iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 676 Görüntülenme

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir ?

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir, iPhone modelleri durumunda, ekran yapısı birkaç kattan oluşur. Bu katmanlar ön cam, Dokunmatik panel ve lcd ekran. Aşağıdaki fotoğrafta LCD ekranı ve ön camı sökülmüş olarak görebilirsiniz. Sol ön cam ve LCD ekran laminesyon edilmiştir.

Ön cam kırıldığında;

iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Farklar Sırası ile

  • Ekran dokunmatik özelliği çalışır alacak. Çünkü sadece üst cam kırılmış ve cihaz çalışmaya devam ediyor.

Ön cam değiştirme avantajlıdır, çünkü orijinal ekranınız sağlamdır ve değiştirmeniz gerekmez. Apple’ın piyasada orijinal ekranı yok, böylece farklı fiyatlar alabilirsiniz. iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark NedirVe fiyat dışında birçok şirket ekran değişecek değiştirmek için bu işi yapmak istiyorum. Cep Hastanesi , biz sadece onarım hizmeti sunmak ve biz en son teknoloji araçları ile ön cam değiştirme yapmak.

iphone cam kırıldı
iphone cam kırıldı

Dokunmatik hassasiyet kaybı vb. böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.


Ekran kırıldığında;

  • Görüntü bozuk olabilir, dokunmatik çalışmıyor olabilir. Çünkü iç ekran bozuldu veya dokunmatik panel hasar gördü. LCD ekranı ve Dokunmatik panel entegre edilmiştir. iPhone Ekran ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir.
iphone ekran kırıldı
iphone ekran kırıldı

Cep Hastanesi teknik servis orijinal kalite parçaları ile LCD ekran değişimi yapılmaktadır.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone cam ekran değişimi, iphone 7 cam ekran değişimi, iphone 6 cam ekran değişimi, iphone ekran cam değişimi izmir, iphone ekran camı değişimi izmir , iphone telefon tamiri istanbul, iphone telefon tamiri kaç gün sürer, iphone telefon tamiri ankara, iphone telefon tamiri antalya, iphone telefon tamiri kadıköy, iphone telefon tamir takip, iphone telefon tamir sorgulama, iphone telefon tamir etme oyunu, iphone telefon tamir seti, iphone telefon cam tamiri, suya düşen iphone telefon tamir edilirmi,ü iphone cep telefonu ekran tamiri, iphone telefon tamir fiyatları, ıphone telefon tamiri


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir