Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm

iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm

Iphone Facebook Video İndirme - Nasıl İndiririm

iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm iOS cihazlarda Android e göre  işler biraz daha zahmetlidir, çünkü ya Cydia Impactor kullanmanız gerekecek ki üçüncü taraf bir uygulamadır ve gerekli sertifikaları oluşturmak için Apple kimlik bilgilerinizi ister ya da daha kötüsü, Apple cihazınızı Jailbreak yapmanız gerekecek . Ama biz bunlara hiç değinmeden başka bir yöntemle indirmeyi anlatacağız.

FACEBOOK VİDEOLARINI İPHONE’A İNDİRME YÖNTEMİ

 • Facebook uygulamasında veya web sitesinde indirmek istediğiniz Facebook videosunu açın
 • Paylaş düğmesine basın ve ardından Bağlantıyı Kopyala öğesine dokunun. Web sitesindeyken, bağlantıyı URL çubuğundan kopyalayın
 • Ardından telefonunuza documents uygulamasını indirin indirin
 • Ardından documents uygulamasına giriş yapın
 • Fbdown.net sayfasını documents uygulaması üzerinden açın
 • indirmek istediğniz bağlantıyı fbdown’ayapıştırın ve İndir’i tıklayın.
 • Bir sonraki sayfada istediğiniz kaliteye (normal veya HD) basılı tutun.
 • Documents uygulamasının indirme bölümüne gidin. ve indirilen videonun üstüne tıklayarak paylaş diyip galeriye kaydet butonuna basın
 • ve videonuz artık galerinizde olacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm

Önde gelen sosyal platformlardan biri olan Facebook, son yıllarda katlanarak büyüdü. Facebook’taki videoların çoğu sessizce izlense de, platformdaki videolar günde milyarlarca kez izleniyor. bu anda, Facebook popüler hesaplara, yayıncılara ve ünlülere milyonlarca dolar dağıtıyor.

Facebook Hızlı Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook’taki videoları telefonunuza veya PC’nize indirmek ve kaydetmek çok kolaydır. Telefonunuza video indirirken uygulamalara ihtiyacınız olacak. PC’de herhangi bir ek programa ihtiyacınız yoktur.

Videolu Anlatım

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm iphone video indirme programı 2019, iphone video indirme galeriye, iphone video indirme 2019, iphone video indirme hatası, iphone video indirme ekşi, iphone video indirme youtube, iphone video indirme program, iphone video indirme kestirmesi, iphone video indirme programı, iphone video indirme app, iphone video indirme app store, iphone video açılmıyor indirme hatası, iphone video download application, iphone video indirme programı 2017, iphone a video indirme, iphone a youtube video indirme, iphone a facebooktan video indirme, iphone a instagram video indirme, iphone a safariden video indirme, tumblrdan iphone a video indirme, iphone video indirme browser, iphone youtube video indirme browser, iphone bedava video indirme programı, iphone bedava video indirme, iphone bilgisayardan video indirme, iphone bilgisayarsız video indirme, iphone uc browser video indirme, iphone’dan bilgisayara video indirme, iphone browser ile video indirme, iphone video codec download, iphone video clip download, iphone chrome video indirme, iphone chrome dan video indirme.