Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Film İndirme Programı

iPhone Film İndirme Programı

Iphone Film İndirme Programı

iPhone Film İndirme Programı; iPhone telefonlarının katı güvenlik önlemleri olduğu ve dışarıya kapalı olduğu için istediğimiz videoları ve belgeleri indirmekten oldukça rahatsızız.

iPhone Film İndirme Programı; AppStore’da bir film indirme programı arayan ve bu konu da öneriler isteyen arkadaşlarımız için başlığımızı güncelleme ihtiyacını hissettik.

iPhone’a Nasıl Film İndirilir

(Youtube’dan indirecekseniz diğer yöntemi deneyin)

 • App Store’dan “turbodl:browser” adlı uygulamayı aratıp indirin. Bu program silindiyse arama kısmında “offilne browser” yazıp yeni uygulamalarla deneyin. Mantık aynıdır.
 • Uygulamayı açarak, Browser kısmına gelin. Bu kısımda video sitelerini göreceksiniz. Bu video sitelerinin her birinden kolayca video indirebilirsiniz. Ama diğer film sitelerinde problem yaşayabilirsiniz.
 • Ben sık sık vk.Com’u kullanıyorum. Çünkü bu rus facebook tarzı siteye yüklenen filmler kolay kolay silinmiyor. Bu yüzden çoğu online izleme sitesi, filmlerini vk.Com’a yüklüyor.
 • vk kısayoluna tıklayarak vk.Com’u açın. Eğer üyeliğiniz yoksa üye olun. VK bir hazinedir. Pişman olmayacaksınız. Sol üstte bulunan menüye basarak arama yapabilirsiniz. Buraya dilerseniz filmin adını,” dilerseniz de “film indir”, “film izle” gibi arama kelimeleri yazın. Ben 2. Sini deniyorum.
 • Mantık şudur. “Offline” uygulamasında izlediğiniz filmin üzerine uzun süre basarsanız “Download” butonu çıkar. Download butonuna basınca da film iner.
 • İnen filmi “Downloads” sekmesinden görebilirsiniz.

Iphone Film İndirme Programı

DoDaX For Clouds Nasıl Kurulur

 • App Store’a giriş yapıyoruz.
 • Arama çubuğuna DoDaX For Clouds yazıyoruz.
 • DoDaX For Clouds uygulamasını indiriyoruz.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açıyoruz
 • Video URL’sini YouTube sayfasından kopyalayın.
 • Bulutlar için DoDaX uygulamasını açın. URL’yi üstteki URL satırına yapıştırın.
 • Video oynattığınızda bir X görüntülenir. X İşaretini tıklayın ve reklamı kapatın.
 • Videoyu otomatik olarak indirmek istediğiniz biçimler görünecektir. Örneğin: SD (360p), SD (240p), HD (720p), HD (1080p) ve daha fazla format dahil edilecektir.
 • İndirme işlemi, size uygun biçimlerden birini seçtiğinizde başlar.
 • İndirme işlemini takip etmek için sol üst taraftaki menü ekranına tıklayın.
 • Tüm indirmeleri, açılır menüdeki İndirme Kuyruğu’nu tıklayarak takip edebilirsiniz.
 • Tamamlanan videoları İndirilen Video bölümünde görüntüleyebilirsiniz.
 • Paylaş düğmesine tıklayın. Videoyu fotoğraflara kaydetmek için Videoyu Kaydet düğmesini tıklayın.

İlginizi Çekebilir: Apple Kurucusu Ve Kuruluşu

iPhone’a Youtube’dan Video İndirmek 2019 Güncel

Videoları iPhone’a indirmek için film indirmekten daha kolay bir yöntem kullanıyoruz. Üstelik programa da ihtiyacınız yok. Youtube’da da pek çok film yayınlandı. Önce indirmek istediğimiz şarkının youtube bağlantısını bulalım. Youtube uygulamasından istediğiniz videoyu açın. Üst taraftaki sağ ok simgesini tıklayın.

Ortaya çıkan ekranda Bağlantıyı Kopyala’yı tıklayın. Kopyalamak için bu kadar.Şimdi iPhone’umuza video indirmeye başlayabiliriz. Öncelikle AppStore’dan aşağıdaki uygulamayı kurun: Document 6

Belge 6; kendi tarayıcısı olan bir uygulama. Mantık şudur: Safari aracılığı ile mp3 indirmemize izin verilmiyorsa, başka bir tarayıcı kullanacağız. Yukarıdaki bağlantının çalışması durursa App Store’un arama bölümüne “belge” yazın. Mevcut uygulama çıkacaktır. Uygulamayı kurduktan sonra açın ve Sağ alt köşedeki mavi pusula simgesine tıklayın.

Iphone Film İndirme Programı

iPhone Cihazınıza Film İndirmek için AppStore Üzerinden UC Browser’ı İndirin

UC Browser Internet Browser, iPhone için web üzerinden pek çok dosyayı, müziği ve filmi problemsiz bir biçimde indirmek için süper bir programdır.

Tarayıcıyı cihazınızın mağaza bölümünden indirin veya aşağıda belirtilen indirme bağlantısını daha kolay bir yol olarak kullanın. UC Browser iOS işletim sistemli cihazlarınıza (iPhone, iPad) indirmek için tıklayın.

iPhone Nasıl Film İndirilir

App Store’dan telefonunuza ‘turbodl’ veya tarayıcı uygulamasını bulun ve indirin. Uygulama tarayıcı bölümünü açın ve video indirme sitelerini burda göreceksiniz, bu sitelerden istediğiniz videoyu kolayca indirebilirsiniz.

Vk adresini veya video sitelerini kullanarak çevrimiçi film izleyebilirsiniz. İstediğiniz filmi bulmak kolaydır, çünkü bu sitedeki filmler kolayca silinmez. Bu sitelerin dışındaki film indirme işlemlerinde sorun yaşayabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone film indirme programı 2021 , iphone film indirme programı 2020 , iphone film indirme programı 2019 , iphone film indirme programı ekşi , iphone film indirme programı 2020 ücretsiz , ios film indirme programı , ios film indirme programı 2018 , iphone 6 film indirme programı , iphone film indirme programı ücretsiz , iphone film indirme programı 2018.