Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Iphone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır, iPhone orta home tuşu kırılırsa ve hiç yazdırmazsa, bir değişiklik gereklidir. Teknisyenlerimiz, özel ekipman kullanarak home tuşu değiştirmek için deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından eğitilmiştir. Orta anahtar değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda, 7/24 güvenlik önlemleri kontrol altında tutulur.

Home düğmesi değiştikten sonra, cihazdaki bilgiler olduğu gibi kalır. 30 dakika boyunca 2 taraflı Cep Hastanesi tarafından sağlanan kargo sevkıyat hizmetini kullandığımızda değişim süresi 3 (üç) iş günüdür. Değişim işleminden sonra orta düğme sorunsuz çalışmaya devam eder.

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu

IPhone middle home tuşu bozulduysa ve hiç basmazsa, değiştirme işleminin yapılması gerekir. Teknik servisimizde uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz, özel ekipmanlarla ev düğmesi değiştirme işlemini gerçekleştirmektedir. Orta anahtar değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamiyle sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ayrıca 24/7 güvenlik önlemleri tarafından denetlenir.

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır – Fiyatları

iPhone mid home anahtar döviz kurları aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Sen-ebilmek yapmak bizim uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından ev düğmesi değişikliği var telefon modeli önünde sahip olduğunuz ücret için.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kulaklık Giriş Yeri Bozuldu

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Hatalı iPhone ev anahtarı telefonunuzdan kaldırılır. Bu, mümkünse işlem onarılmadan önce onarılabilir. iPhone her telefon için sadece bir parmak okuyucu üretti çünkü. Yani parmak okuyucu ev anahtar değişiminden sonra çalışmaz. Ev düğmesine basarak geri geliyor. Yeni bir orta anahtar kaldırıldı iPhone orta anahtar yerine eklenir.

Iphone Home Tuşu Bozuldu
Iphone Home Tuşu Bozuldu

Değişim işleminden sonra, cihazınız 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, orta düğmeye basmanın en ufak bir problemi bile anında ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone home tuşu değişimi fiyat, iphone home tuşu değişimi parmak izi, iphone home tuşu değişimi kaç para, iphone home tuşu değişimi ne kadar, iphone home tuşu değişimi apple, iphone home tuşu değişimi fiyat apple, iphone home tuşu değiştirme programı, iphone home tuşu değiştirme, iphone 7 home tuşu değişimi, iphone home tuşu değişimi fiyatı, iphone 7 home tuşu değişimi apple, iphone 7 home tuşu değişimi ankara, iphone 7 home tuşu değişimi fiyatı, iphone 6 home tuşu değişimi fiyatı, iphone 5s home tuşu değişimi fiyatı, iphone 6 ekran ve home tuşu değişimi, iphone home tuşu değişim ücreti, iphone 7 plus home tuşu değişimi fiyat, iphone 6 plus home tuşu değişimi fiyat, iphone 7 home tuşu değişimi izmir, iphone 5 home tuşu değişimi kaç para.