Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. iPhone Tamiri
  3. iPhone Kasa Değişimi

iPhone Kasa Değişimi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

iPhone Kasa Değişimi ,Apple’ın akıllı telefonu iPhone’un ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, iPhone kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

iPhone Kasa Değişimi Fiyatı – Haziran Ayı

iPhone Modeller Fiyatlar
iPhone 11 Pro Max Sorunuz.
iPhone 11 Pro Sorunuz.
iPhone 11 Sorunuz.
iPhone XS Max Sorunuz.
iPhone XS Sorunuz.
iPhone XR Sorunuz.
iPhone X 1399 TL
iPhone 8 Plus 800 TL
iPhone 8 800 TL
iPhone 7 Plus 500 TL
iPhone 7 450 TL
iPhone 6S Plus 270 TL
iPhone 6S 250 TL
iPhone 6 Plus 250 TL
iPhone 6 250 TL
iPhone 5S Sorunuz.
iPhone 5 Sorunuz.
iPhone 4S Sorunuz.
iPhone 4 Sorunuz.

iPhone Ekran Değişimi İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinden, telefonlarınızı Yurt İçi anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Kasa değişikliğinden sonra, cihazınızdaki bilgileriniz silinmez. Telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi Teknik Servis Garanti Belgesi ile teslim edilir. Garanti belgesi sayesinde, kullanıcı hatası dışında yaşanan her türlü teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülmektedir.

iPhone kasa eğrildi, yamuldu ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız eğer bu onarım işlemi hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra Cep Hastanesi kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

Ürünler

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar