Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

Iphone Hafıza Yükseltme Fiyatları

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları ; Düşük iPhone belleği cihazınızın ömrünü kısaltan önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırmak için bize başvurabilirsiniz.

iPhone Hafıza Yükseltme – Mayıs Ayı Fiyatları

Şimdi çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu son derece yüksek. Buna ek olarak, uygulamalar zamanla şişme dosyaları ile cihazınızın hafızasını devralacak. Kullanıcılar bu soru yüzünden telefonlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle daha düşük fiyatlı oldukları için göze hitap eden sınırlı belleğe sahip iPhone’lar, kullanıcıları aynı nedenle taciz ediyor.

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

iPhone Modeli64 GB’a Yükselt128 GB’a Yükselt256 GB’a Yükselt 512 GB’a Yükselt 
iPhone 6 Hafıza999 TL1199 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 6 Plus Hafıza 999 TL1199 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 6s Hafıza1099 TL1499 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 6S Plus Hafıza1099 TL1499 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 7 Hafıza1499 TL1849 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 7 Plus Hafıza1499 TL1849 TLSorunuz.Sorunuz
iPhone 8 HafızaSorunuz.2350TL2649 TLSorunuz
iPhone 8 Plus HafızaSorunuz.2349 TL2649 TLSorunuz
iPhone X HafızaSorunuz.3999 TL4749 TLSorunuz
iPhone Xs HafızaSorunuz.3999 TL4749 TLSorunuz
iPhone XR HafızaSorunuz.2849 TL3249 TLSorunuz
iPhone XS Max HafızaSorunuz.3999 TL4499 TLSorunuz
iPhone 11 HafızaSorunuz.5999TL6999 TLSorunuz
iPhone 11 Pro HafızaSorunuz.7499 TL7499 TLSorunuz
iPhone 11 Pro Max HafızaSorunuz8499 TL8999 TL9499 TL

iPhone Hafıza Entegresi Nedir?

NAND entegresi dediğimiz telefonların ANAKART üzerinde yer alan önemli bir donanımdır. Bu donanımın işlevi telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları, uygulamaları vb. kısacası cihazınızdaki tüm bilgilerin depolandığı yerdir. Bu nedenle NAND (hafıza) entegresi dediğimiz donanım çok önemlidir. iPhone bellek entegresi verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer veriler bu parçaya kaydedilir.

Telefon üretim sırasında NAND entegresi dediğimiz donanım takılır ve bunlar 16 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, olarak değişir. Bu nedenle yüksek GB’lı hafıza entegresi takıldığında telefonunun fiyatıda artar. Çoğu kullanıcın ucuz olduğu için az GB modelleri seçerler. Telefona gelen güncellemeler, çekmiş olduğunuz fotoğraflar veya videolar sonrasında hafızanız dolar ve artık telefonunuzu kullanamaz hale gelir. Cep Hastanesi teknik servisimizde yüksek GB’lı hafıza entegresi takarak telefonunuzun hafızasını arttırabilirsiniz.

Iphone Nand Arızası Nedir

iPhone Hafıza Sorunu

iPhone Hafıza Yükseltme Nasıl Yapılır ,Çeşitli nedenlerden dolayı veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra bellek dolu, fotoğraf çekemez veya uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iPhone ANAKART teknisyeni tarafından değiştirilebilen bilgisayarların yanı sıra bir bellek birimi vardır. iPhone, donanım bellek yükseltme hizmetimizde mevcuttur.

Nasıl benim iPhone için yer yapmak? Depolama alanını nasıl artırabilirim? iPhone belleğim boş ama neden dolu? Nasıl yapmak benim iPhone 128gb? iTUNES 4013 hatası alıyorum. Sorununuzun NAND olarak değiştirerek çözüm üretiyoruz.

“ iPhonelar hafıza entegresi verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer verileriniz bu parça içine kaydedilir.

Iphone Hafıza Yükseltme

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Hafızası Yükseltme

iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus, 16 GB ve 64 GB seçenekleri için firmanın ilkesine göre henüz artırılmamıştır. Kullanıcı bu durumdan şikayet ediyor. iPhone, iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus telefonlar, hafıza, İCLOUD gibi fotoğraflarınızı ve müzik arşivlerinizi saklamanızı sağlar. Bu, iPhone kullanıcılarının dünya kadar para ödemelerini ve İCLOUD ek alan elde etmelerini mümkün kılar. Ancak, bu durumdan kurtulabilirsiniz. Benim iPhone ‘um bozuk takım, 16 GB ve 64 GB iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu belleği 128gb seviyesine kadar. Firmamız tarafından ilk kez yapılan bu süreçle iPhone kırıldı Türkiye’de ek alan da alan olsun, internet bağlantısı kullanmanıza gerek yok.

Telefon Ram Takma

Tek yapmanız gereken, iPhone ekibimizle iletişime geçerek iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s Plus telefonlarınızı yükseltmemize izin vermektir. Profesyonel ve uzman ekibimizle iletişime geçtiğinizde, gerekli yükseltmeleri yaparak telefonlarınızı 2-3 iş günü içinde adresinize teslim ediyoruz. iPhone 6, 6p, 5se, 6s ve 6s artı 16 ve 64 GB telefonunuza 128 GB bellek yükseltmek isteyen herkes benim iPhone ekibimiz bozuk ulaşmaktır. ne de ek alan sayesinde Türkiye’de ekibimiz tarafından yapılan bir uygulama için ilk kez iCLOUD uygulamaları gerek kalmadan tüm müzik, filmler, telefonunuzda fotoğraflar gibi arşivleri saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Fiyatı

Telefon Belleğini Arttırma

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları çeşitli nedenler veya tesadüfler için düşük kapasiteli bir iPhone almış olabilirsiniz. Bir süre sonra hafıza dolarsa, fotoğraf çekemez veya uygulama yükleyemezsiniz. Bu durum çok can sıkıcı olabilir. iPhone tıpkı bilgisayarlar gibi, içinde bir bellek birimi bulunur ve bu bölüm ANAKART teknisyeni tarafından değiştirilebilir. iPhone donanım hafıza yükseltme servisi yapıldı.

iPhone hafızam için nasıl yer açarım? Depolama alanını nasıl arttırırım? iPhone hafızası boş ama neden boş görünüyor? iPhone 128GB’ı nasıl yaparım? sorularınızı NAND değiştirerek çözümler üretiyoruz.

iPhone Bellek Arttırma

iPhone bellek yükseltme genellikle depolama alanı olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Gelişen teknoloji ve hızla büyüyen pazarlar, uygulamaların boyutunu her geçen gün artırıyor ve video ve fotoğraflar önceki yıllara göre daha fazla yer kaplıyor. Bu durum, iPhone telefonları olan kişiler için yetersiz depolama alanına yol açar. iPhone bellek geliştirme yöntemiyle daha yüksek depolama boyutlarına sahip olmak ve yetersiz belleği güncellemek mümkündür. iPhone modellerinde NAND entegrasyonunun değişmesi ile gerçekleşen bu uygulama, istenilen boyutta bir hafızaya sahip olmaya yardımcı oluyor.

iPhone bellek yükseltme işlemine profesyonel destek alarak dikkat edilmesi gerekir. Çünkü kullanıcıların kendi tesislerine uygun olarak nand değişimi yapmaları tavsiye edilmez. Böyle bir durumda, telefonlarda NAND değişimi uzman teknisyenler aracılığıyla yapılmalıdır. Tabii ki, telefon hizmetlerinde NAND entegrasyonunun değiştirilmesi belirli bir ücret karşılığında yapılır. iPhone bellek yükseltme fiyatları için, üst kısmında “iPhone Hafıza Yükseltme 2020 Fiyatları” başlığı altına fiyat tablosunu görebilirsiniz.

iPhone Hafıza Artırma Programı

Maalesef ki iPhone nunuzun hafızasını arttıracak bir program yok ama hemen üzülmeyin sizlere daha iyi hizmet vermek için elimizden gelenleri yaptık. Aşağı kısımdaki yazıyı okursanız tüm verilerinizi ömür boyu yedekleyebilirsiniz. iCloud bulut hizmetinin depolama alanı yetersizse veya bulut hizmetleri için ödeme yapmak istemiyorsanız, ücretsiz olarak farklı kaliteli hizmetler sunan bulut hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Google Drive: 15 GB’lık ücretsiz bir depolama alanı sunuyor. Google Drive uygulamasını indirin ve tek tıkla büyük dosyalarınızı kaydedin.

Microsoft OneDrive: hizmeti, 5 GB’a kadar disk alanını kullanıcılarına ücretsiz veriyor.

DROPBOX: son güncellemesi ile birlikte üyelerine 2 GB’a kadar ücretsiz kullanım alanı sunabiliyor.

Amazon İCLOUD Drive: servisi ise 5 GB’a kadar ücretsiz saklama alanı sağlıyor.

Open Drive: diğer servislere oranlara daha yeni 5 GB’a kadar alanı ücretsiz veriyor.

Mega: bulut servisi ise şu an için dünyada ücretsiz olarak en fazla depolama alanı sağlayan servis olarak öne çıkıyor. Sunduğu alan tam olarak 50 GB ve ücretsiz.

Dahili Hafıza Arttırma

Telefonun belleğinin şişmesinin bir başka nedeni de telefonda düzinelerce gereksiz veriyi unutmamızdır. Örneğin, Spotify çevrimdışı dinlemek, ancak bir daha asla dinlemek için indirdiğiniz liste telefonunuzda yer kaplar. Aynı şekilde, silinmemiş yüzlerce eski mesaj da telefon belleğinden yararlanabilir. Bu noktada biraz ipucu verelim. iPhone daki tüm eski mesajlardan kurtulmak için mesaj saklama süresini Ayarlar> Mesajlar> Mesajları Tut değiştirebilirsiniz.

Otomatik indirmeler hala en büyük düşmanınız olabilir. Ayarları girdiğinizde, hesabınızın üstte bulunduğu bölgedeki iTunes ve App Store seçeneğinden otomatik indirmeleri kapatabilirsiniz. Safari “Tarihçe ve Web Sitesi Verilerini Sil”  Özelliği, çerezleri ve geçmişi temizleyerek gereksiz dosyaları silmenin başka bir yoludur. Bu çözümleri uygulamak için çok tembelseniz ve kaybedecek bir şeyiniz yoksa, yapabileceğiniz en iyi işlem telefonu sıfırlamaktır.

Hafıza Artırma Teknikleri

Herhangi bir dosyayı silmeden iPhone dahili belleğinizi yaklaşık 2GB’a çıkarmak için, mevcut iTunes üzerinden film kiralama talebinde bulunarak birkaç basit adım gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle iPhone ne kadar boş alanınız olduğunu öğrenmek için Ayarlara girin daha sonrasında Genele tıklayarak açılan ekranda Hakkında ya tıklayarak dahili depolama hafızanızı kontrol edin bizim 600MB’lık bir boş alanımız varmış bakalım işlem sonrasında toplam boş alanımız ne kadar olacak..

Iphone Hafıza Arttırma

iTunes’u açın ve sekmesine tıklayın, ardından HD Film seçeneğine sahip bir filme tıklayın ve Satın Al veya Kirala düğmesine tıklayın. Bu aşamada telefonunuzdan herhangi bir ücret almayacaktır. Düğmeye tıkladıktan hemen sonra, filmin boyutunu telefondaki boş alanla karşılaştırır ve telefonunuzda aşağıdaki gibi yeterli depolama alanı olmadığına dair bir uyarı verir. İlk olarak Tamam’ı tıklatın, ardından Film Satın Al veya Kirala düğmesini tekrar tıklayın ve ardından görüntülenen ekranda Ayarlar’ı tıklayın.

iPhone Nand Değişimi için tıklayınız

Peki şimdi ne olmaya başladı? Apple şu şekilde düşünüyor bir müşterimden para kazanacağım ve onu kaçırmamalıyım. Bunun içinde telefonda sizin için hiçbir önemi olmayan bir sürü CACHE dosyası ve gereksiz yazılım kayıtlarını para kazanabilmek için siliyor. Peki bu sildiği dosyalar arasında benim herhangi bir dosyam var mı diye düşünüyorsanız eğer, sizle alakalı hiçbir veriyi içerisinden silmiyor.

Zamanla yine bu alanı sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen Apple veriyle dolacak bu işlemi ara sıra tekrar ederek alan artırımı yapmaya devam edebilirsiniz.

Artırılabilir hafıza seçenekleri;

  • iPhone 6 ve 6 Plus modelleri 32, 64, 128 GB
  • iPhone 6S, 6S Plus 7 ve 7 Plus modelleri 64, 128, 256,
  • iPhone 8 ve 8 Plus modelleri 32, 64, 128 ,256,
  • iPhone X, XS, XS Max modelleri
  • iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max modelleri

Servis yoğunluğuna göre iki gün içerisinde teslim edilir. 3 ay garanti verilmektedir. iPhone nand yükseltme fiyatları yukarıda belirtilmiştir.

iPhone Nand Değişimi Fiyatı ? NAND değişiminden önce bir yedekleme almadıysanız, servis bilgisayarımıza bir yedekleme yapacağız. Sonra yedeklemeyi yeni bellek birimine atayacağız. Bir yedeğiniz varsa ve sıfırladıysanız, yedeklememiz gerekmez. Bu şekilde veri kaybı olmaz.

iPhone 16 GB Yetmiyor

Bu işlem özel makineler ile yapılır ve ANAKART uzmanlık gerektiren özel bir iştir. Teknisyenlerimiz, Türkiye’nin en deneyimli teknisyenleridir ve yalnızca iPhone ANAKARTINI tamir ederler.

iPhone anakartının onarımı yalnızca iPhone anakart teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Cihazınızı yetkisiz kişilere emanet etmeyin. cephastanesi.org sadece tamir ediyor, telefon satmıyor. iPhone aksesuar satıcılarına, AVM de ONARIM noktaları olarak adlandırılan noktalara ve asıl işi telefon satmak ve küçük bir masa açmak olanlara emanet etmeyin. Bu özel bir iştir, teknik servisin önündeki işaret yazılıdır.

iPhone Hafıza Artırma Ekonomik Avantajı Nedir?

Cihazınızın belleğini çok daha uygun bir fiyata yükseltiyoruz. Örneğin, iPhone 7 32 GB Cihazının mevcut fiyatı 4400 TL ve 128GB modeli 5500 TL. Fark 1000 TL. Telefonunuzu ikinci el hafıza olarak satacağınızı düşünüyorsanız, bu fark 2 bin, 3 bin TL’ye ulaşıyor. Hafızanızı yükselttiğinizde, bu sayılardan daha az ödeme yaparsınız ve aynı zamanda paradan tasarruf edersiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone hafıza artırma fiyatları , iphone 6 hafıza yükseltme fiyatları , iphone 11 hafıza yükseltme fiyatları , iphone 7 hafıza yükseltme fiyatları , iphone telefon hafıza yükseltme fiyatları , iphone 7 plus hafıza yükseltme fiyatları , iphone hafıza yükseltme ankara fiyat , iphone hafıza yükseltme ankara, iphone hafıza yükseltme antalya , iphone hafıza yükseltme adana

iTunes 9, 21, 40, 4013, 4014 Hatalarının Onarımı

iPhone NAND Değişimi Fiyatı ? iPhone entegre bellek, seri numarası, imei numarası, bluetooth, WİFİ gibi önemli bilgilerin yazıldığı bölümdür. Bu parça başarısız olursa, İTUNES ekranında 4013 gibi yaygın hatalar alabilirsiniz.

4013 hataları her zaman entegre bellek neden olmaz, ya da biz bu entegre değiştirdiğinizde her zaman düzeltilmez. Bu ANAKART teknisyeni tarafından belirlenecektir. iPhone ANAKART onarımları yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Bu makale için Google de en çok aranan kelimeler; iPhone hafıza artırma fiyat, iPhone hafıza yükseltme ekşi, iPhone hafıza yükseltme ANTALYA, iPhone hafıza açma, iPhone hafıza YÜKSELTME Ankara, iPhone 7 Plus hafıza kartı takılır mi, iPhone hafıza yükseltme Konya, Apple Hafıza yükseltme.