iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları ; Düşük iPhone belleği cihazınızın ömrünü kısaltan önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırmak için bize başvurabilirsiniz.

iPhone Hafıza Yükseltme – 2020 Ekim Ayı Ücretleri

Şimdi çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu son derece yüksek. Buna ek olarak, uygulamalar zamanla şişme dosyaları ile cihazınızın hafızasını devralacak. Kullanıcılar bu soru yüzünden telefonlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle daha düşük fiyatlı oldukları için göze hitap eden sınırlı belleğe sahip iPhone’lar, kullanıcıları aynı nedenle taciz ediyor.

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

iPhone Modeli64 GB’a Yükselt128 GB’a Yükselt256 GB’a Yükselt
iPhone 6 Hafıza450 TL550 TL
iPhone 6 Plus Hafıza450 TL550 TL
iPhone 6S Hafıza450 TL550 TL750 TL
iPhone 6S Plus Hafıza500 TL600 TL750 TL
iPhone 7 Hafıza500 TL600 TL750 TL
iPhone 7 Plus Hafıza500 TL600 TL750 TL
iPhone 8 Hafıza
iPhone 8 Plus Hafıza
iPhone X Hafıza
iPhone XS Hafıza
iPhone XS Max Hafıza
iPhone 11 Hafıza
iPhone 11 Pro Hafıza
iPhone 11 Pro Max Hafıza

iPhone Hafıza Entegresi Nedir?

Bellek entegre (Nand flash bellek) veri depolamak için çok güç gerektirmeyen bir depolama teknolojisidir. Nand flash teknolojisinin geliştirilmesinin önemli bir amacı, bit başına maliyeti düşürmek ve maksimum çip kapasitesini arttırmaktı, böylece sabit diskler gibi büyük ve pahalı bellek birimlerinden kaçınmaktı. Nand flash, büyük dosyaların sıklıkla yüklendiği ve değiştirildiği cihazlarda kendini buldu. MP3 çalarlar, dijital kameralar ve USB flash sürücüler Nand teknolojisini kullanır.

iPhone Hafıza Sorunu

iPhone Hafıza Yükseltme Nasıl Yapılır ,Çeşitli nedenlerden dolayı veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra bellek dolu, fotoğraf çekemez veya uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iPhone’ların anakart teknisyeni tarafından değiştirilebilen bilgisayarların yanı sıra bir bellek birimi vardır. iPhone, donanım bellek yükseltme hizmetimizde mevcuttur.

Nasıl benim iPhone için yer yapmak? Depolama alanını nasıl artırabilirim? iPhone belleğim boş ama neden dolu? Nasıl yapmak benim iPhone 128gb? iTunes 4013 hatası alıyorum. Sorununuzun nand olarak değiştirerek çözüm üretiyoruz.

“ iPhonelarda hafıza entegresi verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer verileriniz bu parça içine kaydedilir.

iPhone Hafıza Yükseltme
iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Hafızası Yükseltme

İPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus, 16 GB ve 64 GB seçenekleri için firmanın ilkesine göre henüz artırılmamıştır. Kullanıcı bu durumdan şikayet ediyor. iphone, iphone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s plus telefonlar, hafıza, iCloud gibi fotoğraflarınızı ve müzik arşivlerinizi saklamanızı sağlar. Bu, iPhone kullanıcılarının dünya kadar para ödemelerini ve iCloud ek alan elde etmelerini mümkün kılar. Ancak, bu durumdan kurtulabilirsiniz. Benim iPhone ‘um bozuk takım, 16 GB ve 64 GB iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu belleği 128gb seviyesine kadar. Firmamız tarafından ilk kez yapılan bu süreçle iPhone’um kırıldı Türkiye’de ek alan da alan olsun, internet bağlantısı kullanmanıza gerek yok.

Telefon Ram Takma

Tek yapmanız gereken, iPhone ekibimizle iletişime geçerek iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus telefonlarınızı yükseltmemize izin vermektir. Profesyonel ve uzman ekibimizle iletişime geçtiğinizde, gerekli yükseltmeleri yaparak telefonlarınızı 2-3 iş günü içinde adresinize teslim ediyoruz. iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s artı 16 ve 64 GB telefonunuza 128 GB bellek yükseltmek isteyen herkes benim iPhone’um ekibimiz bozuk ulaşmaktır. ne de ek alan sayesinde Türkiye’de ekibimiz tarafından yapılan bir uygulama için ilk kez iCloud uygulamaları gerek kalmadan tüm müzik, filmler, telefonunuzda fotoğraflar gibi arşivleri saklayabilirsiniz.

Telefon Belleğini Arttırma

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları çeşitli nedenler veya tesadüfler için düşük kapasiteli bir iPhone almış olabilirsiniz. Bir süre sonra hafıza dolarsa, fotoğraf çekemez veya uygulama yükleyemezsiniz. Bu durum çok can sıkıcı olabilir. iPhone’larda, tıpkı bilgisayarlar gibi, içinde bir bellek birimi bulunur ve bu bölüm anakart teknisyeni tarafından değiştirilebilir. iPhone donanım hafıza yükseltme servisi yapıldı.

iPhone hafızam için nasıl yer açarım? Depolama alanını nasıl arttırırım? iPhone’umun hafızası boş ama neden boş görünüyor? iPhone 128GB’ı nasıl yaparım? sorularınızı nand değiştirerek çözümler üretiyoruz.

iPhone Bellek Arttırma

iPhone bellek yükseltme genellikle depolama alanı olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Gelişen teknoloji ve hızla büyüyen pazarlar, uygulamaların boyutunu her geçen gün artırıyor ve video ve fotoğraflar önceki yıllara göre daha fazla yer kaplıyor. Bu durum, iPhone telefonları olan kişiler için yetersiz depolama alanına yol açar. iPhone bellek geliştirme yöntemiyle daha yüksek depolama boyutlarına sahip olmak ve yetersiz belleği güncellemek mümkündür. iPhone modellerinde NAND entegrasyonunun değişmesi ile gerçekleşen bu uygulama, istenilen boyutta bir hafızaya sahip olmaya yardımcı oluyor.

iPhone’un bellek yükseltme işlemine profesyonel destek alarak dikkat edilmesi gerekir. Çünkü kullanıcıların kendi tesislerine uygun olarak nand değişimi yapmaları tavsiye edilmez. Böyle bir durumda, telefonlarda nand değişimi uzman teknisyenler aracılığıyla yapılmalıdır. Tabii ki, telefon hizmetlerinde NAND entegrasyonunun değiştirilmesi belirli bir ücret karşılığında yapılır. iPhone bellek yükseltme fiyatları için, üst kısımında “iPhone Hafıza Yükseltme 2020 Ücretleri” başlığı altına fiyat tablosunu görebilirsiniz.

iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Fiyatı

iPhone Hafıza Artırma Programı

Maalesef ki iPhone’nunuzun hafızasını arttıracak bir program yok ama hemen üzülmeyin sizlere daha iyi hizmet vermek için elimizden gelenleri yaptık. Aşağı kısımdaki yazıyı okursanız tüm verilerinizi ömür boyu yedekleyebilirsiniz. iCloud bulut hizmetinin depolama alanı yetersizse veya bulut hizmetleri için ödeme yapmak istemiyorsanız, ücretsiz olarak farklı kaliteli hizmetler sunan bulut hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Google Drive: 15 GB’lık ücretsiz bir depolama alanı sunuyor. Google Drive uygulamasını indirin ve tek tıkla büyük dosyalarınızı kaydedin.

Microsoft OneDrive: hizmeti, 5 GB’a kadar disk alanını kullanıcılarına ücretsiz veriyor.

Dropbox: son güncellemesi ile birlikte üyelerine 2 GB’a kadar ücretsiz kullanım alanı sunabiliyor.

Amazon Cloud Drive: servisi ise 5 GB’a kadar ücretsiz saklama alanı sağlıyor.

Open Drive: diğer servislere oranlara daha yeni olsada 5 GB’a kadar alanı ücretsiz veriyor.

Mega: bulut servisi ise şu an için dünyada ücretsiz olarak en fazla depolama alanı sağlayan servis olarak öne çıkıyor. Sunduğu alan tam olarak 50 GB ve ücretsiz.

Dahili Hafıza Arttırma

Telefonun belleğinin şişmesinin bir başka nedeni de telefonda düzinelerce gereksiz veriyi unutmamızdır. Örneğin, Spotify’da çevrimdışı dinlemek, ancak bir daha asla dinlemek için indirdiğiniz liste telefonunuzda yer kaplar. Aynı şekilde, silinmemiş yüzlerce eski mesaj da telefon belleğinden yararlanabilir. Bu noktada biraz ipucu verelim. iPhone’daki tüm eski mesajlardan kurtulmak için mesaj saklama süresini Ayarlar> Mesajlar> Mesajları Tut değiştirebilirsiniz.

Otomatik indirmeler hala en büyük düşmanınız olabilir. Ayarları girdiğinizde, hesabınızın üstte bulunduğu bölgedeki iTunes ve App Store seçeneğinden otomatik indirmeleri kapatabilirsiniz. Safari’nin “Tarihçe ve Web Sitesi Verilerini Sil”  Özelliği, çerezleri ve geçmişi temizleyerek gereksiz dosyaları silmenin başka bir yoludur. Bu çözümleri uygulamak için çok tembelseniz ve kaybedecek bir şeyiniz yoksa, yapabileceğiniz en iyi işlem telefonu sıfırlamaktır.

Hafıza Artırma Teknikleri

Herhangi bir dosyayı silmeden iPhone’unuzdaki dahili belleğinizi yaklaşık 2GB’a çıkarmak için, mevcut iTunes üzerinden film kiralama talebinde bulunarak birkaç basit adım gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle iPhone’unuzda ne kadar boş alanınız olduğunu öğrenmek için Ayarlar’a girin daha sonrasında Genel’e tıklayarak açılan ekranda Hakkında’ya tıklayarak dahili depolama hafızanızı kontrol edin bizim 600MB’lık bir boş alanımız varmış bakalım işlem sonrasında toplam boş alanımız ne kadar olacak..

iPhone Hafıza Arttırma
iPhone Hafıza Arttırma

iTunes’u açın ve sekmesine tıklayın, ardından HD Film seçeneğine sahip bir filme tıklayın ve Satın Al veya Kirala düğmesine tıklayın. Bu aşamada telefonunuzdan herhangi bir ücret almayacaktır. Düğmeye tıkladıktan hemen sonra, filmin boyutunu telefondaki boş alanla karşılaştırır ve telefonunuzda aşağıdaki gibi yeterli depolama alanı olmadığına dair bir uyarı verir. İlk olarak Tamam’ı tıklatın, ardından Film Satın Al veya Kirala düğmesini tekrar tıklayın ve ardından görüntülenen ekranda Ayarlar’ı tıklayın.

Peki şimdi ne olmaya başladı? Apple şu şekilde düşünüyor bir müşterimden para kazanacağım ve onu kaçırmamalıyım. Bunun içinde telefonda sizin için hiçbir önemi olmayan bir sürü cache dosyası ve gereksiz yazılım kayıtlarını para kazanabilmek için siliyor. Peki bu sildiği dosyalar arasında benim herhangi bir dosyam var mı diye düşünüyorsanız eğer, sizle alakalı hiçbir veriyi içerisinden silmiyor.

Zamanla yine bu alanı sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen Apple veriyle dolacak bu işlemi ara sıra tekrar ederek alan artırımı yapmaya devam edebilirsiniz.

Artırılabilir hafıza seçenekleri;

 • iPhone 6 ve 6 Plus modelleri 32, 64, 128 GB
 • iPhone 6S, 6S Plus 7 ve 7 Plus modelleri 64, 128, 256,
 • iPhone 8 ve 8 Plus modelleri 32, 64, 128 ,256,
 • iPhone X, XS, XS Max modelleri
 • iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max modelleri

Servis yoğunluğuna göre iki gün içerisinde teslim edilir. 3 ay garanti verilmektedir. iPhone nand yükseltme fiyatları yukarıda belirtilmiştir.

iPhone Nand Değişimi Fiyatı ? NAND değişiminden önce bir yedekleme almadıysanız, servis bilgisayarımıza bir yedekleme yapacağız. Sonra yedeklemeyi yeni bellek birimine atayacağız. Bir yedeğiniz varsa ve sıfırladıysanız, yedeklememiz gerekmez. Bu şekilde veri kaybı olmaz.

iPhone 16 GB Yetmiyor

Bu işlem özel makineler ile yapılır ve anakart uzmanlık gerektiren özel bir iştir. Teknisyenlerimiz, Türkiye’nin en deneyimli teknisyenleridir ve yalnızca iPhone anakartını tamir ederler.

iPhone anakartının onarımı yalnızca iPhone anakart teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Cihazınızı yetkisiz kişilere emanet etmeyin. cephastanesi.org sadece tamir ediyor, telefon satmıyor. iPhone’unuzu aksesuar satıcılarına, AVM’lerde ONARIM noktaları olarak adlandırılan noktalara ve asıl işi telefon satmak ve küçük bir masa açmak olanlara emanet etmeyin. Bu özel bir iştir, teknik servisin önündeki işaret yazılıdır.

iPhone Hafıza Artırma Ekonomik Avantajı Nedir?

Cihazınızın belleğini çok daha uygun bir fiyata yükseltiyoruz. Örneğin, iPhone 7 32 GB Cihazının mevcut fiyatı 4400 TL ve 128GB modeli 5500 TL. Fark 1000 TL. Telefonunuzu ikinci el hafıza olarak satacağınızı düşünüyorsanız, bu fark 2 bin, 3 bin TL’ye ulaşıyor. Hafızanızı yükselttiğinizde, bu sayılardan daha az ödeme yaparsınız ve aynı zamanda paradan tasarruf edersiniz.

iTunes 9, 21, 40, 4013, 4014 Hatalarının Onarımı

iPhone Nand Değişimi Fiyatı ? iPhone’da entegre bellek, seri numarası, ımeı numarası, bluetooth, wifi gibi önemli bilgilerin yazıldığı bölümdür. Bu parça başarısız olursa, iTunes ekranında 4013 gibi yaygın hatalar alabilirsiniz.

4013 hataları her zaman entegre bellek neden olmaz, ya da biz bu entegre değiştirdiğinizde her zaman düzeltilmez. Bu anakart teknisyeni tarafından belirlenecektir. ıPhone anakart onarımları yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone hafıza arttirma fiyat, İphone hafıza yükseltme ekşi, iPhone hafıza yükseltme ANTALYA, iPhone hafıza açma, iPhone hafıza YÜKSELTME Ankara,İphone 7 Plus hafıza kartı takılır mi, iPhone hafıza yükseltme konya, Apple Hafıza yükseltme.

21 Yorum

 • Fuat Yıl

  Selamlar iPhone 6s plus orijinalde 64gb boyutundan büyüğü yok. Daha büyük bir bellekle (256gb)sorun olur mu?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar nand değişimi yapıyoruz hafıza yükseltmek için.iPhone 6S Plus Hafıza 64gb:500 TL / 128gb:600 TL / 256gb:750 TL dir.

 • Ceyhun yıldız

  Slam ipone 7 32 gb var hafiza yeterli değil güncelleme yapamıyorum 128 gb yapmak istiyorum ama telefonunda herhangi bir sıkıntı olurmu?

  • Cep Hastanesi

   Merhaba nand değişimi yapıyoruz hiç bir problem yaşamazsınız,iphone 7 128 gb nand 550 tl dir.

 • Batuhan Kurtyemez

  kolay gelsin simdi bende iphone 6s 32 gb var onu 64 gb alana yükselte biliyormusunuz ve fiyat nedir

  • Cep Hastanesi

   Merhaba nand değişimi yapıyoruz 64 gb tı 400 tl dir.

 • ebubekir şahin

  iphone 6s in hafızasını yükseltmek istiyorum. bu parmak izi okuyucusunu olumsuz etkiler mi?

  • Cep Hastanesi

   Merhaba hafıza yükseltme işlemi için nand değişimi yapıyoruz cihazınıza parmak izi ile alakası yoktur etkilemez fiyat bilgisi için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • Sümeyye

  Merhaba benim İPhone 7 Plus 32 GB bir cihazım var 128 GB yaptırmak istiyorum cihaz üzerinde ne gibi işlemler yapılıyor? Sonradan cihazda sorun oluşuyor mu?

  • Cep Hastanesi

   Merhaba cihazınızda nand değişimi olması gerekiyor 500 tl ücreti var 128 gb tın hiçbir sorun yaşamazsınız.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir