iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 197 Görüntülenme

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ? Sorunun cevaplarını arıyorsanız bu makale tam size göre. Akıllı telefonların ekran genişliğinin artmasıyla, cihazlar düştü ve darbe kırıldı ve ekranlar kırıldı ve kırıldı. Bu koşullar bir kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve bu nedenle garanti kapsamında değildir. Apple’ın yetkili servis merkezleri kırık ekranlar için önemli miktarlarda talep edebileceğinden, birçok kullanıcı farklı teknik hizmetlere yöneliyor. Nasıl cihazınıza bağlı olarak ekran orijinal ya da yan sanayi ürünü olup olmadığını anlayacaksın?

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ?

Sağdaki replika ekran. Ortadaki orijinal bir ekran ama camı kırıldığı için üst kısımdaki camı çıkarılarak yenilenmiş yani revizyonlu ekran olarak tanımlanabilir. En soldaki ise orijinal ekrandır.

iphone ekran orijinalmi yan sanayimi ?


 1. Yan sanayi ekranın filmi üzerinde herhangi bir Apple logosu bulunmamaktadır.
  iphone ekran tamiri
 2. Orijinal ekranda ve revizyonlu orijinal ekranda ise aynı kısımda Apple logosu vardır.
  iphone ekranın orjinalliğini nasıl anlaşılır
 3. Orijinal ekranlarda okla işaret edilen bölgede bir güvenlik etiket’i bulunur. Revizyonlu orijinal ekranlar ve yan sanayi ekranlarda ise bu güvenlik etiket’i bulunmaz.
  iphone ekranın tamiri
 4. Fotoğraftan anlaşılması pek kolay olmasa da yan sanayi ekranın üzerindeki şeffaf film kaldırıldığında ekranda aynadaki gibi bir görüntü oluyor.

iphone ekran cam tamiri


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır ekran orjinal mi, iphone ekran orjinal mi, samsung ekran orjinal mi, xiaomi mi4 orjinal ekran dokunmatik, ipad mini orjinal ekran, mi 6 orjinal ekran, s4 mini orjinal ekran, s3 mini orjinal ekran, mi5 orjinal ekran, mi4 orjinal ekran, ekran kartı orjinal mi, mi 5 orjinal ekran, iphone ekran orjinal mi nasıl anlaşılır, iphone 5s ekran orjinal mi, xiaomi mi 5 orjinal ekran, xiaomi mi 6 orjinal ekran, iphone 6s ekran orjinal mi, iphone 6 ekran orjinal mi, xiaomi mi 8 orjinal ekran,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone Ekranın Yan Sanayi mi Orijinal mi Nasıl Anlaşılır
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir