iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm - Cep Hastanesi Apple

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm ; Genelde telefonların başına gelebilecek olan kazalardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Bu kaza iphone markalı telefonların başına geldiği takdirde nerde ise yeni bir telefon maliyeti kadar bir fiyata eş değer tutacaktır. Ekranı kırılan ipohone telefonlar garanti kapsamına girmediği için telefonun hasar durumuna göre belirli bir tutar ortaya çıkacaktır.

Bu ücret karşılığında ise sadece kırık ekranınız değişecektir. Bu halde telefonunuzu garantiye göndermenizde de bir avantaj olmayacaktır. Kişiler sadece iPone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm  tamiri için yeni bir telefon fiyatına yakın bir fiyat ödemek istemezler. iphone kullanıcılarında oluşan ekran kırılmaları için garantili ekran değişimi yapmaktayız. Değişen parçalar orijinal olup uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm
iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

iPhone Ekranımı Nasıl Korurum

iPhone dünyada oldukça yaygın kullanılan bir akıllı telefon markasıdır. iPhonelerin tüm serileri oldukça hassastır, en ufak bir darbe de bile ekranlar anında çatlayıp kırılabilir. Bunun için iyi bir kırılmaz cam takmanızda büyük fayda olacaktır. Bariyerli kılıflar da telefonu koruyacaktır. Tüm bunlara rağmen iPhone ekranınız kırıldı ise firmamız bünyesinde büyük özen ile değiştirilecektir. Yeni ekran garantisi ile daha sağlam bir akrana ve görüntüye sahip olacaksınız.  Kullandığımız aparatlar sayesinde öncelikle telefon ekranının hasar tespiti yapılır. Akabinde iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm  Konusunda  eğitimi almış personellerimiz tarafından orijinal ekran ile telefon ekranınız değişir.

iPhone 4S Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm - Cep Hastanesi Apple
iPhone 4S Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm – Cep Hastanesi Apple

iPhone Ekranım Ne Kadar Sürede Değişir?

Firmamız bünyesinde müşterilerimizin akıllı telefonu iPhone ekran değişimi, yetkili servise oranla daha kısa sürede ve yine maliyet olarak daha uygun fiyata sağlanmaktadır. İpohone cihazı kullanan müşterilerimiz için cihaz değişimi de gerçekleşiyor. Cihaz değişiminde ise kullanıcılardan oldukça uygun fiyatlar talep edilir. Eğer ekran kırılması yaşanırsa bunu sadece ekran kırılması ya da çatlaması gibi düşünmemeli, kırılma anında cihazın beyni ya da kasa kısmında da hasarlar meydana gelebilir. Eğer iphone kullanıcıları darbeden dolayı sadece ekran kısmını değiştirirse, kasa kısmında ki darbeler cihazda kalacaktır. Bunun sonucunda ise cihazda çökmeler, atmalar kalacaktır. Bu gibi ekran kırılmalarında uzman ekibimiz sadece telefonun ekran kısmı ile değil cihazın tümünde bir darbe sonucu arıza problemlerine karşı araştırmalar yapmaktadır.

iPhone 6 Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm - Cep Hastanesi Apple
iPhone 6 Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm – Cep Hastanesi Apple

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir