Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma

iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma

Iphone Etkinleştirme Kilidi Kırma

iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma  uygulamasını bul kayıp ve hırsızlık hırsızlığı önlemek için aktivasyon Kilidi gerektirir. İCloud şifrenizi ve postanızı unuttuysanız, aktivasyonun kilidini açmakta sorun yaşarsınız.

Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuzda, şifrenizi unuttuğunuz iPhone cihazınızdaki aktivasyon kilidini kırma hakkında konuşacağız. Telefon defterini takip ederek devam ederseniz, iPhone etkinleştirme kilidi geçişini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Etkinleştirme Kilidi Nedir ?

IOS 7 sürümleri ve güncellemeleri, iphone’umu Bul ve etkinleştirme kilidi adlı özellikleri içerir. İCloud hesabınıza ayarlardan giriş yaptıktan sonra iphone’umu Bul özelliğine erişebilirsiniz. Bu seçeneği açık tutarsanız, hırsızlık ve Kayıp durumunda telefonunuzu bulmak ve tespit etmek için herhangi bir web tarayıcısı üzerinden giriş yaparak telefonunuzu bulabilirsiniz.

Aktivasyon kilidi hırsızlık ve kayıp veya meraklı eller telefonunuzu korumak için, açılmasını cihazınızın ekranını engelleyen bir güzellik aracıdır.
iPad ve iPhone cihazlarında, özellikle ikinci el bir cihaz satın alırken, aktivasyon kilidi olan cihazları satın almamaya dikkat edin, ancak zaten bir tane satın aldıysanız, yapmanız gereken tek şey bu makaleyi dikkatle okumak.

Apple Kimliğimi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Apple kimliğinizi unuttuysanız, önce Şifremi unuttum seçeneğini kullanabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamak size zaman ve çaba hem de kazandıracak. iCloud şifreleri genellikle karakterlerden oluşur, en az bir büyük karakter ve sayı. Örneğin, 12345678Hi. Davayı girerken şifre gibi bir şey koymuş olabilirsiniz, bu yüzden ayrılmaya dikkat edin. Apple paranızı sıfırlamak için buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilir: iPhone Bilgisayarda Fotoğraflar Görünmüyor

Icloud Şifre Sıfırlama

“Telefon Numarasını Onayla..Devam etmek için güvenilir telefon numaranızı girin. ‎•••• ••• ••32” şeklinde bir ekran göreceksiniz. Telefon numaranızın başına 0 koyarak onaylayın. Burada sizi iki seçenek karşılayacak. “Bu aygıttan sıfırla” veya “Güvenilir başka aygıttan sıfırla” seçeneği hangisi size uygunsa sıfırlama adımlarını takip ederek icloud etkinleştirme kilidi çözüme kavuşturabilirsiniz.

iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma – iCloud Adresimi Unuttum

Etkinleştirme kilit ekranında, iPhone aygıt güvenliği için iCloud ayarlarını girmeden önce e-posta adresinizi ve şifrenizi isteyecektir. E-posta adresinizi unuttuysanız, önce e-posta adresinizi not etmeniz ve tüm e-posta hesaplarınıza giriş yapmanız gerekir.

Ardından posta kutunuzu “iCloud” ve “iphone’umu Ara ” kelimeleriyle arayın. Gelen e-postalar arasında böyle bir e-posta varsa, iCloud hesabınız e-posta adresinizdir.

Apple Kimliğimi Bilmiyorum Ne Yapmalıyım

iPhone etkinleştirme kilidi kırma yerine en garanti yol, Apple kimliğini unutan kullanıcılar, cihazınızın faturası ile beraber, Apple destek hattını arayıp, faturanızı müşteri temsilcisinin size sunacağı adımları takip ederek faturanızı göndermeniz gerekecektir. Bu işlemin sonunda, faturayı gönderdiğinizde belirttiğiniz e-posta adresine bir e-posta gönderilir. İPhone aktivasyon ekranını geçmek kesin ama uzun bir süreç olabilir.

Çünkü bu süreç 3-4 gün, belki bir hafta sürebilir. İşleminiz tamamlandığında, iPhone kilit kodu kaldırılır, ancak eski hesap şifrenizi veya postanızı kullanamayacağınız cihazınıza veri yükleyemezsiniz. Böylece sıfır cihaz ve hesap oluşturacaksınız.

Cihazınızın etkinleştirme şifresi kaldırıldığında, telefonunuzu iTunes üzerinden aygıt yeni bir cihaz olarak başlatabilir ve yapılandırabilirsiniz. Dikkat !: Faturanızı gönderirken dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Cihazınızı N11 gibi bir siteden veya bir mağazadan satın almış olabilirsiniz. Ancak telefon toptancısı farklı bir şirket olabilir.

Örneğin, telefonum Mart 2017’de satın alındı, ancak telefonum Kasım 2016’da bir toptancıdan satın alındı. Apple’da görünecek tarih ve satıcı bilgileri Kasım 2016 verileri olacaktır. Telefonunuzu satın aldıysanız Apple.com harekete geçmene gerek yok. Bununla uğraşmak zorunda değilsiniz çünkü aralarında toptancı yok. Bu nedenle, bir fatura gönderirken, Apple sisteminde kayıtlı bir fatura ile göndermek, işleminizin başarılı olmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde, fatura bilgileri eşleşmiyorsa, telefonunuzun etkinleştirme kilidinin kilidi açılmayacaktır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Etkinleştirme Kilidi Kırma iphone etkinleştirme kilidi kırma 2018, iphone etkinleştirme kilidi kırma 2019, iphone etkinleştirme kilidi atlama, ipad etkinleştirme kilidi kırma, pad etkinleştirme kilidi kırma 2018, phone etkinleştirme ekranını geçme, iphone etkinleştirme kilidi kırma 2017, icloud etkinleştirme kilidi geçme.