Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Kamera Odaklama Sorunu

iPhone Kamera Odaklama Sorunu

Iphone Kamera Odaklama Sorunu

iPhone Kamera Odaklama Sorunu, iPhone kameranızda ortaya çıkabilecek genel problemleri gidermenize yardımcı olacak ve bu sorunların nasıl çözüleceği hakkında bilgilendirici detaylar paylaşacağım.

Bu blog yazısında, en yaygın iPhone sinealıcı sorunlarını ve çözümlerini sunuyoruz. siyah ekran üzerinde iPhone kemera, bulanık çekim, odaklama sorunu, ters çekim, donma vb. Sorunlarla karşılaşırsanız, bu makaleyi okumanızı öneririz.

iPhone Kamera Odaklama Sorunu

iPhone kamera uygulaması, Android telefonların kamera uygulamaları kadar gelişmiş özellikler sunmuyor. Apple, cihazın kamerasının gücünü açığa çıkararak sizin için en iyi ayarları yaptı.

Sadece kamera uygulamasını başlatmak ve Deklanşör düğmesine basın. Böyle kolay bir kamera uygulamasının sorunsuz çalışacağını düşünebilirsiniz, ancak öyle değil. iPhone kamera uygulaması, Android telefonların kamera uygulamaları kadar gelişmiş özellikler sunmuyor.

Apple, cihazın bazı Android telefon üreticileri tarafından taklit edilen iPhone’un kolay kamera uygulamasının birkaç sorunu var; iPhone kamera uygulamasıyla ilgili sorunları Aradığımızda açıkça görüyoruz.

iPhone kamera siyah ekran, iPhone kamera bulanık vuruyor, iPhone kamera  odaklama sorunu/ değil odak, iPhone kamera baş aşağı çeker, iPhone kamera  çalışmıyor ve böylece. çok şikayet var .

Tabii ki; iPhone kamera  uygulaması ile ilgili bu sorunların tüm cihazlarda olduğunu söylemek yanlış. Apple’ın yazılımını ne kadar hızlı güncellediğini de biliyoruz. yine de, ortak iPhone kamera sorunlarını çözümleriyle paylaşmaya değer.gücünü açığa çıkararak sizin için en iyi ayarları yaptı. sadece kamera uygulamasını başlatmak ve Deklanşör düğmesine basın. Böyle kolay bir kamera uygulamasının sorunsuz çalışacağını düşünebilirsiniz, ancak öyle değil.

İlginizi Çekebilir: Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Fiyatları

iPhone Kamera Odaklama Sorunu Çözümü

Kamera uygulamasını ana ekranınızda bulamıyorsanız veya kameralar arasında geçiş yapmaya çalışırken donma yaşıyorsanız, bunun nedeni Sınırlamalar ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Bunu kontrol etmek için:

 • Ayarlar> Genel> Sınırlamalar’a gidin.
 • Sınırlamalar şifrenizi girin.
 • Kameranın açık (yeşil) olduğundan emin olun.
 • Tüm adımları yaptıktan sonra kameranız halen odaklama sorunu devam ediyorsa İÇ DONANIMSAL bir problem var demektir. Bunun içinde Cep Hastanesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz bizlerle İLETİŞİME geçerek kameranızı değiştirebilirsiniz.

iPhone Kamera Yazılımın Ayarlarını Sıfırlama ( RESET ATMA )

 • Uygulamayı arka plandan kapatın ve tekrar başlatmayı deneyin.
 • Cihazınızı yeniden başlatın ve kamerayı tekrar başlatın.
 • Yukarıdakiler işe yaramazsa, Ayarlar> Genel> Sıfırla> Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine gidin. Bu verilerinizi silmez ancak ayarlarınızı sıfırlar.
 • İşe yaramazsa cihazınızı geri yüklemeyi deneyin veya yeni bir cihaz olarak kurun. Bu son çaredir, ancak kameranızla ilgili sorunlara neden olan yazılım sorunlarından kurtulmayı sağlar.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone kamera sorunu, iphone kamera sorunu garanti, iphone kamera sorunları, iphone 5s kamera sorunu, iphone 6 kamera sorunu, iphone 6s kamera sorunu, iphone kamera odaklama sorunu, iphone 8 kamera sorunu, iphone arka kamera sorunu, iphone kamera titreme sorunu, iphone 7 kamera sorunu, iphone kamera açılmama sorunu, iphone kamera ayarları ayna, iphone 5s kamera açılmama sorunu, iphone 6 kamera ayarları ayna, iphone 8 arka kamera sorunu, iphone x arka kamera sorunu, iphone de kamera açılmıyor, iphone de kamera ayarları, iphone kamera bazen açılmıyor, iphone kamera ayarları nasıl olmalı iphone x kamera odaklama sorunu.