Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir

iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir

Iphone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir

iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir ?, Instagram şifrenizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz iPhone Instagram şifresini hızlı bir şekilde değiştirmeniz mi gerekiyor? Bunu nasıl yapacağımızı birkaç kolay adımda rehberimizde bulabilirsiniz.

Güvenlik ihlali sonrasında Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızı değiştirmek yerine, şifrenizi düzenli aralıklarla değiştirmeniz gerekir. Parolalarınızı sık sık unutursanız veya başka sorunlarınız varsa, her zaman 1 Password veya Apple parolalarını kullanmalısınız.

iPhone Instagram Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Milyarlarca kullanıcısı olan Instagram şifre unutucuların sayısı da aynı derecede yüksek. Bazı kişilerin birden fazla hesabı da vardır, bu nedenle şifreleri hatırlayabilir veya karıştırabilirler. Instagram bunun için pratik bir çözüm sunuyor. Kayıtlı telefonunuza veya e-posta adresinize bir şifre sıfırlama bağlantısı göndererek tekrar şifre oluşturmanıza olanak tanır.

  1. İnstagram uygulamasını açın ve sağ alt köşede bulunan profil resminize dokunun.
  2. Sağ üst köşede bulunan üç çizgi butonuna tıklayın ve Gizlilik ve Güvenlik sekmesini seçin.
  3. Güvenlik kısmının hemen altında bulunan şifre seçeneğini seçin.
  4. Öncelikle mevcut şifrenizi bir kez, ardından yeni şifrenizi iki kez girin. İşleminiz bittiyse kaydet seçeneğine dokunun.

Iphone Instagram Şifremi Unuttum

İşlem bu kadar. Şifreniz değiştirildi. Şifrenizi bir yere not etmeyi veya 1Password uygulamasına kaydetmeyi unutmayın.

iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Yenilenir ?

Instagram şifrelerini yenilemek isteyen kullanıcıların hesap şifrelerini bilmeleri gerekir. Ardından, şifrenizi kullanarak hesabınızı cep telefonunuzdan veya masaüstünüzden girmeniz gerekir. Hesap giriş yaptıktan sonra, profil ayarlarına tıklayın ve ardından soldaki Parolayı Değiştir düğmesine tıklayın. Açık pencerede “Eski Şifre”, “Yeni Şifre” ve “Yeni Şifreyi Tekrar Girin” ifadelerini doldurun. İşleminizi tamamlamak için Şifreyi Kaydet düğmesini tıklayın. Artık ayarladığınız yeni şifreyle Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Güç Tuşu Çalışmayan Telefon Nasıl Açılır

Iphone Instagram Sifresi Yenileme

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone Instagram şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim , iPhone İnstagram şifre unuttum ,İnstagram şifre nasıl değiştirilir 2020 , İnstagram şifre değiştirme nasıl yapılır , İnstagram şifre değiştirme nasıl yapılır , İphone Instagram şifremi unuttum ne yapmalıyım , İnstagram şifre bulma , instagram şifresi nasıl değiştirilir iphone , instagram şifresi nasıl değişir iphone , İnstagram şifremi unuttum e Postamı Bilmiyorum

iPhone Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Yenilenir ?

iPhone Instagram şifrenizi unuttuysanız yenilemenin kolay bir yoluna sahiptir. Bu işlemi tamamlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak kolay bir e-posta adresi girmeniz yeterli olacaktır. iPhone İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir Şifre daha sonra Instagram kullanıcı adınız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresiniz kullanılarak yenilenebilir. Bağlantıyı tıkladıktan sonra, e-postanızı veya kullanıcı adınızı ekrana girin ve ardından robot olmadığınızı doğrulayın. E-posta adresinizi doğrulamak için bir sonraki bağlantıyı tıklayarak yeni şifrenizi ayarlayabilirsiniz.

Iphone Instagram Sifremi Unuttum