iPhone Hafıza Arttırma Fiyat

iPhone Hafıza Arttırma Fiyat Düşük iPhone bellek cihazınızın ömrünü kısaltır önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırma zamanı.

Düşük iPhone bellek cihazınızın ömrünü kısaltır önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırma zamanı.

iPhone Hafıza Yükseltme 2019

Şimdi çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu son derece yüksek. Buna ek olarak, uygulamalar zamanla şişme dosyaları ile cihazınızın hafızasını devralacak. Kullanıcılar bu soru yüzünden telefonlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle daha düşük fiyatlı oldukları için göze hitap eden sınırlı belleğe sahip iPhone’lar, kullanıcıları aynı nedenle taciz ediyor.

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

iPhone Modeli64 GB’a Yükseltme 128 GB’a Yükseltme256GB’a Yükseltme
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone 7 Plus450 TL550 TL750 TL
iPhone 7450 TL550 TL750 TL
iPhone 6S Plus450 TL550 TL750 TL
iPhone 6S450 TL550 TL750 TL
Model 32 GB’a Yükseltme 64 GB’a Yükseltme 128 GB’a Yükseltme
iPhone 6 Plus350 TL450 TL550 TL
iPhone 6350 TL450 TL550 TL

Hafıza Entegresi Nedir?

Bellek entegre (Nand flash bellek) veri depolamak için çok güç gerektirmeyen bir depolama teknolojisidir. Nand flash teknolojisinin geliştirilmesinin önemli bir amacı, bit başına maliyeti düşürmek ve maksimum çip kapasitesini arttırmaktı, böylece sabit diskler gibi büyük ve pahalı bellek birimlerinden kaçınmaktı. Nand flash, büyük dosyaların sıklıkla yüklendiği ve değiştirildiği cihazlarda kendini buldu. MP3 çalarlar, dijital kameralar ve USB flash sürücüler Nand teknolojisini kullanır.

iphone hafıza yükseltme

iPhone Hafıza Arttırma Fiyat iPhone’lara entegre edilen bellek, verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflarınız, videolarınız, notlarınız ve diğer veriler bu parçaya kaydedilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir