Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Işık Entegresi Değişimi

iPhone Işık Entegresi Değişimi

Iphone Işık Entegresi Değişimi

iPhone Işık Entegresi Değişimi; iPhone bazı modelinde genelde ekran ışığı eksikliği ile alakalı bir sorun var. Bu sorun zamanla, sıvı, temas ve aşırı ısınmadan kaynaklanıyor .. Bu sorun anakartta yer alan parçaların değiştirilmesiyle oluyor. Uzman olan teknisyenler tarafından. Kullanılan parçalar orijinal olup 3 ay garantilidir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi; iPhone ışık entegrasyonu ekran ışıklarının başlangıcında değişiklik gerektirir ve ekranın bozulmasıyla ekranın sonuna kadar ekran parlaklığı artar. Genel olarak, sıvı teması, telefonun etkisi veya yüksek biyerden düşmesi, ışık entegrasyonunda istenmeyen sorunlar yaratır.

Ayrıca, bu sorun genelde iPhone 6 modellerinde görülür ve kullanıcıların sıkıntı yaşamalarına neden olur. iPhone 6s Plus ekran ışığı sorunu için ışık entegrasyonunu onarmak ya da değiştirmek gerekir. Kalıcı bir çözüm isteyenler için, ışık entegrasyonunun değişmesi önerilir. Çünkü ekran ışıklarında ortaya çıkan problemleri ortadan kaldırmak ve tekrar oluşmamak için donanımı yenisi ile değiştirmek önemlidir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Hizmetleri

iPhopne telefonlarında, ekran ışıklarının sorunu genelde ışığın entegrasyonuna zarar verir ve bu durumda yapılması gerekli olan ışığın entegrasyonunu değiştirmektir. Tabii ki, hemen entegre iPhone 6 ışığının fiyatı akla geliyor.

Çok fazla duyulmamış bir parça olduğu için kullanıcılar tarafından tam olarak hakim olmayan bir parçadır. Işık entegrasyon fiyatları iPhone modellerine göre değişmektedir. Bu sebeple fiyatlar hakkında kapsamlı bilgi edinmek için model üzerinden değerlendirme yapılabilir. Değişim sırasında sağlanan iPhone ışık entegrasyon hizmetleri aşağıda belirtilen gibidir:

 • iPhone ışık entegre değişim genelde yoğunluğuna bağlı şekilde 1-3 saat arasında bir zaman alır.
 • Işık entegrasyonunu değiştirirken, uzman ve tecrübeli personel istihdam edilmektedir.
 • Ek olarak, en yeni sistem ekipmanlarıyla ışık entegrasyonu değişikliği yapılır. Bu şekilde, telefonun diğer kısımları zarar görmez ve içerdiği bilgiler silinmez.
 • Kargo entegrasyonu ile ışık entegrasyonu yapmak mümkündür. Ayrıca, kargo ücretleri genelde firmalar tarafından karşılanmaktadır.
 • Borsalarda orjinal ve orjinal parçaya yakın parçalar kullanılmıştır. Bu seçenek tamamen müşteriye bırakılmıştır.
 • Müşterilere daima fiyatlandırma hakkında kapsamlı bilgi verilir. Bu sayede müşteriler fiyatın belirlenmesine yardımcı olabilirler.
 • Talep üstüne şirket içinde yapılan işlemler müşteriler tarafından takip edilebilir.
 • Bunların dışında, ışık entegrasyon değişikliğinden sonra gerekli testler ve kontroller yapılarak telefon verilir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi ve Tamiri

iPhone üstündeki ışık çok loş bir biçimde yanıyor, parlaklığı artırırken telefon problemleri oluyor, zaman zaman normal, ara sıra küçük bir gölge, veya ekran değiştiğinde ancak görüntü gelmiyorsa, bu sorun ışık entegrasyonundan veya diğerlerinden kaynaklanmaktadır. Besleyici noktaları.

iPhone ışık entegrasyonu hatası, Apple kullanıcılarının darbe ve sıvı teması dışında nadiren karşılaşmış oldukları bir problemdir. Cep telefonunuzdaki baskı, darbe veya düşme sonucu bir parlaklık seviyesi problemi veya ışık hassasiyetinde bir kayıp yaşayabilirsiniz. Işık entegrasyon arızasının çoğunda karşılaştığımız ikinci sorun, sıvı temasıdır. Cihazla temas eden su anakartta akım olduğundan, kısa devreye neden olabilir ve ışık entegrasyonunda arızaya neden olabilir.

İlginizi Çekebilir: Türk Telekom Servis Yok

Iphone Işık Entegresi Değişimi
Iphone Işık Entegresi Değişimi

iPhone Işık Entegresi Değişim Süresi

Genel olarak, ışık entegrasyonu için gerekli olan değişim süresi en az 1 saat ve en çok 3 saattir. Yoğunluk durumunda, 3 saat kadar olabilen değişim süresi, eğer ters yoğunluk mevcut değil ise, 1 saat içerisinde çözülür. Başka bir deyişle, teknik servis içerisinde yapılan ortalama 1 veya 2 saatlik ışık entegrasyon değişikliklerini gözden kaçırmak gerekir. 3 saate kadar uzayan durumlarda nadir görüldüğünü söylemek mümkündür.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Garantiye Girer Mi

iPhone ışık entegrasyonu değişimi garantisi altında hizmet almak için bazı koşullar vardır ve bunların en önemlisi, sorunun kullanıcının neden olmadığıdır. Tüm telefonlarda olduğu gibi, iPhone telefonlarının da garanti hizmeti alabilmesi için kullanıcı hatalarına maruz kalmaması gerekir.

Çünkü firmalar, kullanıcı kaynaklı hatalardan kaynaklanan problemler için garantili servis sağlamazlar ve ayrıca tamir işlemleri için ücret alırlar. Bununla beraber, kullanıcının neden olduğu bir sorun yoksa firmalarin garanti altında hizmet sunması mümkündür ve bu hizmet ücretsiz olarak da gerçekleştirilir.

Iphone Işık Entegresi Değişimi

iPhone Ekran Işığı Arızası Çözümü

iPhone modelinde genelde ekran ışığı eksikliği ile alakalı bir sorun var. Bu sorun zamanla, sıvı, temas ve aşırı ısınmadan kaynaklanıyor .. Bu sorun anakartta yer alan parçaların değiştirilmesiyle oluyor. Uzman olan teknisyenler tarafından. Kullanılan parçalar orijinal olup 3 ay garantilidir.

iPhone ekran ışığının yanmasını sağlamakta olan dahili bir anahtara sahiptir. Bunu yapabilmek yalnızca teknik ekibin yapabileceği bir konudur. Bu konu herkes için zor olacak. Ayrıca başarısızlıkla sonuçlanma ihtimali de vardır. iPhone ekran ışığının probleminin nedenleri arasında yüksek voltaj gibi problemler de var.

Ancak, bu durumdan sonra, telefon eskisi kadar verimli olabilir. Cep Hastanesi, iPhone ekran ışığının arızasını gidermeye çalışır. iPhone ekran ışığıyla ilgili sorun yaşamaktaysanız hemen Cep Hastanesi ile iletişime geçmelisiniz. Bunu onaramazsan, telefonu kullanabilirsin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 ışık entegresi değişimi , iphone 6s ışık entegresi değişimi , iphone 7 ışık entegresi değişimi , iphone 5s ışık entegresi değişimi , iphone 6 ışık entegresi değişimi fiyatı , iphone 6 plus ışık entegresi değişimi , iphone ışık entegresi , iphone 6 görüntü entegresi değişimi , iphone şarj entegresi değişimi , iphone 6s işık entegresi değişimi , iphone nand entegresi değişimi , iphone 7 entegre değişimi , iphone 6s görüntü entegresi değişimi , iphone 5s görüntü entegresi değişimi , iphone 6 ışık entegresi tamir fiyatı , iphone 6s ışık entegresi tamir fiyatı , iphone 6 ışık entegresi fiyatı , iphone 6 plus ışık entegresi fiyatı , iphone 6 ekran ışık entegresi fiyatı.