iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu, Apple, can sıkıcı yazılım hataları konusunda oldukça zorlu bir hafta geçirdi. Yönetici bağlantı ekranı. Macos’ta görünen duruma göre ulaşılır. Şimdi iOS cihazlarda dünya çapında bir bozulma ile karşı karşıyayız.

Peki Bunun Sebebi Nedir ?

Bildirimler sistemindeki bir hata, ana ekranınızla ilgili iOS’in bir parçası olan bölümde çökmeye neden oluyor. Özellikle günlük bildirimlerle ilgili uygulamalar (egzersiz, medikal hatırlatıcı v.b. uygulamalar) bu çökmelere neden oluyor gibi görünüyorlar. Fakat sadece cihazınızın tarih ve saati 2 Aralık 2017 00.15’i geçtikten sonra. Günlük bildirimlere bağlı uygulamalardan kaynaklanıyor gibi görünen bu sorunun tüm telefonlarda görülmediği düşünülüyor. Fakat buna rağmen bu sorundan etkilenen uygulamaların sayısı oldukça fazla.

iphone kendi kendine kapnıyor sorunu nasıl çözülür ?
iphone kendi kendine kapnıyor sorunu nasıl çözülür ?

Sorunun Çözümü İçin Ne Yapabilirsiniz ?

Eğer telefonunuzu birkaç dakika için çökme yaşamadan kapatıp açabiliyorsanız ve günlük bildirim gönderen uygulamaları aklınızda tutabilirseniz, Ayarlar>Bildirimler>sorun çıkaran uygulama>’Bildirimlere İzin Ver’i kapat yolunu takip edebilirsiniz.

Nihai bir çözüm olarak, bildirimleri kişisel olarak kapattıktan sonra her şey tek tek açılabilir, ancak oldukça zahmetli olacaktır.

Ayrıca Bkz. “Sorunu Hala Çözemediyseniz Cep Hastanesi ile WhatsApp’tan İletişime Geçiniz.”

Güncelleme: cihazınızın sıfırlanmasını önlemek için, ios’un yeni güncellemesine geçiyorsunuz, sürüm 11.2. Bu arada, bu cihazınızın hedefidir. Geri 11.2 geçtiğinizde tüm bildirimleri kapatabilirsiniz.

Yapmaman gereken şey önermek. Modern cihazlarda, bir çok şey tarihin bir parçası olarak algılanır, şifreleme / sertifikasyon algoritmaları. Tarihiniz olması gerekenden farklı bir tarihte ise, cihazınızdaki iMessage gibi şeyler bozulmaya başlar. Cihazınız tamamen kilitli değil, ancak uygulama ve oyunlarda çok fazla tuhaflık yaşıyorsunuz. Güncel değilseniz, işiniz bittiğinde ‘otomatik’ olarak ayarladığınızdan emin olun.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu, iphone sorunu whatsapp, iphone şarj sorunu, iphone şebeke sorunu, iphone güncelleme sorunu, iphone ses sorunu, iphone sorunları, iphone sorun bildir, iphone sorun giderme, iphone açılmama sorunu, iphone alarm sorunu, iphone anakart sorunu, iphone arama sorunu, iphone anten sorunu, iphone anımsatıcı sorunu, iphone sorun bulma, iphone sorun bulma programı, iphone sorun bulucu, iphone batarya sorunu, iphone baseband sorunu, iphone bildirim sorunu, iphone bluetooth sorunu, iphone cızırtı sorunu, iphone cevaplama sorunu, iphone cekmeme sorunu, iphone cekim sorunu, iphone calmiyor sorunu iphone css sorunu, iphone chrome sorunu, iphone kamera sorunu, iphone sorun çözümü,


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir