Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma

Iphone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma, iPhone ekranı, almış olduğumuz tüm sorulara erişmek için yapmak ihtiyaç duyulan tüm bilgileri kurtarmak için verilerde bozuldu. Her şeyden önce, rahat olun. İPhone markalı cihazlarınızın ekranı bozulduğunda, telefonu sıfırlamadan ekranı değiştirebilirsiniz.

Yedeklemeler yapmış olduysanız ve itunes bilgisayarınızda eşitlenmişse, verilere itunes üzerinden yada APPLE hesabınıza giriş yaparak da erişebilirsiniz. Bununla beraber, kullanıcıların isteği hem verileri kurtarmak hem de herhangi bir problem yaşamadan telefonu kullanmaya devam etmektir.

iPhone Ekranı Kırıldığında Veriler Silinir Mi

İPhone ekranı bozulduktan sonrasında veriler silinmez. Dahili ekran molası sebebiyle, telefonunuz açılmayabilir ve bundan dolayı fotoğraflara, videolara, uygulamalara, kişilere ve benzer alanlara erişmek için acil edebilirsiniz, sadece ekran değişikliği hizmetimizde yapıldığında, hem telefondaki bilgiler hem de herhangi bir sorun yaşamadan telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonu sıfırlamak olacak sağlamak için önemlidir. Cep Hastanesi meydana getirilen iPhone ekranı değişikliklerinden sonrasında telefon asla sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma

iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus ve X ekran kırıldı, verileri değiştirerek ekranı değiştirebilirsiniz kurtarılabilir. iPhone ekran değişiklik yapma alanında uzman ve deneyimli bizim APPLE teknisyenleri tarafınca yapılır.

iPhone ekran değişiklik yapma süresi, teknik servisimizde yaklaşık 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi

 • Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Telefon sıfırlanmadı. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
 • Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, doğrusu dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlük.
 • Ekran görüntü kalitesi orijinal durumuna geri basar.
 • Telefon ekranını ekran değişiminden sonrasında arzu ettiğiniz kadar araştırma ve herhangi bir şüpheniz yada hoşlanmamanız durumunda size geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.
 • Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı – damgalı) ekran güvence kartı ile size teslim edilir.
 • Güvence süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik sorunlar Apple teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.
 • Telefon modelinizin ekran değişiklik yapma fiyatını öğrenmek için iPhone ekran değişiklik fiyat sıralaması ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

iPhone Ekranım Kırıldı İçindeki Verileri Kurtarma, Cep Hastanesi iPhone ekranının iyi mi değiştirileceğini ayrıntılı olarak incelemek için aşağıdaki videomuzu seyredebilirsiniz. Resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek öteki tüm modellerin ekran değişikliklerinin videolarını izleyebilirsiniz.

Fotoğraf  Ve Videolarınızı iCloud’a  Yükleme

Aşağıdaki adımları izleyerek fotoğraf ve videoları PC’nizden iCloud fotoğraflarına yükleyebilirsiniz:

 1. Dosya gezgini penceresini açın.
 2. Sık Kullanılanlar altında iCloud Fotoğrafları’nı tıklatın.
 3. Fotoğraf ve video Yükle’yi tıklayın.
 4. Yüklemek istediğiniz fotoğrafları ve videoları seçin ve Aç’ı tıklatın.

Ek olarak fotoğrafları ve videoları PC’nizden İcloud Photos içindeki Uploads klasörüne sürükleyip bırakabilirsiniz. Fotoğraflar uygulamasına yüklediğiniz fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilirsiniz iCloud.Com ve tüm Apple cihazlarınız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ekran kırıldı veri kurtarma , ekranı kırılan iphone veri kurtarma , iphone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım

iCloud Fotoğrafları’ndaki Fotoğraf  Ve Videolarınızı İndirme

İCloud fotoğraflarına eklediğiniz yeni fotoğraflar ve videolar bilgisayarınıza otomatik olarak indirilir. Aşağıdaki adımları izleyerek koleksiyonunuzu yıla göre de indirebilirsiniz:

 1. Dosya gezgini penceresini açın.
 2. Sık Kullanılanlar altında iCloud Fotoğrafları’nı tıklatın.
 3. Fotoğrafları ve videoları İndir’i tıklayın.
 4. İndirmek arzu ettiğiniz fotoğrafları ve videoları seçin ve İndir’i tıklayın.

Fotoğraflarınız ve videolarınız iCloud fotoğraf Seçenekleri’nde belirlediğiniz konuma indirilir.