Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Hoparlör Temizleme

iPhone Hoparlör Temizleme

Iphone Hoparlör Temizleme Kapak

iPhone Hoparlör Temizleme, Cep telefonları ve tablet bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Her gün bizimle birlikte taşıdığımız ve uzun süre tuttuğumuz telefonlar birkaç ay kullanımdan sonra kirleniyor. Dokunmatik ekran size kirli bir ekran oluyor. Hoparlör ve mikrofon mikropları deliklere yerleştiriyor. Bir süre sonra, telefonunuz bir pislik olur. Konuyu hemen konuya geri uzatmayalım.

Peki telefonlarımızı ve tabletlerimizi daha temiz ve hijyenik bir elektronik cihaz için nasıl temizleyelim? Makalemizde, telefon temizliğini yaparken ne yapacağınızı, ne yapacağınızı ve takip etmenin yollarını anlatacağız.

Telefonun İç Temizliği

 1. Cep telefonunuzu kapatın. Tüm kullanıcı çıkarılabilir parçaları dikkatlice çıkarın. Kaldırılabilirse, telefonunuzun arka kapağını çıkarın ve pili telefondan çıkarın. Ayrıca sim kart ve telefonunuzun micro sd kartı kaldırabilirsiniz.
 2. Sert nesneler ve alkollü sıvılar ile telefonunuzu temizlemek asla. Bu sıvılar boyaya ve telefonunuzun içine sızabilir ve elektronik devrelere zarar verebilir. Sadece temizlik bezini hafifçe silmek için elektronik cihazlar için temizlik çözümleri kullanabilirsiniz. Çözümü doğrudan telefonda değil, bezin üzerine sıkıştırın. iPhone Hoparlör Temizleme Bezin üzerine çok hafifçe sıkarak bezin nemlendirilmesi yeterlidir.
 3. Telefonunuzun pilini ve arka kapağın içini yumuşak bir bez veya kulak pamuğu ile temizleyebilirsiniz. Temizlerken, temizlik bezinin giyilebileceği alanları temizlerken dikkatli olun. Pili yumuşak bir bezle sildikten sonra, kamerayı yumuşak, kuru bir bezle temizleyin. Onlara herhangi bir nesne takmadan mikrofon ve hoparlör delikleri temizleyin. Kirli bir mikrofon ve hoparlör deliği ses iletiminde kalitesizliğe neden olabilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

iPhone Hoparlör Temizleme

Apple bilgisayarınızı, iPad, iPhone, iPod, ekran veya tabletinizi temizlemek için ipuçları ve öneriler okuyun.

Apple ürünleri çeşitli malzemelerden yapılır ve her ürünün temizlediğiniz parçaya bağlı olarak değişen özel temizlik gereksinimleri olabilir. iPhone Hoparlör Temizleme Başlamak için, tüm ürünler için geçerli bazı temizlik ipuçları vardır:

 1. Sadece yumuşak, tüysüz bir bez kullanın. Aşındırıcı bezlerden, havlulardan, kağıt havlulardan ve hasara neden olabilecek benzer malzemelerden kaçının.
 2. Tüm harici güç kaynaklarını, cihazları ve kabloları çıkarın.
 3. Sıvıları üründen uzak tutun.
 4. Açıklıklar nemlendirilmiş olduğundan emin olun.
 5. Aerosol spreyleri, çözücüler veya aşındırıcılar kullanmayın.
 6. Temizleyicileri doğrudan ürüne püskürtmeyin.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone cam ekran değişimi, iphone 7 cam ekran değişimi, iphone 6 cam ekran değişimi, iphone ekran cam değişimi izmir, iphone ekran camı değişimi izmir , iphone telefon tamiri istanbul, iphone telefon tamiri kaç gün sürer, iphone telefon tamiri ankara, iphone telefon tamiri antalya, iphone telefon tamiri kadıköy, iphone telefon tamir takip, iphone telefon tamir sorgulama, iphone telefon tamir etme oyunu, iphone telefon tamir seti, iphone telefon cam tamiri, suya düşen iphone telefon tamir edilirmi,ü iphone cep telefonu ekran tamiri, iphone telefon tamir fiyatları, ıphone telefon tamiri.