Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone iCloud Saklama Alanı Doldu

iPhone iCloud Saklama Alanı Doldu

Iphone Icloud Saklama Alanı Doldu

iPhone iCloud Saklama Alanı Doldu ,size iPhone telefonunuzda ne olduğuna ve nasıl düzeltileceğine dair bir çözüm sunacağız. Apple tarafından üretilen iPad ve iphone cihazlarının resim ve video içeriklerinden sonra bu hatayı aşağıdaki süre içinde alabilirsiniz. Gelen uyarının başlıca nedenlerinden biri, cihazınızdaki depolama alanının azaltılmasıdır.

Uyarıyı kaldırmak için, aylık paketlere dahil edilmeli veya kullanmadığınız resimleri veya videoları cihazınızdan kaldırmalısınız. iPhone telefonunuzda aldığınız verileri silmeyi kabul etmiyorsanız, böyle bir durumda telefonunuzdaki verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. İşlemlerinizi iTunes üzerinden de aktarabilirsiniz. Bilgileri aktardıktan sonra, artık telefonunuzdaki tüm verileri silebilirsiniz. Size diğer önlemlerin alınacağı hakkında bilgi paylaşımı sağlayacağız.

iCloud Saklama Alanı Dolmak Üzere

iCloud depolama alanı dolu , iCloud depolama alanı hemen dolu, icloud depolama alanı, hata alıyorum, icloud bellek dolu, icloud dolu olmasa bile bu hatayı alıyorum, icloud depolama alanı kaplanacak sorunu çözmek için dolu. Akıllı telefonlarımızda sürekli veri alışverişi yapıyoruz. Sosyal medyadan fotoğraf ve videolarla çektiğimiz ekran görüntüleri ve sohbet uygulamaları bile bu alanın doldurulmasına neden oluyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor

iPhone Saklama Alanı Doldu

Aldığımız telefonların belli bir hafızası var. Telefonlarında yüksek bir depolama alanına sahip olmak isteyen kullanıcılar, GB alanı olan daha fazla cihazı tercih ediyor. Ancak o anda, tüm resimlerinize veya içeriğinize ihtiyacınız varsa, icloud depolama alanının metnini tıklayarak kendinizle 50 GB veya 200 GB alan oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, istediğiniz kadar veri çekebilir ve günün sonunda bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Iphone Saklama Alanı Doldu

Ancak, normal işlem gerçekleştiriyorsanız ve birçok gereksiz görüntü ve video bağlantısı varsa, alanı boşalttığınızda uyarının hepsini silerek kaldırıldığını görebilirsiniz. Telefonunuzdaki depolama alanı hakkındaki uyarıyı temizlemek için, yalnızca belirttiğimiz işlemleri etkinleştirmeniz gerekir. Bu aşamada, size yorum bölümünde sormak istediğiniz bilgilerin ayrıntılarını göndereceğiz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone iCloud Saklama Alanı Doldu  iphone saklama alanı diğer kısmı silme, icloud saklama alanı ne işe yarar, icloud saklama alanı satın alma ekşi, icloud saklama alanı iptal etmek, icloud 50 gb saklama alanı aldım, yeterli icloud saklama alanı olmadığı için bu iphone yedeklenmiyor, icloud saklama alanındaki fotoğrafları görme, iphone saklama alanı diğer kısmı nedir.