Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır

iPhone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır

Iphone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır

iPhone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır; Sabit sıfırlama, kilitli, donmuş bir iPhone’un kilidini açmanın en iyi yoludur. Aynı anda home tuşuna ve güç tuşuna bastığınızda, bir sıfırlama atılır, ancak iPhone 7 ile fiziksel home anahtarı rafta ve sıfırlama işi değişti. Şimdi güç ve ses kısma tuşuna basmanız gerekmektedir.

iPhone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır; iPhone’un arka kapağı nasıl açılır, müşterilerimizin sıkça sorulan bir sorudur. Cep Hastanesi gibi özel olarak geliştirilmiş ekipmanlardan yardım alamazsanız, iPhone arka kapak değiştirme yapmak biraz beceri alabilir. Çünkü en zor operasyonlardan birisidir. Adımlardan bahsedelim.

iPhone SIM Kartı Çıkarma

SIM tepsisini bulmak için aşağıda belirtilen modelinizi bulun. SIM tepsisini açmak için tepsinin yanındaki deliğe bir ataş veya SIM çıkarma aracı takın. iPhone’a itin, ancak zorlamayın. SIM tepsisini çıkarmakta zorlanıyorsanız, yardım için cihazınızı operatörünüze veya bir Apple Store’a götürün.

SIM kartınızı tepsiden çıkardıktan sonra, yeni SIM kartın bir köşesindeki çentiğe dikkat edin. Yeni SIM kartı tepsiye takın. Çentikten dolayı, kart yalnızca tepsiye bir yönde takılabilir. Ardından, tepsiyi cihazdan çıkardığınız gibi tutarak tepsiyi tamamen takın. Tepsi yalnızca bir yönde de monte edilebilir.

iPhone Arka Kasa (Arka Kapak) Değişimi

iPhone 6 case arka 7.1 mm kalınlığında ve anodize alüminyumdan yapılmıştır. iPhone 6 kılıfındaki Apple logosu paslanmaz çelikten yapılmıştır. iPhone 6 geri durumda hiçbir keskin köşeleri ve hiçbir boşluklar ile; bu düşen tarafından hasarlı, kırma, çizilmeye ve sert etkileri. iPhone 6 Plus case arka çizilmiş, iPhone 6 case arka değiştirme, iPhone 6 case arka bükülmüş şikayet ve talepleriniz var ise teknik servisimizden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bozuk Telefon Alan Yerler

Iphone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır
Iphone Kapağı-Kasası Nasıl Açılır

iPhone Arka Kapağını Açmak

Önce pilinizi %25’ten daha azına indirdiğinizden emin olun. Şarj edilmiş bir lityum-iyon pil yanlışlıkla tutuşabilir veya patlayabilir. Sökmeden önce iPhone’unuzu kapatın. iPhone’un alt kenarındaki iki 3.4 mm pentalobe vidasını çıkarın. iPhone’un ekranını açmak su geçirmez contaları tehlikeye atacaktır.

Bu adıma geçmeden önce yeni su geçirmez contaları hazırlayın. Daha sonra vantuzu ekrana yapıştırın ve ekran ile gövde arasında bir boşluk yaratmak için hafifçe kaldırın. O zaman bu boşluğu bir gitar dizesi gibi plastik bir nesneyle yan yana genişletmeniz gerekir. Yapıştırıcılar açıldığında ekran serbest bırakmaya hazır olacaktır.

Sonra iPhone’un her bir parçasını kaldırmanız gerekir. Çıkarılan parçalar bir sonraki arka kapağa aktarılacaktır. iPhone’un her bir parçasını kaldırabileceğinizden eminseniz (bunları bir sonraki kapağa aktarmak da bir meydan okumadır), cep hastanesi gibi uzman bir hizmetten yardıma ihtiyacınız olabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone kasası nasıl açılır , iphone 6 kasası nasıl açılır , ipad kasası nasıl açılır
iphone kapağı nasıl açılır , telefon kasası nasıl açılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.