Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi?

iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi?

Iphone Kasa Değişimi Garantiye Girer Mi?

iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi? İnsanlar bu konuda iki farklı fikre ayrılmış durumdadır. iPhone kasa değişimi genellikle garantiye girmemektedir. Bazı durumlarda nadir olarak garanti kapsamına girdiği vurgulanmaktadır.

iPhone Kasa Değişimi Garantiye neden girmez diye merak edenler arasında bulunuyorsanız konuyu sizler için biraz açıklamaya çalışalım. iPhone Kasa Değişimi Garantiye girmez çünkü bunun sebebi gayet açıktır. iPhone Kasasında kullanıcıya ait hatalara bağlı olarak yaşanan problemler Apple ve diğer şirketlerce  garanti politikası çerçevesinin dışında tutulmaktadır.

iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi?

iPhone kasa değişimi olarak ortaya çıkan çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Kasada üzerinde yaşanmış olan eğrilikler, eğilme, büzülme durumları, kasada yaşanan kırıklar, çatlak oluşumları kasa çizikleri, kasada oluşan şişme durumları, iPhone Kasa renk değişimleri gibi problemin her biri kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir.

Saymış olduğumuz durumlar içerisinde yer alan iPhone Kasa şişmesi ise iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi? Sorusuna evet yanıtını vermektedir. Çünkü kasada ortaya çıkan bu istenmeyen durum, tam anlamıyla markanın kasada kullanmış olduğu malzemeyle ilgili bir durumdur.

Çoğu zaman garanti kapsamına giriyor olsa da iPhone Kasa şişmesi bazen kullanıcıların kasayı aşırı sıcağa maruz bıraktığı gerekçesi ile garanti kapsamının dışında da tutulabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Özel Numara Engelleme

Bataryadan kaynaklı gerçekleşen şişme hatası teknik ekipler tarafından detaylı olarak incelemeye alınmaktadır. Üretimden kaynaklanan bir hata mı, yoksa tam anlamıyla kullanıcıdan meydana gelen bir sorun mu? diye araştırmalar gerçekleştirilmektedir.

Iphone Kasa Değişimi Garantiye Girer Mi?
Iphone Kasa Değişimi Garantiye Girer Mi?

iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girmemektedir. Fakat cep hastanesi firmamız aracılığıyla oldukça ekonomik fiyat avantajları ile  sizlerde kasa değişimini çok ucuz maliyetle kapatabilirsiniz. Kasa değişimi konusunda kısaca ön bilgiler alma fırsatını da bulabilirsiniz.

iPhone Kasa üzerinde ortaya çıkmış olan sorun her ne olursa olsun çekinmeden sizlerde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Telefonunuzda yaşanan sorunu sizlerle paylaşarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız sizler için aynı kalitede telefon tamirat işlemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.

Kargo ile firma adresimize güvenli bir biçimde telefonunuzu ulaştırarak hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.Telefonlar ile ilgili tüm sorunları ortadan kaldırabilme deneyimlerimiz ile işimizi en profesyonel şekilde yerine getirmekteyiz.

Telefon markasına bakılmaksızın  uygun parça ile gerekli değişim işlemi yürütülmektedir. Telefon ekran değişim işlemlerinin yanı sıra, cam değişimleri veya farklı parça değişimlerini en orijinal parçalar ile sağlamaktayız.

Kargo İle Telefon Tamiri Oluyor mu ?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız sizler için aynı kalitede telefon tamirat işlemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.Telefon tamirat adresimize isterseniz direk uğrayabilir isterseniz bulunduğunuz noktadan kargo ile telefonunuzu teknik ekiplerimize sorunsuz olarak ulaştırabilirsiniz.

Telefonunu aynı gün gerekli işlemlerden geçirilerek yine aynı günde sizler için kargoya verilmektedir. Donanımlı bir şekilde paketlenerek sorunsuz olarak tamir edilmiş telefonlarına en ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

İrtibat numaralarımız üzerinden sizlerde aklınıza takılan tüm sorulara en hızlı şekilde yanıtla bulabilirsiniz. Telefonunuzda yaşanan sorunları watsap üzerinden görsel olarak teknik personellerimiz ile paylaşarak yapılacak işlem hakkında ön bilgilendirme ayrıcalıklarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz.Telefon ile ilgili yaşanan sorunların tek çözüm noktası cep hastanesi sizlere piyasanın en ucuz fiyatlarını sunmaktadır.

iPhone Kasa Değişim işlemi yoğunluğumuza bağlı olarak maksimum 3 saat içerisinde eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Tamirat işleminin hemen ardından telefonunuz aynı günde kargoya verilerek istenilen adreslere ulaştırılmaktadır.En iyi telefon tamiratını gerçekleştirmekte olan, Türkiye’nin en çok tercih edilen firması cep hastanesi sizlerin de hasat telefonlarını eski sağlığına kavuşturmaktadır.

Telefon tamirat işlemi öncesinde siz değerli müşterilerimiz ile irtibat kurarak fiyat hakkında ön bilgilendirme yapıyoruz. Onay vermenizin ardından gerekli işlemi hayata geçirerek iPhone Kasa Değişimini tamamlıyoruz.