Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

Iphone İnstagram Türkçeye Çevirme

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme, Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Instagram yakın zamanda yayınlanan bir güncelleme ile İngilizce oldu. Kullanıcılar bu durum sonrasında internet üzerinde “Instagram yazıları neden İngilizce oldu?”, “Instagram dil sorunu nasıl çözülür” aramaları yapmaya başladılar.

Instagram’ın son yapmış olduğu bu güncelleme ile Instagram uygulamasına dil seçeneği eklendi. Instagram’a dil seçeneği gelmesi ile birlikte otomatik olarak uygulamayı kullanan tüm kullanıcıların hesapları İngilizce dil seçeneğine çevrildi.
Instagram dil güncellemesi sonrasında İngilizce olan uygulamayı çok basit bir şekilde Türkçe dil seçeneğine çevirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Kaliteli Duvar Kağıtları

iPhone’de İnstagram Dil Değiştirme

  1.  Instagram profil sayfanızı açın
  2. Sol üst köşedeki Üç Çizgi simgesine tıklayın
  3. Açılan pencerenin en altında bulunan Settings seçeneğine tıklayın
  4. Açılan pencerede Account seçeneğine tıklayın
  5.  Language seçeneğine tıklayın
  6.  Dil seçeneklerinden Türkçe seçeneğini seçin. Ekrana gelen Change Language bildiriminde Changebutonuna tıklayın.

Dikkat : En üstte bulunan Türkçe seçeneğini seçerseniz Instagram dili İngilizce olarak kalmaktadır. Ekranı biraz aşağıya kaydırın ve alt kısımda bulunan Türkçe seçeneğini seçin böylelikle Instagram dili Türkçe olacaktır.
Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;    iphone 6 türkçeye çevirme, iphone 6 instagram ingilizceden, iphone bozuldu rehber, iphone bozuldu garanti, iphone bozuldu servis, iphone bozuldu içindekileri nasıl kurtarabilirim, iphone bozuldu değişim, iphone bozuldu numaralar, iphone bozuldu yenisi, iphone bozuldu randevu, iphone kulaklık bozuldu, iphone bozuldu açılmıyor