Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kamera Sesi Kapatma

iPhone Kamera Sesi Kapatma

Iphone Kamera Sesi Kapatma

iPhone Kamera Sesi Kapatma; Özellikle sessiz olmanız gerekli olan ortamlarda fotoğraf, video veya ekran görüntüleri çekmeniz gerekiyorsa, deklanşör sesi sizi ve etrafınızdakileri rahatsız edebilir, bu sebeple bu işlemleri yaparken telefonunuzdan herhangi bir ses çıkarmaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bu blog yazısında, bu işlemler sırasında telefonun nasıl kapatılacağını açıklayacağız.

iPhone Kamera Sesi Kapatma; Cihazlarımızda ekran görüntüsü alma özelliğine de sıkça başvuruyoruz. Zaman zaman çeşitli internet sitelerinde veya sosyal medyada görmüş olduğumuz içerikleri bir kenara kaydetmek / arkadaşlarımızla paylaşmak için ekran görüntüsü alıyoruz.

Kamera Deklanşör Sesini Kapatmak Adımlar

seçenek 1

Biz herhangi bir zamanda bu anahtarı kullanabilirsiniz, iPhone deklanşör sesi ortadan kaldırmak için. Bu düğmeyi etkinleştirerek / açarak, iPhone’unuz hemen tüm sistem seslerini, zil sesini ve alarm sesini bir kerede kapatır. Fiziksel yan düğme hasarlı ise: ses yukarı veya aşağı düğmesini kullanın

İlginizi Çekebilir: Samsung Nerede Üretiliyor

seçenek 2

iPhone X’te kamera deklanşör sesini kapatın Veya yardımcı dokunmatik sessiz kontrol. Yardımcı musluğu etkinleştirmek ve sessiz eklemek ve kontrolü açmak için yardımcı musluğu özelleştirmek için nasıl görelim. Ayarlar> Genel> Erişilebilirlik> Assistive Touch > Assistive Touch ve diğer ayarları Etkinleştir’e gidin.

Bazı kullanıcılar uzaktan resmi tıklayın ve onaylamak ses almak için Selfie sopa, Bluetooth iPhone kamera uzaktan kumanda veya apple watch kullanarak uzaktan kamera resmi etkinleştirmek için saklayabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone kamera sesini kapatmak , iphone xs kamera sesi kapatma , iphone whatsapp kamera sesi kapatma , iphone 12 kamera sesi kapatma , iphone kamera tuş sesi kapatma , japonya alınan iphone kamera sesi kapatma , iphone de kamera sesi kapatma , iphone kamera sesi kapatma , iphone kamera sesi kapama , iphone kamera sesi açma.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.