iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 2302 Görüntülenme

iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme

iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme  İphone’unuzda saklanan şifreleri bilmek istiyorsanız, ilişkili kontrolleri birlikte inceleyeceğiz. Telefon uygulamamızı aldıktan sonra İnternet taramamızı sağlıyoruz.

Her şey için bir şifre belirledik, özellikle telefonlarımız. Biz giriş yapacak web sitelerinde bir bağlantı girdiğinizde, biz kaçınılmaz bir şifre gerektirir. Parola gerektiren alanlarda, parola sormayacak şekilde parola kaydedilmiş sekmesini tutuyoruz.

Bilgisayarlarımız, telefonlarımız, sosyal medya hesaplarımız ve tüm e-posta hesaplarımız şifre korumalıdır. Genel olarak, ayrı şifreler vermek şifrelerin unutulmasına neden olacaktır. Aynı şifreyi hepsine ayarlarsanız, sorun yaşama olasılığınız sizden daha düşüktür.

iPhone Kayıtlı Olan Şifreleri Görme iPhone telefonlarında kayıtlı şifre bilgilerini bulmak mümkündür. Google chrome tarayıcısında saklanan şifreleri görebilirken, işlemler iphone cihazları için aynıdır. Birlikte sorunu nasıl ayarlayacağımıza bir göz atacağız.

iPhone’da Safari tarayıcısındaki kayıtlı şifreleri görme

Telefonlarda ve bilgisayarlarda kullandığımız internet tarayıcıları, giriş yaparken şifre gerektirmeden giriş yapmamızı sağlar. Bu güvenlik için iyi mi? ya da kötü mü? ancak birçok kullanıcı şifrelerini kullandıkları tarayıcıya kaydeder.

İyi kısmı, hesaplarınızın şifrelerini unutursanız, şifrelerinizi tarayıcıda kontrol ederek hatırlayabilmenizdir. Bu makalede, iPhone cihazlarına yüklenen Safari tarayıcısında daha önce kaydedilmiş hesapları ve şifreleri nasıl görebileceğinizi ve bu hesap şifrelerini bellekten nasıl sileceğinizi ayrıntılı ve resimli olarak anlatacağım.

Android Durduruldu Hatası

iPhone Kayıtlı Parolalarımı Görme

Parolaları, web üzerinde oturum açtığınız uygulamalara veya alanlara her eriştiğinizde parola sağlamamaları için kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz şifreyi unuttuysanız, cihazda depolanan bilgileri nasıl görebileceğinize bakacağız.

 • Telefonun menü ekranına gelerek buradan Ayarlar alanına girişimizi sağlıyoruz.
 • Ayarlar alanından da Parolalar ve Hesaplar yazan seçeneğini bulmanız gerekiyor bu alana erişim yapıyoruz.
 • Uygulama ve web yazısını görmenizle beraber bu alana tıkladığınızda gelen ekranda kayıtlı olan şifrelerinizi görebilirsiniz.
 • Bu alandan şifrelerinizi aynı zamanda yönetmesini yapabilirsiniz.
 • Ama geldiğiniz ekranda herhangi bir bilgilendirme çıkmıyorsa bu durumda cihazda kayıtlı parola bulunmamaktadır.
Ekrandan kendiniz kayıt olmadığınız bir şifre bildirimi göremeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Bu bölümde, belirtilen alana kaç parola kaydedildiğini görebilirsiniz.

iPhone Kayıtlı Olan Parolaları Görmek İstiyorum

iPhone kayıtlı şifreyi bul, iPhone’umda kayıtlı şifreyi nasıl bulabilirim, iPhone’un kayıtlı şifrelerini nerede, iPhone kayıtlı şifresini göremiyorum, iPhone şifre bul, iphone şifre nerede kaydedildi.

Genel olarak, parola sormayı seçiyoruz, böylece bilgisayardaki tarayıcılarımız aracılığıyla oturum açtığımız uygulamalara sürekli olarak parola koymuyoruz. Bu işlemi iphone’umuzda sağladığımızdan, kaydettiğimiz şifrelerin nerede görülebileceğini kontrol edeceğiz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir