iPhone Kasa Değişimi ,Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

iPhone Kasa Değişimi Fiyatı – Ekim Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 11 Pro MaxSorunuz.
iPhone 11 ProSorunuz.
iPhone 11Sorunuz.
iPhone XS MaxSorunuz.
iPhone XSSorunuz.
iPhone XRSorunuz.
iPhone X1399 TL
iPhone 8 Plus800 TL
iPhone 8800 TL
iPhone 7 Plus500 TL
iPhone 7450 TL
iPhone 6S Plus270 TL
iPhone 6S250 TL
iPhone 6 Plus250 TL
iPhone 6250 TL
iPhone 5SSorunuz.
iPhone 5Sorunuz.
iPhone 4SSorunuz.
iPhone 4Sorunuz.

iPhone Ekran Değişimi İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinden, telefonlarınızı Yurt İçi anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Kasa değişikliğinden sonra, cihazınızdaki bilgileriniz silinmez. Telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi Teknik Servis Garanti Belgesi ile teslim edilir. Garanti belgesi sayesinde, kullanıcı hatası dışında yaşanan her türlü teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülmektedir.

iPhone kasa eğrildi, yamuldu ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız eğer bu onarım işlemi hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra Cep Hastanesi kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 15