Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Gizli Özellikleri

iPhone Gizli Özellikleri

Iphone Gizli Özellikleri

iPhone Gizli Özellikleri; Her gün; iPhone daha da ileri gidiyor ve kullanıcılarına pek çok kolaylık sunuyor. Ancak, çoğu iPhone kullanıcısı bu özelliklerden habersizdir. Bu makalede, pek çok iOS kullanıcısı tarafından bilinmeyen pek çok iPhone özelliğini inceledik. Bu içerik sayesinde en son güncellemeler ile iPhone ve ios’un en son özelliklerini bulabilirsiniz …

iPhone Gizli Özellikleri; Birçok iPhone kullanıcısı, telefonlarının birçok özelliğinin farkında bile değil. Yakında okuyacağınız şey aslında iPhone ile neler yapabileceğinizi gösterecektir. İşte iPhone’un az bilinen özellikleri

iPhone Gizli Özellikleri

iPhone telefonları Apple tarafından söylenmeyen iPhone gizli özellikleri onlarca var. Makalemizde bu özellikler hakkında konuşacağız. Bu özelliklerin çoğu Android cihazlarda bile mevcuttur.

Bu makalede, pek çok konu da kullanıcılara yardım edecek ve kullanım kolaylığı sağlayacak olan bu özellikleri listeleyeceğiz. Bahsedilen özellikler iOS 12.3.1 sürümü ile iOS 13 sürümüne kadar, IE özellikleri listeye eklenecektir. Başlamadan önce, biz yukarıda iPhone 5S ve bu özellikleri kullanmak mümkün olacak dikkat etmek istiyorum.

Fotoğraf Çekme

iPhone telefonunuzla fotoğraf çekmek istediğinizde, sıra dışı 2 yol vardır. Yani, iPhone’un bilinmeyen özellikleri arasında yer alan fotoğraf çekme özelliği nasıl kullanılır.

  • Fotoğraf çekerken kulaklığınızın ses açma ve kapatma tuşlarını kullanabilirsiniz.
  • Kamera açıkken iPhone’un ses açma ve kapatma tuşlarını kullanabilirsiniz

Emoji Klavye

iPhone ayarlar bölümünde pek çok özellik otomaik olarak değil de manuel olacak şekilde aktif hale getirilmektedir. İphone bilinmeyen özelliklerinden bir tanesi de klavye bölümüne emoji klavyesi eklemektedir. Emoji klavyesi eklemek için aşağıda belirtilen yolu izleyebilirsiniz.

Ayarlar > Genel > Klayve > Emoji

İlginizi Çekebilir: Telefon Kaskosu Neleri Kapsar

Emoji Klavye

 

Mesajlar

Mesaj iPhone modelleri arasında mesajlaşma türlerinden birisidir. Bu yöntemle, okuduğunuz iletinin ımessage uygulaması tarafından okunup okunmadığını öğrenebilirsiniz. Sadece gönder imessage’den okuma mesajları Gönder’i seçin.

iPhone Bildirimler Özelliği

Telefonunuzun bildirim monitörü görünmez veya ses duyulmaz olduğu tespit bile, bildirimler iPhone telefonlarda flaş yöntemiyle geliyor olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı iPhone’un bilinmeyen özellikleri arasında yer alan Ayarlar bölümündeki Flash ve bildirim ekranı kategorilerinden etkinleştirebilirsiniz.

Mesaj Detayları

Herkesin bilmediği iPhone telefonlarının bir başka özelliği de mesaj detaylarının ve zamanının farklı bir hareketle gösterilmesidir. Mesaj bölümünden, yapmanız gerekli olan tek şey, mesajın hangi saat ve dakika içerisinde atıldığını öğrenmek için sola kaydırmak için size gönderilen mesaj üstünde parmağınızı basılı tutmaktır

iPhone Gizli Özellikleri, iPhone Daha Hızlı Şarj

Iphone Sarj

iPhone modelindeki en enteresan konulardan birisi de şarj durumudur. Birçok kişi telefonlarını Hızlı şarj etmek istiyor. Bunun için iPhone’da bilinmeyen bir yöntem uygulanır. Telefonunuzu şarj ederken güç modunu etkinleştirirseniz, telefonunuz daha hızlı ve daha hızlı şarj olur.

Uygulama İçin Satın Almayı Kapatma

Çocuğunuz iPhone’unuzda oyun oynarken yanlışlıkla bir uygulama satın alma konusunda endişeli misiniz? Yapmanız gerekli olan tek şey Ayarlar > Genel > kısıtlamalar gidin ve uygulama satın kapamak olduğunu.

Uygulamaların Veri Çekmesini Engelleme

iPhone’un önemli özelliklerinden biri İnternet ve şarj yiyen veri kapatma önemli bir bilgidir. Arka planda çalışmakta olan uygulamalar ve internet yeme uygulamaları yakın diyerek arka planda uygulamaları programı açmak için seçeneği tıklayarak aktif hale getirilebilir.

Açık Uygulamaları Aynı Anda Kapatın

iPhone’unuzda açık olan uygulamaları kısayolla aynı anda kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gerekli olan, monitörü aynı anda 3 parmakla Yukarı çekmektir.

iPhone Gizli Özellikleri, Özelleştirilebilir Denetim Masası

Tamamen iPhone güncellemeleri arasında olan iOS 11 ile değiştirildi. Arayüz ve erişilebilirlik bölümlerinde büyük değişiklikler meydana geldi. Bu sistemle, Ayarlar bölümüne girebilir ve kontrol merkezinden ekranda simgeleri değiştirebilir, değiştirebilir ve ekleyebilirsiniz.

Ios 11 Icin 25 Gizli Ozellik Sdn 3

iPhone Gizli Özellikleri, iPhone Ana Ekranda Ekran Kaydı

iPhone’un bilinmeyen özellikleri arasında yer alan bir başka uygulama, ana ekranda” screen recorder ” özelliğidir. Bu özellik ile iPhone ekranını kaydedebilirsiniz istediğiniz kadar uzun süre kayıt yapmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca resimler bölümü videolar kategorisinden kayıt erişebilirsiniz.

iPhone Tek Elle Küçük Ekranda Klavye Kullanma

iPhone’un bilinmeyen özelliklerinden biri tek elle kullanılan klavyedir. iPhone ekranları genişledikçe, tek elle kullanmak daha zor hale gelir. Bunun üstüne ios 11 güncellemesi, pek çok insanın bilmediği bir iPhone özelliğiyle geldi. Buna göre, ekrandaki bölüme girecek, küre simgesini seçecek ve elinize göre sağ veya sol taraftaki klavye ara yüzüne dokunacaksınız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone gizli özellikler 2019 , iphone 11 gizli özellikleri , iphone 6 gizli özellikleri , iphone x gizli özellikleri , iphone 6s gizli özellikleri , iphone 7 gizli özellikleri açma , iphone 6 gizli özellik açma , iphone gizli özellik , iphone gizli özellikler , iphone gizli özellik açma.