iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 290 Görüntülenme

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır ,Apple’ın 2017’de kullanıma sunduğu iOS 11 işletim sistemi versiyonundan bu yana iPhone ve iPad modellerinde ekran kaydı almak mümkün. Üstelik herhangi bir üçüncü parti uygulama kullanmak zorunda değilsiniz. Evet, iOS 11’de doğal ekran kaydı alma özelliği sunulmaktaydı.

Bu fırsat iOS devam 12. arkadaşlarınız için başka bir uygulama kullanmak zorunda kalmadan iPhone ve iPad ipuçları video hazırlamak veya oyun videoları kaydedebilirsiniz teknik yardım isteyen aile üyeleri. Apple iPhone ve iPad ekran video kayıt çok kolaydır.


iPhone Ekran Kaydı Nasıl Alınır ?

 1. Ayarlar > Kontrol Center menüsüne gidin ve ekran kaydetme seçeneğini seçeneğini bulun. Bu seçeneğin etkinleştirilmiş olduğundan emin olun.
  iphone ekran kaydı nasıl alırım
 2. Ekran kaydı almak istediğinizde Control Center’ı açın ve buradaki yeni kayıt seçeneğine dokunun.
  iphone ekran kaydı nasıl alınır
 3. Daha sonra Kaydı durdurmak istediğinizde sol üstteki göstergeye dokunun, Stop butonunu kullanın. Ekran kaydı videosu 1600 x 900 piksel çözünürlükte, 45 FPS ve MP4 formatında kaydedilecektir.
  iphone ekran kaydı görüntüsü nasıl çekilir

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır  iphone ekran videosu çekme, iphone ekran videosu ses, iphone ekran videosu almak, iphone ekran videosu açma, iphone ekran videosu çekme programı, iphone ekran videosu kaydetme programı, iphone ekran videosu nasıl ayarlanır, iphone ekran videosu müzik, iphone ekran videosu kısayol, ıphone ekran videosu alma, iphone ekran videosu alırken ses, iphone ekran videosu alma programı, iphone ekran videosu ayarlar, iphone ekran videosu alırken ses çıkmıyor, iphone ekran videosu aktifleştirme, iphone ekran videosu alamıyorum, iphone ekran videosu almıyor, ıphone ekran videosu alma nasıl açılır, iphone ekran videosu android, iphone’da ekran videosu çekme, iphone’da ekran videosu, iphone’da ekran videosu nasıl çekilir


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir