/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım ?

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım ekranınız kırıldığında ekran değişimi yaptırarak telefonunuzun içindeki tüm bilgileri herhangi bir silinme sorunu yaşamadan  ve ilk aldığınız günkü gibi yenilenmiş haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.


iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

Panik yapmanızı ya da üzülmenizi gerektirecek ciddi bir durum değildir iPhone ekran kırılması, sadece önleminizi almanız ve vakit kaybetmeden en yakınınızdaki yetkili servise gitmeniz önemlidir.

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım
iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

iPhone Ekranı Kırıldığında Bilgilerinizi Nasıl Alabilirsiniz ?

iPhone ekranı kırılan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu kırılma esnasında telefonlarının içindeki bilgilerin silindiğini düşünür.

Oysa ki alanında uzman ve tecrübeli bir teknik servise danışan kullanıcılar yaptırdıkları ekran değişimi sırasında uygulama, video, fotoğraf, notlar, rehber ve türevi bütün özel bilgilerinin telefonlarında korunduğunu, kaybolmadığını görürler.

iPhone ekran değişimi kullanmakta olduğunuz iPhone modeline göre değişiklik gösterecektir.iPhone 7 Plus için 400 tl’den Iphone  4 için 40 tl’ ye inen bir fiyatla karşılaşırsınız.

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım uzun ve zahmetli bir iş olmamakla birlikte kesinlikle profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından, orijinal parça kullanılarak, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten tamamen arındırılmış, 7 / 24 güvenlik kameraları gözetimindeki özel bir ortamda gerçekleştirilmelidir.

iPhone ekran değişiminde ve diğer bütün işlemlerde orijinal parça kullanımının önemini bir kez daha vurgulamak isteriz. Daha ucuz olduğu düşünülerek tercih edeceğiniz sahte parça kısa zaman içinde telefonunuzda kalıcı hasarlara neden olacak hatta size telefonunuzu kaybetme tatsızlığı yaşatabilecektir.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Ekranı Değişim Süresi 

Teknik servise elden yaptığınız başvurularda bekleme süreniz 30 dakikadır.Kargo gönderim hizmeti almayı tercih ettiğiniz durumlarda 3 (üç) iş günü içerinde ekran değişimi gerçekleştirilen telefonunuz ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım Bir kez daha belirtmek isteriz, ekran değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgiler hiçbir surette silinmezler.Telefonunuzu teslim alırken telefonunuzu dilediğiniz kadar test etme hakkınız vardır.

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınızı düşündüğünüz ya da tereddüt yaşadığınız durumlarda ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir. Onay vermeniz durumunda uzman kişi tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş bir garanti kartıyla telefonunuzu alırsınız.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım ?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir