve dış panelin kapsadığı orijinal ürün değişimi yapılır.

Ekran değişimi sırasında telefon sıfırlanmadığı için bilgilerinizde sıfırlanmamaktadır. Fakat isteğe bağlı olarak bilgilerinizi yedekleme imkanımız vardır.

Ekran kararması sorununuz iç ekran kırılmasından kaynaklıysa iç ekran değişiminin yapılmasıyla sorun ortadan kaldırılmaktadır. Telefon ekran değişiminiz sonrasında ekran performansınızda herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Firmamız tarafından akıllı cihazınıza dair 3 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi sunulmaktadır.

Iphone 6

Firmamızda yaptırmış olduğunuz ekran değişimi sonrası telefonunuzu dilediğiniz ölçüde inceleyerek değişiklik talep edebilmeniz mümkündür. Firmamız telefonunuzda ki işçilik ve parça değişimine dair sunmuş olduğu 3 aylık garanti süresinde telefonunuza dair yaşamış olduğunuz her türlü sıkıntıda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Firmamız tarafından size verilen garanti kartınız ile garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında kalan ekran ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarda ve teknik hatalarda ücretsiz olarak firmamızda ki Apple teknisyenlerimizden destek talep edebilirsiniz. iPhone cihazınız ile alakalı yaşadığınız her türlü probleme dair firmamıza ulaşarak yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmet fiyatları oldukça makuldür. Telefonunuzun orjinalliğini yitirmemesini ve eski performansını geri kazanmasını istiyorsanız firmamız ile geç kalmadan iletişim kurmanızı öneririz.