Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone El Feneri Yanmıyor

iPhone El Feneri Yanmıyor

Iphone El Feneri Yanmıyor

iPhone El Feneri Yanmıyor ise telefonunuzu iphone açmak istiyorsanız ve aydınlatma ışığı bizim çözüm haberleri bu ayarları sağlamak için çok düşüktür. El fenerini iPhone telefonlarında açarsanız ve ışık tamamen yayılmazsa, mevcut sıkıntılarınızı anlayabiliriz.

Mevcut ortamımızda, bizi göremediğimiz anlarda telefonlarımızın fenerlerini doğrudan açabiliriz. Meşalede yayılan aydınlatma yeterince iyi değilse, size bağlı olarak değişecektir. Bazı iPhone kullanıcıları, kontrol merkezine girdiğinde ışığın açık olmadığını veya çok düşük olduğunu ve el feneri ayarlarını açtığını gösterir. Flaş ışığının olmaması veya ışık olmaması ile ilgili bu durumu inceledik. El fenerinin daha fazla aydınlatması veya aydınlatma çok yüksekse, bunu azaltmak için yapacağınız işlemleri tartışacağız.

İlginizi Çekebilir: Telefonum Şarj Oluyor Ama Dolmuyor

iPhone El Feneri Yanmıyor Işık Gelmiyor

iPhone el feneri yanmıyor, iPhone el feneri üzerindeki ışık yeterli değil, iPhone aydınlatması çok düşük, iPhone el feneri açık ama ışık çok düşük, iPhone el feneri ayarlarını yapabilir. iPhone telefonlarındaki el fenerinden çıkan ışığın aydınlatmasını artırmak için yapmanız gereken şeylere bakacağız.

Iphone El Feneri Yanmıyor

iPhone El Feneri Aydınlatmıyor

Önünüzü karanlık bir ortamda görmek için yeterli ışık vermezseniz, ayarları kendiniz telefonla ayarlayabilirsiniz. Veya, ışık arzu edilenden daha fazla aydınlatma yaparsa, ayarlarını da azaltabilirsiniz.

  • İphone telefonunuzun açma kapama düğmesinden açtıktan sonra ekranı yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak ”Denetim merkezi” alanına geliyoruz.
  • Denetim merkezinde zaten el fenerine tıkladığınız da aydınlatma devreye girmektedir.
  • Ama aydınlatma tam sağlanmadığı için bunun ayarlarının sağlanabilmesi adına el feneri alanına her zaman bastığınız dan daha sert bir şekilde basıyoruz.
  • Parmağımızla belirtilen işlemi sağladığınız da karşınıza el fenerinin ayarlanabilmesi için daha farklı bir boyutu gelecektir.
  • Buradan aydınlatmayı istenilen seviyeye çekebilirsiniz. İsteğe bağlı azaltabilir ya da aydınlatmayı daha fazla alana ulaştırabilirsiniz.

iPhone el feneri yanmıyor sorunun ayarlarını yaparsanız, el feneri yanmaya başlar ve daha fazla ışık verir.

İlk olarak, ekranınızı açmak için telefonunuzun açma / kapama düğmesini kullanın ve ardından parmağınızı iPhone ekranının alt köşesinden üst köşeye kaydırın. Bu yüzden Kontrol Merkezi penceresini açın. Kişiselleştirilmiş bir kontrol merkezi olurken burada farklı kısayol düğmeleri bir dizi göreceksiniz. Ayrıca en son çalınan müzik veya video ile ilgili kontrol seçeneklerinden bazılarını kontrol edebilirsiniz. Bu düğmelerden biri sol alt köşedeki el feneri sembolüdür.

El feneri dokunarak 3D Dokunmatik fonksiyonu etkinleştirin. Bu yüzden parmaklarınızı ikonda normalden biraz daha sert ve daha uzun bir formda tutmanız gerekir. Birkaç saniye basılı tuttuktan sonra, telefonunuz titreşir ve el feneri simgesinde üç farklı seçenek görünür. Üç seçenek arasında seçim yapabilir ve el fenerinizin yoğunluğunu beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Ana Işık seviyeleri parlak ışık, normal ışık ve düşük ışık olarak sunulmaktadır. Seçerseniz Ve basarsanız, el feneri seçilen sahne ile açık ve kullanıma hazır olacak. Bu nedenle, 3D Dokunmatik özelliklerin kullanıcının telefonu daha geniş ve etkili bir şekilde kullanmasını sağlaması dikkat çekicidir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone led flash çalışmıyor, iphone el feneri kısayol, iphone el feneri kapatma, iphone 7 fener çalışmıyor, iphone 8 el feneri açma, ipad el feneri, el feneri ayarları, huawei el feneri kapama.