iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü

 iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü Günümüzde en çok tercih edilen telefonlar arasında İphone modelleri geliyor. Kaliteli olan bu modeller kullanım kolaylığı ve kaliteli görselleri ile tercih ediliyor. Ancak bu telefonlarda bazen ses sorunu yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda ilgili arıza geçmez ise mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekir.


iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü

iPhone hoparlör de oluşan ses sorunu çözülmez ise konuşma da verimli olmayacaktır. Bundan dolayı bu konuda uzman bir firmadan destek alınmalıdır. Firmamız iPone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü servisi konusunda profesyonel çözümler üreterek size yardımcı olmaktadır. İlgili arızayı kısa süre içerisinde tamir ederek ürün size profesyonel çerçeve içerisinde teslim edilir.


iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü
iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü

Ses Sorunu İle İlgili Çözümler

iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü kısmında arıza meydana geldiğinde ayarlardan ses tonunu yükseltmeyi deneyin. Bu da etkili olmaz ise telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz. İlgili arıza geçmiyor ise telefonunuzu servisimize getirerek destek alabilirsiniz. Servisimize gelen telefonların öncelikle kayıtları alınır. Arıza nedenleri belirlendikten sonra uzman personele teslim edilir.

Firmamız telefon tamiri sektörü içerisinde en çok tercih edilen firma olarak yer almaktadır. Yapılan tüm onarım işlemleri garanti kapsamı içerisinde sunulmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda gerekli desteği alabilirsiniz.

iPhone telefonlarınız tamiri konusunda gerekli teçhizat firma alt yapımızda mevcuttur. Ayrıca hoparlör arızasının neden kaynaklı olduğu tespit edilerek size bilgi verilir. Verilen bilgi ışığında tamir işlemine geçilerek kısa süre içerisinde işleminiz sonuçlandırılır.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Kurumsal Hizmet Anlayışı

Cep telefonunuzun tamir ve bakım hizmeti kurumsal ilkelere bağlı bir şekilde verilir. Tüm İphone modellerinin tamirini uzman personel tarafından itinalı bir şekilde yapılır. Cep telefonlarınızı kullanır iken kılıf kullanmak koruyucu görevi görecektir. Ayrıca herhangi bir hasar oluştuğunda kendiniz müdahale etmemelisiniz. İlgili hasarın büyümesine neden olabilirsiniz.

iPhone hoparlor degisimi
iPhone hoparlor degisimi

Bundan dolayı firmamızdan gerekli teknik desteği profesyonel olarak alabilirsiniz. Sadece ses sorunu ile ilgili değil tüm arıza çeşitlerinde firmamız garantili hizmet sunmaktadır. Ayrıca telefonunuzda dikkat etmeniz gereken bilgiler de size uzman personel tarafından sunulur. Bu sayede telefonunuzu daha aktif ve yararlı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Gerekli desteği almak için ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 
Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir