iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 424 Görüntülenme

iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür

iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür, iPhone ile ilk defa tanışan arkadaşlar için nasıl yapılır yazımızla beraberiz bu yazımızda sizlere Fabrika ayarlarına döndürme işlemi iPhone, iPad veya iPod’unuzdaki bilgileri ve ayarları silerek iOS veya iPod yazılımının en son sürümünü yükleme yöntemini anlatacağım.

TELEFON ÜZERİNDEN FABRİKA AYARLARINI SIFIRLAMA

AYGITINIZI HAZIRLIYORUZ

 1. Mac veya PC’nizde iTunes’un son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Kullanabileceğiniz bir bilgisayar yoksa ve aygıtınız hâlâ çalışıyorsa aygıtınızı bilgisayar kullanmadan silebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
 2. iPhone, iPad veya iPod’unuzdaki bilgileri kaydetmek istiyorsanız bir yedek oluşturun.
 3. Ayarlar > [adınız] > iCloud bölümüne gidin, iPhone’umu Bul’a dokunun ve özelliği kapatın. Yanıt vermeyen veya açılmayan bir aygıt için ne yapılacağını öğrenin. Parolanızı unuttuysanız yardım alın.

AYGITINIZI FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRME

 1. Mac’inizde veya PC’nizde iTunes’u açın. Kullanabileceğiniz bir bilgisayar yoksa ve aygıtınız hâlâ çalışıyorsa aygıtınızı bilgisayar kullanmadan silebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
 2. Aygıtınızla birlikte gelen kabloyu kullanarak iPhone, iPad veya iPod’unuzu bilgisayarınıza bağlayın.
 3. Aygıtınızın parolasını soran bir ileti görüntüleniyorsa veya Bu Bilgisayara Güvenilsin mi? uyarısını alıyorsanız ekrandaki adımları izleyin. Parolanızı unuttuysanız yardım alın.
 4. iTunes’da göründüğünde iPhone, iPad veya iPod’unuzu seçin. Yanıt vermeyen veya açılmayan bir aygıt için ne yapılacağını öğrenin. Aygıtınız iTunes’da görünmüyorsa yardım alın.
ipad sıfırlama
ipad sıfırlama
 1. Özet bölümünde [Aygıta] Geri Yükle’yi tıklayın.

  iphone ve ipad sıfırlama
  iphone ve ipad sıfırlama
 2. Onaylamak için tekrar Geri Yükle’yi tıklayın. iTunes aygıtınızı siler ve en son iOS veya iPod yazılımını yükler.

  iphone sıfırlama nasıl yapılır
  iphone sıfırlama nasıl yapılır
 3. Aygıtınız fabrika ayarlarına döndürüldükten sonra yeniden başlatılır. Artık aygıtınızı yeni bir aygıt gibi ayarlayabilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

[yottie id=”1″]

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür iphone fabrika ayarlarına döndürme 6, iphone fabrika ayarlarına döndürme, iphone fabrika ayarlarına döndürme 5s, iphone fabrika ayarlarına döndürme 7 plus, iphone fabrika ayarlarına döndürme 8, iphone fabrika ayarlarına döndürme 4s, iphone fabrika ayarlarına döndürme x, iphone fabrika ayarlarına döndürme 6s plus, iphone fabrika ayarları nasıl sıfırlanır, iphone fabrika ayarlarına çevirme, iphone fabrika ayarları sıfırlama, iphone fabrika ayarları 5s, iphone fabrika ayarları 4s, iphone fabrika ayarları şifresi unuttum, iphone fabrika ayarları tuş kombinasyonu, iphone fabrika ayarları rehber, iphone fabrika ayarları şifresi nedir, iphone fabrika ayarları 7 plus, iphone fabrika ayarlarına alma, iphone fabrika ayarları nasıl yapılır, iphone fabrika ayarlarına döndürdüm açılmıyor, iphone fabrika ayarlarına döndürme açılmıyor, iphone 4 fabrika ayarları nasıl yapılır, iphone 5s fabrika ayarları nasıl yapılır, iphone de fabrika ayarları, iphone de fabrika ayarlarına nasıl dönülür, iphone fabrika ayarlarına döndürme bilgisayar, iphone fabrika ayarlarına çevirme 6s, iphone 6 fabrika ayarlarına çevirme


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”
Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

 

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir