Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Güncelleme Yapamıyorum

iPhone Güncelleme Yapamıyorum

Iphone Güncelleme Yapamıyorum

iPhone Güncelleme Yapamıyorum , Konuyu iPhone telefonlarında nasıl güncelleneceğini ve nasıl yapıldığını kapsamlı bir şekilde ele alarak sorunu çözeceğim. iPhone telefon kullanıcıları anında telefonlarına yeni güncellemeler işlemek istiyorum.

Çünkü her güncelleme farklı bir özelliğin habercisidir. Bu doğrudur telefonları için uygulamalar da. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya hesapları sürekli olarak güncellenecek ve kullanıcılarına yeni özellikler sunacak.

iPhone’u ilk kez kullanan kişiler nasıl güncelleneceğini bilmiyor olabilir. Soru işaretleri, elbette, bilinmiyorsa cevapsız bırakılacaktır. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak için güncellemelerimizi telefonumuza güncelledik ve adımlarımızı yaptık. Yapmanız gereken, sizinle paylaştığımız süreçleri tek tek işlemektir.

iPhone Güncelleme Yapamıyorum Yapılmıyor

iPhone nasıl güncellenir, iPhone nasıl güncellenir, iPhone güncellemesi işlemleri nasıl yürütebilirim, iPhone güncellemesi almıyor, iPhone güncellemesi girmem gerektiğinde, iPhone yazılımı güncellemesi iPhone yazılımını nasıl güncellemek istiyorum. Bu ayarları tek tek yazabilmek için sorunu düzeltebilir ve iPhone telefonunu güncelleyebiliriz.

Ios 12 Güncelleme
Ios 12 Güncelleme

iPhone Güncelleme Nasıl Yapılır

Telefonunuza gelmiş olan bir güncellemeyi fark etmeyebilirsiniz. Gelen yeni özelliklerden bundan ötürü yararlanma işlemi sağlanamayacaktır. Telefonunuza gelen güncellemeyi yapabilmeniz için ilk olarak telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayarlar bölümüne girdiğinizde, işaret Genel metnini göreceksiniz ” kırmızı işaretli 1. Genel alana giriyoruz. “Yazılım güncellemesi ler aşağıdaki Seçeneklerde görünecektir.

İlginizi Çekebilir:iPhone Arayan Kişinin Numarası Gözükmüyor

Yazılım Güncelleme alanına giriyoruz. Hangi güncellemenin geldiğini ve güncellemeye neyin dahil olduğunu bildiren bir alana erişebileceksiniz. Güncellemenizi bu alandan lam download ve install güncel’e tıklayarak tamamlayacağız.

Güncelleme başlamazsa veya güncelleme gerçekleşmezse, internet bağlantınızın yavaşlıkla ilişkili olmasıdır. İnternet ağı mobil cihaza bağlıysa, wıf’ye bağlanmanız ve işlemleri yapmanız gerekir. Bağlanırken Wifi bağlı değilse, farklı bir kullanıcıya bağlanmayı deneyin.

Muhtemelen APC ulaştınız çünkü internet yavaşlatmak için izin vermez. Iphone’u güncelleyemiyorsanız, sorunla ilgili ayarları güncelleyemiyorsanız, güncellemeyi sorunsuz bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Güncelleme Yapamıyorum ios 11 güncelleme, iphone güncelleme denetleniyor, iphone uygulama güncelleme yapmıyor, ios 12 güncelleme hatası, ipad 2 ios 10 güncelleme, iphone 12.1 güncelleme, iphone 4 ios 8 güncelleme nasıl yapılır, itunes güncelleme