/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 159 Görüntülenme

iPhone Hafıza Arttırma Nasıl Yapılır

iPhone Hafıza Arttırma Nasıl Yapılır ,Çeşitli nedenlerden dolayı veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra bellek dolu, fotoğraf çekemez veya uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iPhone’ların anakart teknisyeni tarafından değiştirilebilen bilgisayarların yanı sıra bir bellek birimi vardır. iPhone, donanım bellek yükseltme hizmetimizde mevcuttur.

Nasıl benim iPhone için yer yapmak? Depolama alanını nasıl artırabilirim? iPhone belleğim boş ama neden dolu? Nasıl yapmak benim iPhone 128gb? iTunes 4013 hatası alıyorum. Sorununuzun nand olarak değiştirerek çözüm üretiyoruz.

Hafıza Entegresi Nedir?

Bellek entegre (Nand flash bellek), verileri depolamak için çok fazla güç gerektirmeyen bir depolama teknolojisidir. Nand flash teknolojisinin geliştirilmesinin önemli bir amacı, bit başına maliyeti düşürmek ve maksimum çip kapasitesini arttırmaktı, böylece sabit diskler gibi büyük ve pahalı bellek birimlerinden kaçınmaktı. Nand flash, büyük dosyaların sık sık yüklendiği ve değiştirildiği cihazlarda yerini buldu. MP3 çalarlar, dijital kameralar ve USB flash sürücüler Nand teknolojisini kullanır.

“ iPhonelarda hafıza entegresi verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer verileriniz bu parça içine kaydedilir.

iphone hafıza arttırma


iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Hafızası

İPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus, 16gb ve 64gb seçenekleri için firmanın ilkesine göre henüz artırılmamıştır. Kullanıcı bu durumdan şikayet ediyor. iphone, iphone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s artı telefonlar, hafıza, iCloud gibi fotoğraflarınızı ve müzik arşivlerinizi saklamanızı sağlar. Bu, iPhone kullanıcılarının dünya kadar para ödemelerini ve iCloud ek alan elde etmelerini mümkün kılar. Ancak, bu durumdan kurtulabilirsiniz. Benim iPhone ‘um bozuk takım, 16gb ve 64gb iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu belleği 128gb seviyesine kadar. Firmamız tarafından ilk kez yapılan bu süreçle iphone’um kırıldı Türkiye’de ek alan da alan olsun, internet bağlantısı kullanmanıza gerek yok.

iPhone hafıza boşaltma

Tek yapmanız gereken, iPhone ekibimizle iletişime geçerek iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus telefonlarınızı yükseltmemize izin vermektir. Profesyonel ve uzman ekibimizle iletişime geçtiğinizde, gerekli yükseltmeleri yaparak telefonlarınızı 2-3 iş günü içinde adresinize teslim ediyoruz. iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s artı 16 ve 64 GB telefonunuza 128 gram bellek yükseltmek isteyen herkes benim iPhone’um ekibimiz bozuk ulaşmaktır. ne de ek alan sayesinde Türkiye’de ekibimiz tarafından yapılan bir uygulama için ilk kez iCloud uygulamaları gerek kalmadan tüm müzik, filmler, telefonunuzda fotoğraflar gibi arşivleri saklayabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Hafıza Arttırma Nasıl Yapılır,  iphone hafıza arttırma fiyatları, iphone hafıza arttırma ücreti, iphone hafıza arttırma ekşi, iphone hafıza arttırma 2018, iphone hafıza arttırma 2017, iphone hafıza arttırma tokat, iphone hafıza arttırma usb, iphone hafıza arttırma hilesi, iphone hafıza arttırma onedio, iphone hafıza arttırma programı, iphone hafıza arttırma ankara, iphone hafıza yükseltme ankara, iphone hafıza sorunu çözümü, iphone hafıza dolu sorunu, iphone da hafıza arttırma, iphone 6s dahili hafıza arttırma, iphone 4s dahili hafıza arttırma, iphone 5s dahili hafıza arttırma, iphone 6 plus dahili hafıza arttırma, iphone hafıza sorunu ekşi, iphone 6 hafıza yükseltme fiyatları, iphone 5s hafıza yükseltme fiyatları, iphone 16 gb hafıza arttırma, iphone 6 16 gb hafıza arttırma, iphone hafıza yükseltme izmir, iphone hafıza yükseltme istanbul, iphone hafıza yükseltme iptali, iphone 6 icloud hafıza arttırma, iphone hafıza kartı yükseltme, iphone hafıza kartı artırma,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone Hafıza Arttırma Nasıl Yapılır
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir