iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm ; Genelde telefonların başına gelebilecek olan kazalardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Bu kaza iphone markalı telefonların başına geldiği takdirde nerde ise yeni bir telefon maliyeti kadar bir fiyata eş değer tutacaktır. Ekranı kırılan ipohone telefonlar garanti kapsamına girmediği için telefonun hasar durumuna göre belirli bir tutar ortaya çıkacaktır.


Bu ücret karşılığında ise sadece kırık ekranınız değişecektir. Bu halde telefonunuzu garantiye göndermenizde de bir avantaj olmayacaktır. Kişiler sadece iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm  tamiri için yeni bir telefon fiyatına yakın bir fiyat ödemek istemezler. iphone kullanıcılarında oluşan ekran kırılmaları için garantili ekran değişimi yapmaktayız. Değişen parçalar orijinal olup uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.


iPhone Ekranımı Nasıl Korurum 

iPhone dünyada oldukça yaygın kullanılan bir akıllı telefon markasıdır. iPhonelerin tüm serileri oldukça hassastır, en ufak bir darbe de bile ekranlar anında çatlayıp kırılabilir. Bunun için iyi bir kırılmaz cam takmanızda büyük fayda olacaktır. Bariyerli kılıflar da telefonu koruyacaktır. Tüm bunlara rağmen iPhone ekranınız kırıldı ise firmamız bünyesinde büyük özen ile değiştirilecektir. Yeni ekran garantisi ile daha sağlam bir akrana ve görüntüye sahip olacaksınız.  Kullandığımız aparatlar sayesinde öncelikle telefon ekranının hasar tespiti yapılır. Akabinde iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm konusunda  eğitimi almış personellerimiz tarafından orijinal ekran ile telefon ekranınız değişir.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm Ne Kadar Sürede Değişir

Firmamız bünyesinde müşterilerimizin akıllı telefonu iPhone ekran değişimi, yetkili servise oranla daha kısa sürede ve yine maliyet olarak daha uygun fiyata sağlanmaktadır. İpohone cihazı kullanan müşterilerimiz için cihaz değişimi de gerçekleşiyor. iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm cihaz değişiminde ise kullanıcılardan oldukça uygun fiyatlar talep edilir. Eğer ekran kırılması yaşanırsa bunu sadece ekran kırılması ya da çatlaması gibi düşünmemeli, kırılma anında cihazın beyni ya da kasa kısmında da hasarlar meydana gelebilir. Eğer iphone kullanıcıları darbeden dolayı sadece ekran kısmını değiştirirse, kasa kısmında ki darbeler cihazda kalacaktır. iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm bunun sonucunda ise cihazda çökmeler, atmalar kalacaktır. Bu gibi ekran kırılmalarında uzman ekibimiz sadece telefonun ekran kısmı ile değil cihazın tümünde bir darbe sonucu arıza problemlerine karşı araştırmalar yapmaktadır.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir