Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

Kırılan Ekrandan Görüntüleri Alma

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım ? ekranınız kırıldığında ekran değişimi yaptırarak telefonunuzun içindeki tüm bilgileri herhangi bir silinme sorunu yaşamadan  ve ilk aldığınız günkü gibi yenilenmiş haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Panik yapmanızı ya da üzülmenizi gerektirecek ciddi bir durum değildir iPhone ekran kırılması, sadece önleminizi almanız ve vakit kaybetmeden en yakınınızdaki yetkili servise gitmeniz önemlidir. iPhone ekran değişiminde ve diğer bütün işlemlerde orijinal parça kullanımının önemini bir kez daha vurgulamak isteriz.

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım ?

iPhone ekran veri kırık bütün bilgileri kurtarmak için biz almak bütün sorulara ulaşmak için yapmanız gereken. İlk olarak, huzur bulmak için. iPhone markalı cihazlarınızın ekranı bozulduğunda, telefonu sıfırlamadan ekranı değiştirebilirsiniz.
Yedekleme yaptıysanız ve iTunes bilgisayarınızda senkronize edildiyse, verilere iTunes üzerinden veya Apple hesabınıza giriş yaparak da ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, kullanıcıların isteği hem verileri kurtarmak hatta telefonu sorunsuz kullanmaya devam etmektir.

Iphone Ekranı Kırıldı Içindeki Bilgiler

iPhone Ekran Kırıldığında Veriler Silinir Mi ?

iPhone ekranı bozulduktan sonra veriler silinmez. Dahili ekran kopması nedeniyle telefonunuz açılmayabilir ve bu nedenle resimlere, videolara, uygulamalara, kişilere ve benzer alanlara erişmek için acele edebilirsiniz, ancak ekran değişikliği hizmetimizde yapıldığında, telefondaki bilgiler olduğu gibi kalır ve telefonu sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım ?

iPhone ekranı kırılan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu kırılma esnasında telefonlarının içindeki bilgilerin silindiğini düşünür.

Oysa ki alanında uzman ve tecrübeli bir teknik servise danışan kullanıcılar yaptırdıkları ekran değişimi sırasında uygulama, video, fotoğraf, notlar, rehber ve türevi bütün özel bilgilerinin telefonlarında korunduğunu, kaybolmadığını görürler.

iPhone ekran değişimi kullanmakta olduğunuz iPhone modeline göre değişiklik gösterecektir. iPhone 7 Plus için 400 TL’den iPhone  4 için 40 TL’ ye inen bir fiyatla karşılaşırsınız.

iPhone Ekranı Kırıldı içindekileri Nasıl Alırım uzun ve zahmetli bir iş olmamakla birlikte kesinlikle profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından, orijinal parça kullanılarak, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten tamamen arındırılmış, 7 / 24 güvenlik kameraları gözetimindeki özel bir ortamda gerçekleştirilmelidir.

iPhone Ekranı Kırıldığında Verileri Kurtarma

iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus ve X ekran bozuldu, verileri değiştirerek ekranı değiştirebilirsiniz kurtarılabilir. iPhone ekran değiştirme alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından yapılır.
iPhone ekran değiştirme süresi teknik servisimizde yaklaşık 45 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.