iPhone Kamera Odaklama Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 212 Görüntülenme

iPhone Kamera Odaklama Sorunu

iPhone Kamera Odaklama Sorunu, iPhone kameranızda ortaya çıkabilecek genel problemleri gidermenize yardımcı olacak ve bu sorunların nasıl çözüleceği hakkında bilgilendirici detaylar paylaşacağım.

iPhone Kamera Odaklama Sorunu Çözümü

Kamera uygulamasını ana ekranınızda bulamıyorsanız veya kameralar arasında geçiş yapmaya çalışırken donma yaşıyorsanız, bunun nedeni Sınırlamalar ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Bunu kontrol etmek için:

 • Ayarlar> Genel> Sınırlamalar’a gidin.
 • Sınırlamalar şifrenizi girin.
 • Kameranın açık (yeşil) olduğundan emin olun.

iPhone Kamera Yazılımın Ayarlarını Sıfırlama ( RESET ATMA )

 • Uygulamayı arka plandan kapatın ve tekrar başlatmayı deneyin.
 • Cihazınızı yeniden başlatın ve kamerayı tekrar başlatın.
 • Yukarıdakiler işe yaramazsa, Ayarlar> Genel> Sıfırla> Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğine gidin. Bu verilerinizi silmez ancak ayarlarınızı sıfırlar.
 • İşe yaramazsa cihazınızı geri yüklemeyi deneyin veya yeni bir cihaz olarak kurun. Bu son çaredir, ancak kameranızla ilgili sorunlara neden olan yazılım sorunlarından kurtulmayı sağlar.

iphone kamera ayiphone kamera ayarı sıfırlamaarı sıfırlama


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone kamera sorunu, iphone kamera sorunu garanti, iphone kamera sorunları, iphone 5s kamera sorunu, iphone 6 kamera sorunu, iphone 6s kamera sorunu, iphone kamera odaklama sorunu, iphone 8 kamera sorunu, iphone arka kamera sorunu, iphone kamera titreme sorunu, iphone 7 kamera sorunu, iphone kamera açılmama sorunu, iphone kamera ayarları ayna, iphone 5s kamera açılmama sorunu, iphone 6 kamera ayarları ayna, iphone 8 arka kamera sorunu, iphone x arka kamera sorunu, iphone de kamera açılmıyor, iphone de kamera ayarları, iphone kamera bazen açılmıyor, iphone kamera ayarları nasıl olmalı iphone x kamera odaklama sorunu, iphone 4s kamera odaklama sorunu, iphone 4 kamera odaklama sorunu, iphone 7 kamera odaklanma sorunu, iphone on kamera sorunu, iphone on kamera ayarları, iphone on kamera ses sorunu, iphone ön kamera sorunu,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone Kamera Odaklama Sorunu
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir