Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır

Iphone Ekran Videosu Nasıl Alınır

iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır ,Apple’ın 2017’de kullanıma sunduğu iOS 11 işletim sistemi versiyonundan bu yana iPhone ve iPad modellerinde ekran kaydı almak mümkün. Üstelik herhangi bir üçüncü parti uygulama kullanmak zorunda değilsiniz. Evet, iOS 11’de doğal ekran kaydı alma özelliği sunulmaktaydı.

Bu fırsat iOS devam 12. arkadaşlarınız için başka bir uygulama kullanmak zorunda kalmadan iPhone ve iPad ipuçları video hazırlamak veya oyun videoları kaydedebilirsiniz teknik yardım isteyen aile üyeleri. Apple iPhone ve iPad ekran video kayıt çok kolaydır.

iPhone Ekran Kaydetme

Bilgisayardan veya App Store’dan indirebileceğiniz bir uygulama ile iPhone için ekran görüntüleri çekmeniz mümkündür. Bununla birlikte, iPhone video yakalama programlarının veya uygulamalarının çoğu özel ve ücretli özellikler sunar. ücretsiz olanlar, videonun bir tarafına filigran yerleştirir ve sizi reklamlarla yalnız bırakır.

Ancak; iPhone’un yerleşik ekran kayıt işlevini kullanarak, herhangi bir uygulamaya veya bilgisayara gerek kalmadan oyun oynayan videolar oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Tabii ki sadece oyun değil; Birçok farklı senaryo için ekran videoları çekmeniz gerekebilir. Bunu bir iPhone kullanıcısı olarak nasıl yapacaksınız?

iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

iOS 11 ile birlikte ön yüklü gelen Screen Recording sayesinde hiçbir can sıkıcı kısıtlama olmadan dilediğinizce iPhone’unuzun ekranını kaydedebiliyorsunuz. Ekran videosu çekmek için tek yapmanız gereken; Denetim Merkezi’nden Screen Recording’in simgesine dokunmak.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone Ekran Kaydı Nasıl Alınır ?

 1. Ayarlar > Kontrol Center menüsüne gidin ve ekran kaydetme seçeneğini seçeneğini bulun. Bu seçeneğin etkinleştirilmiş olduğundan emin olun.
  Iphone Ekran Kaydı Nasıl Alırım
 2. Ekran kaydı almak istediğinizde Control Center’ı açın ve buradaki yeni kayıt seçeneğine dokunun.
  Iphone Ekran Kaydı Nasıl Alınır
 3. Daha sonra Kaydı durdurmak istediğinizde sol üstteki göstergeye dokunun, Stop butonunu kullanın. Ekran kaydı videosu 1600 x 900 piksel çözünürlükte, 45 FPS ve MP4 formatında kaydedilecektir.
  Iphone Ekran Kaydı Görüntüsü Nasıl Çekilir

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Ekran Videosu Nasıl Alınır  iphone ekran videosu çekme, iphone ekran videosu ses, iphone ekran videosu almak, iphone ekran videosu açma, iphone ekran videosu çekme programı, iphone ekran videosu kaydetme programı, iphone ekran videosu nasıl ayarlanır, iphone ekran videosu müzik, iphone ekran videosu kısayol, ıphone ekran videosu alma, iphone ekran videosu alırken ses, iphone ekran videosu alma programı, iphone ekran videosu ayarlar, iphone ekran videosu alırken ses çıkmıyor, iphone ekran videosu aktifleştirme, iphone ekran videosu alamıyorum, iphone ekran videosu almıyor, ıphone ekran videosu alma nasıl açılır, iphone ekran videosu android, iphone’da ekran videosu çekme, iphone’da ekran videosu, iphone’da ekran videosu nasıl çekilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.