Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

Iphone Kendi Kendine Kapaniyor Sorunu Cözümü

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu, Apple, can sıkıcı yazılım hataları konusunda oldukça zorlu bir hafta geçirdi. Yönetici bağlantı ekranı. Macos’ta görünen duruma göre ulaşılır. Şimdi iOS cihazlarda dünya çapında bir bozulma ile karşı karşıyayız.

Peki Bunun Sebebi Nedir ?

Bildirimler sistemindeki bir hata, ana ekranınızla ilgili iOS’in bir parçası olan bölümde çökmeye neden oluyor. Özellikle günlük bildirimlerle ilgili uygulamalar (egzersiz, medikal hatırlatıcı v.b. uygulamalar) bu çökmelere neden oluyor gibi görünüyorlar. Fakat sadece cihazınızın tarih ve saati 2 Aralık 2017 00.15’i geçtikten sonra. Günlük bildirimlere bağlı uygulamalardan kaynaklanıyor gibi görünen bu sorunun tüm telefonlarda görülmediği düşünülüyor. Fakat buna rağmen bu sorundan etkilenen uygulamaların sayısı oldukça fazla.

Iphone Kendi Kendine Kapnıyor Sorunu Nasıl Çözülür ?
Iphone Kendi Kendine Kapnıyor Sorunu Nasıl Çözülür ?

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

Apple can sıkıcı yazılım hataları ile çok zorlu bir hafta geçirdi. İlk olarak, macos’ta Mac görünmeyen yönetici bağlantı ekranının çılgın bir örneğiyle karşılaştık. Şimdi iOS cihazlarında dünya çapında bir bozulma ile karşı karşıyayız. Bunun ne olduğunu görün: bildirimler sistemindeki bir hata, ios’un ana ekranınızın bir parçası olan bir çökmesine neden olur.
Özellikle, günlük raporlama ile ilgili uygulamalar (egzersiz, tıbbi hatırlatma, vb.) bu çökmelere neden görünüyor. Ancak cihazınızın tarihi ve saati 2 Aralık 2017 00.15’ten sonra geçti. Günlük bildirimlere bağlı uygulamaların sebep olduğu görünen bu sorunun tüm telefonlarda görüleceği düşünülmemektedir. Bununla birlikte, bu sorundan etkilenen uygulama sayısı oldukça yüksektir.

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

Eğer telefonunuzu birkaç dakika için çökme yaşamadan kapatıp açabiliyorsanız ve günlük bildirim gönderen uygulamaları aklınızda tutabilirseniz, Ayarlar>Bildirimler>sorun çıkaran uygulama>’Bildirimlere İzin Ver’i kapat yolunu takip edebilirsiniz.

Nihai bir çözüm olarak, bildirimleri kişisel olarak kapattıktan sonra her şey tek tek açılabilir, ancak oldukça zahmetli olacaktır.

Güncelleme: cihazınızın sıfırlanmasını önlemek için, ios’un yeni güncellemesine geçiyorsunuz, sürüm 11.2. Bu arada, bu cihazınızın hedefidir. Geri 11.2 geçtiğinizde tüm bildirimleri kapatabilirsiniz.

Yapmaman gereken şey önermek. Modern cihazlarda, bir çok şey tarihin bir parçası olarak algılanır, şifreleme / sertifikasyon algoritmaları. Tarihiniz olması gerekenden farklı bir tarihte ise, cihazınızdaki iMessage gibi şeyler bozulmaya başlar. Cihazınız tamamen kilitli değil, ancak uygulama ve oyunlarda çok fazla tuhaflık yaşıyorsunuz. Güncel değilseniz, işiniz bittiğinde ‘otomatik’ olarak ayarladığınızdan emin olun.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu, iphone sorunu whatsapp, iphone şarj sorunu, iphone şebeke sorunu, iphone güncelleme sorunu, iphone ses sorunu, iphone sorunları, iphone sorun bildir, iphone sorun giderme, iphone açılmama sorunu, iphone alarm sorunu, iphone anakart sorunu, iphone arama sorunu, iphone anten sorunu, iphone anımsatıcı sorunu, iphone sorun bulma, iphone sorun bulma programı, iphone sorun bulucu, iphone batarya sorunu, iphone baseband sorunu, iphone bildirim sorunu, iphone bluetooth sorunu, iphone cızırtı sorunu, iphone cevaplama sorunu, iphone cekmeme sorunu, iphone cekim sorunu, iphone calmiyor sorunu iphone css sorunu, iphone chrome sorunu, iphone kamera sorunu, iphone sorun çözümü.