iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor

iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor

iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor , iPhone ‘unuz iTunes’u görmekte sorun yaşıyorsa, çözüm için işlem ayrıntılarını sunacağız. iPhone telefon kullanıcıları, iTunes’a olan bağlantıyı görmediklerini söylüyor. Bu hata problemlerinden sonra ortaya çıkan sorunlar can sıkıcıdır.

Araştırmalar derinleştikçe, bu hatayı çözmek için birçok çözüm yöntemi olduğunu gördük. Bunlara ek olarak, nihai çözümün bir deneme yöntemi ile nasıl geleceğine dair kapsamlı bir genel bakışımız da var. iPhone telefonunuz iTunes’a olan bağlantıyı görmüyorsa ve buna bağlı olarak bir soruna neden oluyorsa, bu hatayı bir bilgisayar aracılığıyla alırsanız, muhtemelen sürücünün güncel olmadığı bir sorununuz vardır. Böyle bir durumda ne tür bir yöntem ele alınmalıdır.

iPhone iTunesi Görmüyor

iPhone telefon itunesu görmüyor, itunes iPhone telefon görünmüyor, iPhone itunes tanımıyor, itunes iPhone telefon tanımıyor, iPhone itunes bağlantısı görünmüyor. IPhone telefonunuz mevcut iTunes bağlantısında görünmüyorsa veya görünmüyorsa, durum sürücü eksikliğiyle ilişkili olabilir. Peki bu durumda ne yapmalıyım? Soru soranlar için konuya daha da derinleştik.

bilgisayar iphoneyi görmüyor

iPhone iTunesi Tanımıyor

iPhone marka telefonunuz şayet iTunes bağlantısında gözükmüyor ise bilgisayarımız da var olan ”Bilgisayarım” ikonuna gelerek sağ tıklıyoruz. Daha sonrasında ”Yönet” dedikten sonra ”Aygıt yöneticisi” bölümünü göreceksiniz. Görülen bu ekran bilgilendirmesinde var olan taşınabilir aygıtlar yazısını görerek sol kısımda yer alan (+) simgesine tıklıyoruz. Gelen menü alanında fare ile sağ tıklamasını gerçekleştiriyoruz. Ardından ”Sürücü güncelleştir” seçeneğine tıkladıktan sonra gelecek olan ekran bilgilendirmesinde var olan ”Sürücü yazılımı güncellemek için bilgisayarımı tara” kısmına tıklıyoruz.

iPhone Kamera Sesi Kapatma

iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor

Sonrasında ”Benim bilgisayarda aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver” yazısı alanına tıklıyoruz. ”Gözat” bölümüne tıkladıktan sonra işletim sistemine bağlı olacak şekilde 32 bitse C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers girerek Usbaapl  alanına çift tıklıyoruz. 64 Bit ise C:\Program Files ( x86 )\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers alanından yine Usbaapl64 çift tıklamasını sağlıyoruz.

Son olarak dizinde yer almakta olan Usbaapl64 alanına tıklayıp ”Sürücüyü yükle” ikonuna tıklamanız yeterliliğini koruyacaktır. Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında iphone itunesi görmüyor tanımıyor sorunumuz ise ortadan kalkmış olacaktır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone iTunesi Görmüyor Tanımıyor  itunes bu iphone’a bağlanamadı, itunes telefonu görmüyor 2018, iphone itunes bağlanmıyor, itunes iphone’u görmüyor mac, itunes bu iphone’a bağlanamadı 0xe80000a, bilgisayar iphone’u görmüyor, itunes bu iphone’a bağlanamadı izniniz yok, iphone şarj oluyor ama bilgisayar görmüyor

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir