iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi  Telefonunuz siyah ise, ekran bir düşme sonucu siyahtır, telefonu açtığınızda ses duyulur, ancak imaj görünmez, ekranda ekran lekeli, ölü piksel veya dokunmatik çalışmıyor ne yazık ki LCD ekranınız hasar görür, gerilir veya kırılır. Bu veya benzeri sorunlardan rastgele biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmelidir.

Ön Cam Değişimi işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Bu sürek ediyor. Burada arızalar dışında bir Mesele varsa, iphone tamir kısmından yardım alabilirsiniz.

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alabilirim

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi :İPhone ekranını kırmış ve telefona gelmeyen kullanıcıların zihnine gelen ilk soru, cihazda bulunan bilgilerin alınıp alınamayacağıdır.

Teknik servisimizdeki ekran değişiminden sonra bilgileriniz silinmez. Ekran kesilmeden Evvel telefonunuzda hangi bilgiler yer alır, olduğu gibi kalır. Ayrı olarak, teknik servisimizdeki değişiklikten sonra bilgilerinizin silinmeyeceğini güvence ederiz.

Apple, ön cam değişimi yapmaz

Ön cam kırıldığında, yetkili servis merkezine gidip ekranı değiştirmeliyiz. Ancak, Apple ön camı değiştirmeyecek. Ön cam kırık ekran kaldırmak ve yeni bir ekran ile değiştirin. ama neden dahili ekran bozulmamış olduğunda tam bir ekran değiştirme var mı?

EKRAN DEĞİŞİMİ Cep Hastanesi YAPILIR

Cihazınızın tamir fiyatını öğrenmek için mevcut tamir fiyatlarını CepteTamir ana sayfasından formdan öğrenebilir ve Kupon Kodu bölümüne sahipseniz indirim kodundan yararlanabilirsiniz

Cep Hastanesi sadece orijinal parçaları ile tamir yapar ve bizim tamir tüm garanti.

Cep Hastanesi ‘de yalnızca ön cam veya dokunmatik ekran değiştirme gibi işlemler yapılmaz, çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak üretilir ve yalnızca cam veya ekran değiştirdiyseniz, bu parçalar orijinal değildir.

İPhone İle İlgili Bilgilendirme

iPhone’unuz yere düşerse ve ekranın önündeki cam kırılırsa, ön camı değiştirerek ekran maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirildiğinde, LCD ekran ve dokunmatik değişmez.

iPhone Kamerası Bulanık Çekiyor

Yalnızca ön cam değişir ve işlemden sonra, ekranınız telefonu aldığınız ilk gün ile aynı görünecektir. iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi Ön cam değiştirme, profesyonel ve uygun maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.

Telefonun İç Ekranının Kırılması

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlardan biri dahili ekran kırılmasıdır.  Bu Yazı ile dahili ekran kırılması nedir, dahili ekran kırılması güvence kapsamında olup olmadığı, dahili ekran kırılması ve dahili ekran kırılmasından sonra ekranın ne kadar değişeceği bütün ayrıntılarla sizinle paylaşılacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone dış cam değişimi fiyatı , iphone cam değişim fiyatları , iphone ekran değişim , fiyatları , iphone ekran değişim fiyatı , apple 6 ekran değişimi fiyatı , iphone ön cam değişimi ankara , iphone 6 ön cam değişimi ne kadar , iphone ekran cam fiyatı , iphone 6 ön cam değişimi fiyat , iphone dış cam değişimi

İç Ekran Kırılması Nedir

Akıllı telefonların ekranı ön camdan, dokunmatik ekrandan, dahili ekrandan ve harici panelden oluşur. Akıllı telefonunuza ilk kez baktığınızda   ön camdır. kimi telefon modellerinde, dış çıta görülebilir. İç ekran kırılması, göremediğimiz ve dokunmatik ekranın altında olan ön camın altındaki iç alanın kırılmasıdır.

Dahili ekran kırıldığında, mürekkep sızıntısı gibi siyah lekeler Çoğunlukla telefonda görülür. Veya ayrımlı renklerde yatay / dikey çizgiler oluşabilir.

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Model Ön Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
 iPhone 6 149 ₺ 350 TL (Orijinal Ekran)
iPhone 5 120 ₺ 220 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 5s 120 ₺ 220 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 7 229 ₺ 600 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 8 299 ₺ 750 TL(Orijinal Ekran)
iPhone 4S 120 ₺(Orijinal Ekran)
iPhone 5C 159 ₺(Orijinal Ekran)
iPhone 6s 179 ₺ 500 TL(Orijinal Ekran)
iPhone X Sorunuz 1800 ₺(Orijinal Ekran)