/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 113 Görüntülenme

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi  Telefonunuz siyah ise, ekran bir düşme sonucu siyahtır, telefonu açtığınızda ses duyulur, ancak imaj görünmez, ekranda ekran lekeli, ölü piksel veya dokunmatik çalışmıyor ne yazık ki LCD ekranınız hasar görür, gerilir veya kırılır. Bu veya benzeri sorunlardan rastgele biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmelidir.

 Ön Cam Değişimi işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Bu sürek ediyor.

Burada arızalar dışında bir Mesele varsa, iphone tamir kısmından yardım alabilirsiniz.

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alabilirim

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi :İPhone ekranını kırmış ve telefona gelmeyen kullanıcıların zihnine gelen ilk soru, cihazda bulunan bilgilerin alınıp alınamayacağıdır. Teknik servisimizdeki ekran değişiminden sonra bilgileriniz silinmez. Ekran kesilmeden Evvel telefonunuzda hangi bilgiler yer alır, olduğu gibi kalır. Ayrı olarak, teknik servisimizdeki değişiklikten sonra bilgilerinizin silinmeyeceğini güvence ederiz.

İPhone İle İlgili Bilgilendirme

iPhone’unuz yere düşerse ve ekranın önündeki cam kırılırsa, ön camı değiştirerek ekran maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirildiğinde, LCD ekran ve dokunmatik değişmez. yalnızca ön cam değişir ve işlemden sonra, ekranınız telefonu aldığınız ilk gün ile aynı görünecektir. iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi Ön cam değiştirme, profesyonel ve uygun maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.

Telefonun İç Ekranının Kırılması

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlardan biri dahili ekran kırılmasıdır.  Bu Yazı ile dahili ekran kırılması nedir, dahili ekran kırılması güvence kapsamında olup olmadığı, dahili ekran kırılması ve dahili ekran kırılmasından sonra ekranın ne kadar değişeceği bütün ayrıntılarla sizinle paylaşılacaktır.

İç Ekran Kırılması Nedir

Akıllı telefonların ekranı ön camdan, dokunmatik ekrandan, dahili ekrandan ve harici panelden oluşur. Akıllı telefonunuza ilk kez baktığınızda   ön camdır. kimi telefon modellerinde, dış çıta görülebilir. İç ekran kırılması, göremediğimiz ve dokunmatik ekranın altında olan ön camın altındaki iç alanın kırılmasıdır.

Dahili ekran kırıldığında, mürekkep sızıntısı gibi siyah lekeler Çoğunlukla telefonda görülür. Veya ayrımlı renklerde yatay / dikey çizgiler oluşabilir.

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

ModelÖn Cam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
 iPhone 6149 ₺350 TL (Orijinal Ekran)
iPhone 5120 ₺220 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 5s120 ₺220 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 7229 ₺600 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 8299 ₺750 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 4S120 ₺(Orijinal Ekran)
iPhone 5C159 ₺(Orijinal Ekran)
iPhone 6s179 ₺500 TL(Orijinal Ekran)
iPhone XSorunuz1800 ₺(Orijinal Ekran)

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir