iPhone Ekran
/ Yazan:Teknisyen / GenelTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone Ekran Dokunmatiğinizde Sorun Varsa ?

iPhone Ekran Konusu Aynı şekilde İphone 8 Plus modellerinde de öncelikle sesi açma düğmesine basmanız daha sonra sesi kısma düğmesine basmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin hemen ardından cihazın yan tarafında bulunan düğmeye İphone (Apple) logosunu görene kadar basılı tutmanız yeterli gelecektir.


iPhone Ekran Hakkında Bilgi ?

Bu yazımızda sizlere mobil telefon İphone ekranlarında yaşayabileceğiniz bazı problemlerin çözümü hakkında bilgi vereceğiz. Hemen herkes cep telefonunun bazı ayarlarında problemler yaşayabilir. Özellikle iphone ekran kullanımlarında bazı hassasiyetler olabilmektedir. Şimdi yaşayabileceğiniz sorunları ve çözümleri sizlere sunacağız.


İphone Ekranınızın Dokunmatiğinde mi Sorun Var?

Eğer ki İphone ekranınız dokunmatiğinde ir sorun varsa yani ekrana dokunduğunuzda yanıt vermiyorsa komutlarınıza cevap vermiyorsa burada ilk olarak yapmanız gereken şey kesinlikle cihazınızı kapatarak yeniden açmanız ya da cihazınızı yeniden başlatmanızdır. Bunu yapmak İphone cep telefonlarının modeline göre değişmektedir. Örneğin; İphone 7 cep telefonları için cihazın yan tarafında bulunan düğmeye logoyu görene kadar basınız ve aynı zamanda ses düğmesini 10- 12 saniye kadar basılı tutmanız cihazınızın yeniden başlamasını sağlayacaktır.


İphone Ekranınızda Hiçbir Şey Görünmüyorsa Ya Da Ekranınız Sadece Siyahsa ?

İphone ekranınızı açamıyorsanız ya da ekran tamamen siyahsa cihazınızı yeniden başlatmanız ya da cihazınızı kapatıp tekrar açmanız gerekmektedir. Önemli olan nokta ise cihazınızı yeniden başlattığınızda korkmayın cihazın içerisindeki içerikler, bilgiler kesinlikle silinmez. Cihazınızı yeniden başlatma işlemini yukarıda anlattığımız gibi yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Eğer ki bu işlemleri yaptıktan sonra da cihazınızın ekranı hala siyahsa ya da açılmıyorsa cep telefonunuzu şarja takın ve yaklaşık 1 saat kadar şarj edin. Daha sonra cihazınız kolaylıkla kendine gelecektir.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


İphone Ekranınızın Renk Ayarı Çok Soluk Ya Da Çok Parlaksa ?

İphone cep telefonunuzun renk ayarını yapmak oldukça basit bir işlemdir. Şimdi sizlere bu ayarları nereden hızlı bir şekilde yapabileceğinizi anlatalım. Cihazınızın “ayarlar” butonuna girerek parlaklık ayarlarını yapabilirsiniz. Ayarların içinde ekran ve parlaklık butonuna girin ve burada bulunan sürgüyü sağa ya da sola sürükleyerek cihazınızın renk ayarlarını ve parlaklık ayarlarınızı istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Burdan ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Ekran Dokunmatiğinizde Sorun Varsa ?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir