Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone İnstagram’dan Video İndirme

iPhone İnstagram’dan Video İndirme

Iphone İnstagram'Dan Video İndirme

iPhone İnstagram’dan Video İndirme iOS cihazlarda Android e göre  işler biraz daha zahmetlidir, çünkü ya Cydia Impactor kullanmanız gerekecek ki üçüncü taraf bir uygulamadır ve gerekli sertifikaları oluşturmak için Apple kimlik bilgilerinizi ister ya da daha kötüsü, Apple cihazınızı Jailbreak yapmanız gerekecek . Ama biz bunlara hiç değinmeden başka bir yöntemle indirmeyi anlatacağız.

İNSTAGRAM VİDEOLARINI İPHONE’A İNDİRME YÖNTEMİ

  • İnstagram uygulamasında veya web sitesinde indirmek istediğiniz instagram videosunu açın
  • Üste yer alan üç çizgiye basın ve ardından Bağlantıyı Kopyala öğesine dokunun.
  • Ardından telefonunuza Documents uygulamasını indirin indirmek için tıklayınız
  • Ardından Documents uygulamasına giriş yapın
  • SaveFrom sayfasını documents uygulaması üzerinden açın
  • İndirmek istediğniz bağlantıyı SaveFrom’a yapıştırın ve İndir’i tıklayın.
  • Karşınıza çıkan pencerede sağ üst köşede Done yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

iPhone İnstagram’dan Video İndirme

daha önce, İnstagram’da diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan fotoğrafları kaydetmeyi mümkün kılan bir kısayol paylaştık. Ancak, kısayol video içeriği üzerinde çalışmadı. InstaSave adlı diğer bir kısayol hem fotoğrafları hem de videoları kaydetmek için kullanılabilir. ama önce, kısayolların uygulanmasını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir: iPhone Facebook Video İndirme – Nasıl İndiririm

Bildiğiniz gibi, Apple iOS 12 ile yeni uygulamasını Kestirmeler tanıttı. App Store’dan indirebileceğiniz uygulama, telefona bazı kısayollar eklemeyi mümkün kılar. Bu şekilde, kullanıcılar bu kısayolları Siri ile veya manuel olarak kullanabilir.

Geçmişte YouTube indirme kısayolunu paylaştığımız uygulamada, kullanıcılar kendi kısayollarını oluşturabilir veya internetten diğer kullanıcılar tarafından hazırlanan kısayolları indirebilir ve kullanabilir. Bu sitenin ve bağlantılı sayfaların içeriği; log’un yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen kullanılamaz, çoğaltılamaz veya değiştirilemez.

Videolu Anlatım

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone İnstagram’dan Video İndirme iphone instagram video indirme 2019, iphone instagram video indirme programları, iphone instagram video indirme programsız, iphone instagram video indirme programı 2018, iphone instagram video indirme 2018, iphone instagram video indirme 2017, ios instagram video indirme uygulaması, iphone instagram video indirme programı, iphone 6s instagram video indirme programı, iphone 5s instagram video indirme programı, iphone a instagram video indirme, iphone instagram video indirme uygulaması, iphone da instagram video indirme, iphone den instagram video indirme, instagram dm video indirme iphone, instagram fotoğraf video indirme iphone, instagram galeriye video indirme iphone, iphone instagram hikaye video indirme, iphone için instagram video indir, iphone kestirmeler instagram video indirme, iphone’lar için instagram video indirme.