iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme

iPhone İnstagram Türkçeye Çevirme, Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Instagram yakın zamanda yayınlanan bir güncelleme ile İngilizce oldu. Kullanıcılar bu durum sonrasında internet üzerinde “Instagram yazıları neden İngilizce oldu?”, “Instagram dil sorunu nasıl çözülür” aramaları yapmaya başladılar.

Instagram’ın son yapmış olduğu bu güncelleme ile Instagram uygulamasına dil seçeneği eklendi. Instagram’a dil seçeneği gelmesi ile birlikte otomatik olarak uygulamayı kullanan tüm kullanıcıların hesapları İngilizce dil seçeneğine çevrildi.

Instagram dil güncellemesi sonrasında İngilizce olan uygulamayı çok basit bir şekilde Türkçe dil seçeneğine çevirebilirsiniz.


iPhone’de İnstagram Dil Değiştirme

 1.  Instagram profil sayfanızı açın
 2. Sol üst köşedeki Üç Çizgi simgesine tıklayın"<yoastmark
 3. Açılan pencerenin en altında bulunan Settings seçeneğine tıklayın
  "<yoastmark
 4. Açılan pencerede Account seçeneğine tıklayın

  instagram hesabım
  instagram hesabım
 5.  Language seçeneğine tıklayın

  instagram dil değiştirme
  instagram dil değiştirme
 6.  Dil seçeneklerinden Türkçe seçeneğini seçin. Ekrana gelen Change Language bildiriminde Changebutonuna tıklayın.

  instagram 5
  instagram 5

Dikkat : En üstte bulunan Türkçe seçeneğini seçerseniz Instagram dili İngilizce olarak kalmaktadır. Ekranı biraz aşağıya kaydırın ve alt kısımda bulunan Türkçe seçeneğini seçin böylelikle Instagram dili Türkçe olacaktır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;    iphone 6 türkçeye çevirme, iphone 6 instagram ingilizceden, iphone bozuldu rehber, iphone bozuldu garanti, iphone bozuldu servis, iphone bozuldu içindekileri nasıl kurtarabilirim, iphone bozuldu değişim, iphone bozuldu numaralar, iphone bozuldu yenisi, iphone bozuldu randevu, iphone kulaklık bozuldu, iphone bozuldu açılmıyor, iphone ahize bozuldu, iphone alarm bozuldu, iphone adaptör bozuldu garanti, iphone anakart bozuldu, iphone anteni bozuldu, iphone 4 bozuldu açılmıyor, iphone saat ayarı bozuldu, iphone bataryam bozuldu, iphone bluetooth bozuldu, iphone bataryam bozuldu ne yapmalıyım, iphone şarj başlığı bozuldu, iphone 5s batarya bozuldu, iphone kulaklığım birden bozuldu, iphone 6s batarya bozuld


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir