iphone-kasa-ve-arka-cam-degisimi-fiyat-listesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi ; Apple iPhone telefon kılıfları kaliteli alüminyum alaşımdan üretilmektedir. iPhone kılıfları, kullanıma bağlı olarak zamanla darbeyle çizilebilir, aşınabilir ve hasar görebilir. iPhone kasa değişikliği ile bu sorundan kurtulmanız mümkün. iPhone 8 Serisi ile birlikte iPhone telefonlara kablosuz şarj özelliği de gelmiş ve kasaların arka kısımları cam olarak üretilmeye başlanmıştır. iPhone 8 ve sonraki modellerinde arka kapak camdır. Bu nedenle, arka camlar çarpma sonucu çatlayabilir ve kırılabilir. Arka camı kırılan iPhone garanti dışı kalıyor ve Apple bu telefonlarda ücretli değişiklikler yapıyor.

Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim

Vaka değiştirme süreci modelden modele değişir. Genelde 2 saatlik hizmetin sonunda teslim alabilirsiniz. iPhone arka cam (kapak) değişimi de servisimizde yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Veri Kaybı Olur mu

Servisimizde kasa ve arka cam değiştirme hizmeti sırasında veri kaybı yaşanmamaktadır. İşlemden sonra telefonunuzu kaldığı yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cam Arka Kapağa Sahip iPhone Modelleri Hangileri ?

Arkası cam olan iPhone modelleri şimdilik şu şekilde ;

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.

Gelecek modeller için önceden bir şey söylemek pek mümkün olmasa da Apple bu konuda bir değişiklik yapacağını da düşünmüyoruz.

Arka Cam Kapak Nasıl Değiştirilir ?

iPhone Kasa ve Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi ; iPhone Arka Camını değiştirmek düşünüldüğünden çok daha zor ve zahmetli bir iştir. Bu cam o kadar sıkı bir şekilde yapıştırılmıştır ki, el yordamıyla düzgün bir şekilde çıkarmak gerçekten zordur. Bu gözlükler yerlerinden çıkmazlar ve cihazın arka kasasının devrilmesine neden olmazlar. Sonuçta, yeni takılan cam eskisi gibi oturmuyor. Ancak çaresiz değilsiniz. Ve bu sorun için Çinliler yardımımıza geldi ve bizim için bir lazer cihazı üretti. Bu ürün sayesinde arka yüzü cam olan iPhone modelleri zarar görmeden çıkarılabiliyor. Burada lazer cihazla arka camın nasıl çıkarılacağını izleyebilirsiniz.

cep-hastanesi
Cep Hastanesi Lazer

iPhone Arka Cam Kapak Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi aşağı kısımda belirttiğimiz fiyatlandırma tablosundan arka cam değişim fiyatlarına bakabilirsiniz.

Android Telefonumdan Ses Gelmiyor
MODELFİYAT
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 249 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 499 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 749 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 1049 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 1049 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL

iPhone Kasa Değişim Nasıl Yapılır ?

iPhone Kasa değişikliğinden sonra, cihazınızdaki bilgileriniz silinmez. Telefonunuz 3 aylık Cep Hastanesi Teknik Servis Garanti Belgesi ile teslim edilir. Garanti belgesi sayesinde, kullanıcı hatası dışında yaşanan her türlü teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülmektedir.

iPhone kasa eğrildi, yamuldu ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız eğer bu onarım işlemi hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra Cep Hastanesi kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

iPhone Kasa Değişimi Fiyatı – Mayıs Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone 11 Pro MaxSorunuz.
iPhone 11 ProSorunuz.
iPhone 11Sorunuz.
iPhone XS MaxSorunuz.
iPhone XSSorunuz.
iPhone XRSorunuz.
iPhone X1399 TL
iPhone 8 Plus800 TL
iPhone 8800 TL
iPhone 7 Plus500 TL
iPhone 7450 TL
iPhone 6S Plus270 TL
iPhone 6S250 TL
iPhone 6 Plus250 TL
iPhone 6250 TL
iPhone 5SSorunuz.
iPhone 5Sorunuz.
iPhone 4SSorunuz.
iPhone 4Sorunuz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone 7 ekran camı Değişimi fiyatı , XS Max arka cam değişimi fiyat ,  Apple Ekran Değişimi iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi , iPhone XS Max Arka Cam Değişimi ,  iPhone 11 arka cam değişimi fiyatı

iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi Lazer

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir