iPhone kapandı açılmıyor
/ Yazan:Teknisyen / iPhone / / 0 Yorum

iPhone Kapandı Açılmıyor Tamiri Mümkün Mü ?

Kimi zaman hiçbir şey yokken bile bir anda telefonunuz kapanabilir ve hatta çalışmayabilir. Özellikle iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü gibi sorularla çok karşılaşıyoruz. Bu arada bu sorunun cevabını verecek uzmanlar tamir bakım kalitesi ve parça değişimi avantajı ile birlikte size yardımcı olmak durumundadır. Aslında bu gibi durumlarda pek çok farklı sebep ortaya çıkmış olabilir. Özellikle şarj halindeyken kapanan telefonlar tekrardan açılmıyorsa, bunun tamiri için farklı yöntemler denenebilir.

Ana sayfa » Haberler » iPhone » iPhone Kapandı Açılmıyor Tamiri Mümkün Mü ?

Telefonun açma kapama tuşunda bir problem varsa, bunu gidermek oldukça basit olabilir. Tamirat ve bakım konusunda size kolaylık sağlayan uzmanlar, iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü sorusunun cevabını en kısa zamanda ve uygun bir şekilde vermeye devam etmektedir. Sağlıklı ve kullanışlı telefon modellerini gözden geçirmek ve değerlendirmek için bu konudaki alternatifleri bir şans olarak görmek, elbette ki önemli. Böylelikle hem teknolojiden hem de bu teknolojinin kabiliyetli fırsatlarından faydalanmak daha kolay hale gelmektedir.


iPhone 6 Şarj Halindeyken Kapandı Açılmıyor

Kimi zaman durduk yerde kimi zamanda şarj halinde telefonlar kapanabilir ve tekrardan açılmayabilir. Aslında iPhone 6 şarj halindeyken kapandı açılmıyor gibi bir şikâyet ile sık karşılaşmaya başladık. Özellikleriyle bu son dönemde uzman tamircilerin bu gibi problemler için çare üretmeye çalıştığını biliyoruz. Değişik sebeplerden dolayı kapanan ve açılmayan telefonlar için özellikle de tamir ve bakım konusunda iyi bir fırsat ortaya konabilir. Bununla beraber eğer bataryada herhangi bir problem varsa, siz farkında olmadan telefonun enerjisi bitmiş olabilir. Kendiliğinden kapanan ve tekrardan açılmayan telefon bir batarya değişikliği ile birlikte eski haline gelebilir.

iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü dediğimizde esasında bunun sadece tamir ile değil bir parça değişikliği ile de mümkün olduğunu görebiliriz. Yine de bu işin uzmanlarından alacağınız yardımlar doğru teşhis ve doğru süreç takibi noktasında yine size yardımcı olabilir. Özellikle de marka kalitesi ile dikkatini çekmiş bir telefon modelinin kendi servisinde bu tip çalışmalar çok olumlu bir şekilde sonuç vermeye devam ediyor. Pek çok soruyu rahatlıkla cevaplayan bir sektörde ve muazzam bir altyapıda, iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü sorusunun cevabını bulmak yine çok daha kolay hale gelmektedir. Pek çok farklı marka ve modeli telefonda aslında bu tip sorunlar ortak bir çözüm gerektirebilir. Batarya bitmişse veya asma kapanı ekranı arızalanmış ise buradaki sonuçların ve sorunların oluşması ve ortaya çıkması mümkün olabilir. Güvenilir bir şekilde insanlara yardımcı olan telefon sektöründe tamir bakım ve yedek parça tedarik hizmetleri pek çok sorunu bertaraf etmeye devam ediyor.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Kapandı Açılmıyor 5S

Pek çok farklı marka da olduğu gibi 5S modellerde yine telefonun kapandığına ve tekrardan açılmadığına şahitlik edebiliyoruz. iPhone kapandı açılmıyor 5S gibi sorular veya sorunlar karşımıza çok daha sık bir şekilde çıkmaya devam ediyor. Elbette ki insanların kafasına takılan bir konu olan iPhone kapandı açılmıyor tamiri mümkün mü sorusu, uzman desteği ile birlikte cevaplanmak durumunda. Esasında bu gibi durumlar insanların çok sık karşılaştığı bilinirken, esasında bu sorunun kaynağını tam olarak teşhis etmek burada çok büyük önem taşımaktadır. Size başta da söylediğimiz gibi batarya sorunları veya açma kapama düğmesi burada bir problem olarak karşımıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda hem sorunu teşhis etme hem de tamir gibi bir çalışma yapmak daha kolaylaşabilir. Aynı zamanda parça değişimi ile birlikte bu tip sorunları bertaraf etmek, internetin yardımıyla birlikte çok daha kolay hale gelmiş durumda.

Ekran Değişimi için : https://www.cephastanesi.org/urun-kategori/iphone-ekran-degisimi/


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone Kapandı Açılmıyor Tamiri Mümkün Mü ?
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir