iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 371 Görüntülenme

iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm

iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm ; Genelde telefonların başına gelebilecek olan kazalardan bir tanesi ekran kırılmasıdır. Bu kaza iphone markalı telefonların başına geldiği takdirde nerde ise yeni bir telefon maliyeti kadar bir fiyata eş değer tutacaktır. Ekranı kırılan ipohone telefonlar garanti kapsamına girmediği için telefonun hasar durumuna göre belirli bir tutar ortaya çıkacaktır.


Bu ücret karşılığında ise sadece kırık ekranınız değişecektir. Bu halde telefonunuzu garantiye göndermenizde de bir avantaj olmayacaktır. Kişiler sadece iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm  tamiri için yeni bir telefon fiyatına yakın bir fiyat ödemek istemezler. iphone kullanıcılarında oluşan ekran kırılmaları için garantili ekran değişimi yapmaktayız. Değişen parçalar orijinal olup uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.


iPhone Ekranımı Nasıl Korurum 

iPhone dünyada oldukça yaygın kullanılan bir akıllı telefon markasıdır. iPhonelerin tüm serileri oldukça hassastır, en ufak bir darbe de bile ekranlar anında çatlayıp kırılabilir. Bunun için iyi bir kırılmaz cam takmanızda büyük fayda olacaktır. Bariyerli kılıflar da telefonu koruyacaktır. Tüm bunlara rağmen iPhone ekranınız kırıldı ise firmamız bünyesinde büyük özen ile değiştirilecektir. Yeni ekran garantisi ile daha sağlam bir akrana ve görüntüye sahip olacaksınız.  Kullandığımız aparatlar sayesinde öncelikle telefon ekranının hasar tespiti yapılır. Akabinde iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm konusunda  eğitimi almış personellerimiz tarafından orijinal ekran ile telefon ekranınız değişir.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺


iPhone Ekranım Kırıldı Kesin Çözüm Ne Kadar Sürede Değişir

Firmamız bünyesinde müşterilerimizin akıllı telefonu iPhone ekran değişimi, yetkili servise oranla daha kısa sürede ve yine maliyet olarak daha uygun fiyata sağlanmaktadır. İpohone cihazı kullanan müşterilerimiz için cihaz değişimi de gerçekleşiyor. iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm cihaz değişiminde ise kullanıcılardan oldukça uygun fiyatlar talep edilir. Eğer ekran kırılması yaşanırsa bunu sadece ekran kırılması ya da çatlaması gibi düşünmemeli, kırılma anında cihazın beyni ya da kasa kısmında da hasarlar meydana gelebilir. Eğer iphone kullanıcıları darbeden dolayı sadece ekran kısmını değiştirirse, kasa kısmında ki darbeler cihazda kalacaktır. iPhone ekranım kırıldı kesin çözüm bunun sonucunda ise cihazda çökmeler, atmalar kalacaktır. Bu gibi ekran kırılmalarında uzman ekibimiz sadece telefonun ekran kısmı ile değil cihazın tümünde bir darbe sonucu arıza problemlerine karşı araştırmalar yapmaktadır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Oy ver

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir