iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / GenelTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi konusu Mobil cihaz tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti vermektedir.


iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Hakkında ?

Garanti kapsamında iken düşen, sıvı ile temas eden veya çatlayan iPhone ekranlarının değişiminde ekranla birlikte birkaç unsur da değişebilmektedir. Bunlar arasında ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan bulunmaktadır. Hasarın durumuna göre değişen parçaların sayısı değişiklik göstermektedir.


iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Nasıldır ?

 Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra anakart değişimi, home tuşu tamiri, ses tuşu tamiri gibi diğer donanım sorunları da itina ile giderilmektedir. Tamirat – değişim sonrası ekran parlaklığı ve dokunmatik testinin ardından müşterinin beğenisine sunulan cihazlar sahibine teslim edilmektedir.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Kaliteli Servis, Uygun Ortam

Ekran değişimi hizmetlerinin steril olması ve statik elektrikten arındırılması şarttır. Bu şekilde cihaz ekranına toz kaçması önlenmiş ve diğer arızaların oluşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Kaliteli personelin yanı sıra teknik servis hizmetine uygun bir mekana sahip olan servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi konusunda uzmandır.

Ekranda zamanla oluşan mürekkeplenme ve renkli çizgilerin giderilmesi adına deneyim sahibi olan teknik ekibimiz, müşteri memnuniyet odaklı ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Markaya ait bütün modellerin iPhone garanti kapsamında ekran değişimi anakart, home tuşu, ses tuşu gibi tamirat işlemleri teknik servisimizce yapılmaktadır. Garanti süresi bitmiş cihazlara makul fiyatlarla teknik servis hizmeti vermekteyiz.

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Örneğin A kalite bir ekran malzemesi kullanıldığında yaklaşık olarak 160-180 Türk Lirası kadar bir ücret talep edilmektedir. Orijinal bir ekran malzemesi ise 400 TL karşılığında temin edilerek tamiri yapılır.

iPhone 6 2016 Yılları Arasında En Çok Tutulan Telefonlar Arasına Girmeyi Başarmıştır. iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Cam Değişimi , iPhone 6 Batarya Değişimi , iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi , iPhone 6 Hoparlör Değişimi , iPhone 6 Mikrofon Değişimi , iPhone 6 Anakart Değişimi , iPhone 6 Kasa , iPhone 6 Arka Kamera Değişimi , iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Arızaları’ndada Yardımcı Olmaktayız.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir