Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Iphone Fiyatları Ne Zaman Düşer

iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından dolayı geri çekilmektedir. iPhone fiyatları ne zaman düşer merak konusu haline geldi. Yurt dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Dolar arttığı zaman fiyatta da artma oluyor. Hatta son 2 ay da tüm apple ürünlerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. iPhone severlerini oldukça üzen bu durum karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve fiyat değişikliğini bekliyorlar.

Her geçen gün kendisini yenileyen apple yeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple yeni ürün çıkarttığı zaman bir inme söz konusu olabilir. Özellikle son çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer ?

Apple piyasada hem en kaliteli hem de en pahalı cihazı. Bunlara rağmen talep de oldukça fazla olmaktadır. Apple’ın yaptığı bir açıklamaya göre ; sene sonunda çıkacak olan 2 yeni ürün olduğundan bahsediyor. Bununla beraber fiyatta çok büyük bir değişme olmasa da bir düşüş söz konusu.

Iphone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone yeni modelleri arasında iPhone 8, 8 plus, 7 ve 7 plus, iPhone x ve iPhone xl bulunmaktadır. 2018 senesi sonunda bu modellerde bir oynama olabilir. Çünkü ; iPhone 5C modelinde ürün getireceği duyumlarımız arasındadır.Bu ürünü; gri, siyah, kırmızı, mavi, turuncu ve beyaz renkleri olacağı söyleniyor. Tabi kesin bilgi vermiyoruz. Duyumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. iPhone hayranlarına ufak tavsiyelerde bulunursak belki daha uyguna gelebilir:

İlginizi Çekebilir: iPhone Garantiden Değiştirme Yolları

En Uygun iPhone Modelleri

Biliniyor ki iPhone dış ülkeden geldiği için döviz kuru ve vergilerle birlikte oldukça maliyetli hale gelebiliyor. Bir pasaport ile iphone almak mümkün olabiliyor. Hem de daha uygun fiyatlara bulmak mümkün olabiliyor. Pasaport ile almak, yurt dışına gitmek şart. En uygun iPhone modellerini soracak olursanız elbette ki çok eski modelleri. Bir iPhone meraklısıysanız ve bana eski model de yeter diyorsanız bunları çok uygun fiyatlara da bulmanız mümkün. Piyasadan kalkmışı da var tabi ki.. Bu modellerde genel olarak 2. El modeller satılıyor. iPhone 3, 3s,4-4s hatta 5s cihazları bile artık eski model olarak görülüyor. 2. Model kişinin tercihen kalmış bir durumdur. Ürün hasarlı, çizik veya sorunlu olabilir.  Ama daha uyguna getirmek için farklı bir yolda yok..

İpad Servis
iPhone serisinde, yeni modelleri çıktıkça, eski ürünlerin fiyatları biraz daha geriye çekilebiliyor. Ama eski ürünlerde şöyle bir durum söz konusu: Bazen güncelleme de sorun yaşanabiliyor. Sorun yaşanmaması adına kullanıcı ya güncellemeyecek ya da yeni bir ürün alması gerekecektir.

Iphone Fiyatları Ne Zaman Düşer
Eğer siz de iPhone almak istiyor ve fiyatlar yüksek geliyorsa yeni ürün çıkmasını beklemekten bir çare yoktur. Yeni bir ürün almak için ya yurt dışına giderek ürünü kendi yerinden temin etmek ya da belli kampanyaları takip ederek, daha uyguna alabilmek.