Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir

Iphone Ekran Ve Cam Değişimi Arasındaki Fark

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark, iPhone modelleri durumunda, ekran yapısı birkaç kattan oluşur. Bu katmanlar ön cam, Dokunmatik panel ve lcd ekran. Aşağıdaki fotoğrafta LCD ekranı ve ön camı sökülmüş olarak görebilirsiniz. Sol ön cam ve LCD ekran laminesyon edilmiştir.

[toc]

Ön cam kırıldığında;

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Farklar Sırası ile

  • Ekran dokunmatik özelliği çalışır alacak. Çünkü sadece üst cam kırılmış ve cihaz çalışmaya devam ediyor.

Ön cam değiştirme avantajlıdır, çünkü orijinal ekranınız sağlamdır ve değiştirmeniz gerekmez. Apple’ın piyasada orijinal ekranı yok, böylece farklı fiyatlar alabilirsiniz. iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark NedirVe fiyat dışında birçok şirket ekran değişecek değiştirmek için bu işi yapmak istiyorum. Cep Hastanesi , biz sadece onarım hizmeti sunmak ve biz en son teknoloji araçları ile ön cam değiştirme yapmak.

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Tasarım

yeni iPhone’un tek bir metal kenarı ve kalan kısmı tamamen  cam olması bekleniyor.
Ayrıca iPhone 8’in Kırmız renk seçeneğine sahip olacağı söyleniyor. yeni iPhone’lar da beyaz olacak.

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Kablosuz Şarj

İPhone kullanıcıları mutlu edecek haberlerden biri kablosuz şarj özelliğidir. Bununla birlikte, bu kablosuz şarj aksesuarının ayrı bir aksesuar olarak satılması beklenmemektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hoparlör Temizleme

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Ekrana Yerleştirilmiş Ana Ekran Tuşu

Ekran boyutunu azaltan ana iPhone anahtarının yeni iPhone serisinde ekrana yerleştirilmesi önerilmektedir. Böylece yeni model ev anahtarına dokunacak. ayrıca, esnek OLED panelin basınçtan deformasyonunu önlemek için, metal yapı daha  sağlam yapısal destek sağlamak için film sensörünün altına yerleştirilecektir. Apple, film sensörü daha yüksek hassasiyet sunduğundan daha kaliteli 3D Dokunmatik kullanım sağlamak için FPCB sensöründen film sensörüne geçebilir.

Iphone Cam Kırıldı
Iphone Cam Kırıldı

Dokunmatik hassasiyet kaybı vb. böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ekran kırıldığında;

  • Görüntü bozuk olabilir, dokunmatik çalışmıyor olabilir. Çünkü iç ekran bozuldu veya dokunmatik panel hasar gördü. LCD ekranı ve Dokunmatik panel entegre edilmiştir.
Iphone Ekran Kırıldı
Iphone Ekran Kırıldı

Cep Hastanesi teknik servis orijinal kalite parçaları ile LCD ekran değişimi yapılmaktadır.

Bu makale için google en çok aranan kelimeler; iphone cam ekran değişimi, iphone 7 cam ekran değişimi, iphone 6 cam ekran değişimi, iphone ekran cam değişimi izmir, iphone ekran camı değişimi izmir , iphone telefon tamiri istanbul, iphone telefon tamiri kaç gün sürer, iphone telefon tamiri ankara, iphone telefon tamiri antalya, iphone telefon tamiri Kadıköy, iphone telefon tamir takip, iphone telefon tamir sorgulama, iphone telefon tamir etme oyunu, iphone telefon tamir seti, iphone telefon cam tamiri, suya düşen iphone telefon tamir edilirmi,ü iphone cep telefonu ekran tamiri, iphone telefon tamir fiyatları, iPhone telefon tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.