iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
/ Yazan:Teknisyen / iPhone / 0 Yorum

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından dolayı geri çekilmektedir. iPhone fiyatlarının ne zaman düşeceği  merak konusu haline geldi. Yurt dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı zaman fiyatta da artma oluyor. Hatta son 2 ay da tüm apple ürünlerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. iPhone severlerini oldukça üzen bu durum karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve fiyat değişikliğini bekliyorlar. Her geçen gün kendisini yenileyen apple yeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple yeni ürün çıkarttığı zaman bir inme söz konusu olabilir. Özellikle son çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

Ana sayfa » Haberler » iPhone » iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Apple piyasada hem en kaliteli hem de en pahalı cihazı. Bunlara rağmen talep de oldukça fazla olmaktadır. Apple’ın yaptığı bir açıklamaya göre ; sene sonunda çıkacak olan 2 yeni ürün olduğundan bahsediyor. Bununla beraber fiyatta çok büyük bir değişme olmasa da bir düşüş söz konusu.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone yeni modelleri arasında iPhone 8, 8 plus, 7 ve 7 plus, iPhone x ve iPhone xl bulunmaktadır. 2018 senesi sonunda bu modellerde bir oynama olabilir. Çünkü ; iPhone 5C modelinde ürün getireceği duyumlarımız arasındadır.Bu ürünü; gri, siyah, kırmızı, mavi, turuncu ve beyaz renkleri olacağı söyleniyor. Tabi kesin bilgi vermiyoruz. Duyumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. iPhone hayranlarına ufak tavsiyelerde bulunursak belki daha uyguna gelebilir:


En Uygun iPhone Modelleri

Biliniyor ki iPhone dış ülkeden geldiği için döviz kuru ve vergilerle birlikte oldukça maliyetli hale gelebiliyor. Bir pasaport ile iphone almak mümkün olabiliyor. Hem de daha uygun fiyatlara bulmak mümkün olabiliyor. Pasaport ile almak, yurt dışına gitmek şart.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

En uygun iPhone modellerini soracak olursanız elbette ki çok eski modelleri. Bir iPhone meraklısıysanız ve bana eski model de yeter diyorsanız bunları çok uygun fiyatlara da bulmanız mümkün.Piyasadan kalkmışı da var tabi ki.. Bu modellerde genel olarak 2. El modeller satılıyor. iPhone 3, 3s,4-4s hatta 5s cihazları bile artık eski model olarak görülüyor. 2. Model kişinin tercihen kalmış bir durumdur. Ürün hasarlı, çizik veya sorunlu olabilir.  Ama daha uyguna getirmek için farklı bir yolda yok..

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

iPhone serisinde, yeni modelleri çıktıkça, eski ürünlerin fiyatları biraz daha geriye çekilebiliyor. Ama eski ürünlerde şöyle bir durum söz konusu: Bazen güncelleme de sorun yaşanabiliyor. Sorun yaşanmaması adına kullanıcı ya güncellemeyecek ya da yeni bir ürün alması gerekecektir.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Eğer siz de iPhone almak istiyor ve fiyatlar yüksek geliyorsa yeni ürün çıkmasını beklemekten bir çare yoktur. Yeni bir ürün almak için ya yurt dışına giderek ürünü kendi yerinden temin etmek ya da belli kampanyaları takip ederek, daha uyguna alabilmek.

Cep Telefon Tamirleri İçin Tıklayınız.


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşer?
5 (100%) 3 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir