iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 667 Görüntülenme

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından dolayı geri çekilmektedir. iPhone fiyatları ne zaman düşer merak konusu haline geldi. Yurt dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı zaman fiyatta da artma oluyor. Hatta son 2 ay da tüm apple ürünlerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. iPhone severlerini oldukça üzen bu durum karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve fiyat değişikliğini bekliyorlar.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”

Her geçen gün kendisini yenileyen apple yeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple yeni ürün çıkarttığı zaman bir inme söz konusu olabilir. Özellikle son çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer ?

Apple piyasada hem en kaliteli hem de en pahalı cihazı. Bunlara rağmen talep de oldukça fazla olmaktadır. Apple’ın yaptığı bir açıklamaya göre ; sene sonunda çıkacak olan 2 yeni ürün olduğundan bahsediyor. Bununla beraber fiyatta çok büyük bir değişme olmasa da bir düşüş söz konusu.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone yeni modelleri arasında iPhone 8, 8 plus, 7 ve 7 plus, iPhone x ve iPhone xl bulunmaktadır. 2018 senesi sonunda bu modellerde bir oynama olabilir. Çünkü ; iPhone 5C modelinde ürün getireceği duyumlarımız arasındadır.Bu ürünü; gri, siyah, kırmızı, mavi, turuncu ve beyaz renkleri olacağı söyleniyor. Tabi kesin bilgi vermiyoruz. Duyumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. iPhone hayranlarına ufak tavsiyelerde bulunursak belki daha uyguna gelebilir:


En Uygun iPhone Modelleri

Biliniyor ki iPhone dış ülkeden geldiği için döviz kuru ve vergilerle birlikte oldukça maliyetli hale gelebiliyor. Bir pasaport ile iphone almak mümkün olabiliyor. Hem de daha uygun fiyatlara bulmak mümkün olabiliyor. Pasaport ile almak, yurt dışına gitmek şart.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

En uygun iPhone modellerini soracak olursanız elbette ki çok eski modelleri. Bir iPhone meraklısıysanız ve bana eski model de yeter diyorsanız bunları çok uygun fiyatlara da bulmanız mümkün.Piyasadan kalkmışı da var tabi ki.. Bu modellerde genel olarak 2. El modeller satılıyor. iPhone 3, 3s,4-4s hatta 5s cihazları bile artık eski model olarak görülüyor. 2. Model kişinin tercihen kalmış bir durumdur. Ürün hasarlı, çizik veya sorunlu olabilir.  Ama daha uyguna getirmek için farklı bir yolda yok..

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone serisinde, yeni modelleri çıktıkça, eski ürünlerin fiyatları biraz daha geriye çekilebiliyor. Ama eski ürünlerde şöyle bir durum söz konusu: Bazen güncelleme de sorun yaşanabiliyor. Sorun yaşanmaması adına kullanıcı ya güncellemeyecek ya da yeni bir ürün alması gerekecektir.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Eğer siz de iPhone almak istiyor ve fiyatlar yüksek geliyorsa yeni ürün çıkmasını beklemekten bir çare yoktur. Yeni bir ürün almak için ya yurt dışına giderek ürünü kendi yerinden temin etmek ya da belli kampanyaları takip ederek, daha uyguna alabilmek.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone fiyatları ne zaman düşer 2017, iphone fiyatları ne zaman düşer 2019, iphone fiyatları ne zaman düşer 2018 temmuz, iphone fiyatları ne zaman düşer 2018 ekim, iphone fiyatı ne zaman düşer, iphone fiyat ne zaman düşer, iphone x fiyatları ne zaman düşer, iphone fiyatları ne zaman düşer 2018, iphone fiyatları ne zaman düşer kasım 2018, iphone fiyatları ne zaman düşer ekim 2018, iphone 7 fiyatları ne zaman düşer, iphone x in fiyatı ne zaman düşer, iphone 8 in fiyatı ne zaman düşer, iphone 6s in fiyatı ne zaman düşer, iphone 7’nin fiyatı ne zaman düşer, iphone 6’nın fiyatı ne zaman düşer, iphone 8 plus fiyatı ne zaman düşer, iphone 7 plus fiyat ne zaman düşer, iphone 8 plus fiyatları ne zaman düşer, iphone 7 plus fiyatlari ne zaman duser, iphone 6 plus fiyatları ne zaman düşer, iphone 6 s fiyatı ne zaman düşer, iphone se fiyatları ne zaman düşer, iphone telefon fiyatları ne zaman düşer, iphone x fiyatı ne zaman düşer, iphone 6 fiyatları ne zaman düşer 2017, iphone 7 fiyatları ne zaman düşer 2017, iphone 5s fiyatı ne zaman düşer, iphone 6 fiyatı ne zaman düşer 2018, iphone 7 fiyatlari ne zaman duser


iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
5 (100%) 4 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir