Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor

iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor

Iphone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor

iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor , Gelen bir aramayı otomatik olarak yanıtlarsa, bunları önlemek için sağlanacak ayarları gözden geçireceğiz. Günümüzde teknoloji giderek daha fazla ilerliyor. Teknolojinin gelişimine önemli katkı sağlayan Apple cihazları ülkemizde çok popüler olmuştur. Kullanımı, özellikleri ve sürekli yenilenmesi bu ilginin odak noktasıdır. Ancak, son zamanlarda, birisi onları aradığında iPhone telefon kullanıcıları gelen çağrıya cevap vermedi.

Gelen bir çağrı otomatik olarak açıldığında istenmeyen şeylerin karşı tarafına gidebilir. Bu durum, diğer tarafın sizinle ilgili olumlu ya da olumsuz düşüncelerini zorlayabilir. Ancak, otomatik çevirmenin açık olduğunu biliyorsanız, sorun olmayacaktır.

Burada, bu alanda işlem sağlamadık, ancak sürecin kontrolünü gerçekleştirenlere yapılan çağrıların otomatik yanıtı. Yapacağımız ayarlarla birlikte, bu sorunu ortadan kaldıracağız ve çözüm aşamalarını inceleyeceğiz. Anlatımızı hem görsel hem de yazılı olarak sağlayacağız.

iPhone Aramayı Kendiliğinden Cevaplıyor Ne Yapmalıyım ?

iPhone gelen çağrı otomatik olarak açılır, iPhone gelen çağrı otomatik olarak açılır, iPhone arama kendini açar, iPhone çağrı otomatik olarak açılır, iPhone çağrı otomatik olarak cevap vermez, iPhone otomatik cevap kapalı, iPhone otomatik cevap kapalı, iPhone otomatik cevap kapalı. Telefonun içindeki ayarları nerede kapatacağınızla ilgili tüm ayrıntıları sizinle paylaşacağız, böylece bu soru işareti var.

İlginizi Çekebilir: iPhone 150 MB Sınırını Nasıl Kaldırırım 2019

Iphone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor
Iphone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor

iPhone Otomatik Aramayı Kapatma (Videolu Anlatım)

Diğer taraftan sizi aradıktan sonra böyle bir yanıt olmamasına rağmen, gelen çağrının cevaplanmasını önlemek için önce ayarlarını giriyoruz. Ayarlar alanına girdikten sonra, burada dik ‘Genel’ buradan bölümü.

  1. Genele giriş yaptıktan sonra ‘’Erişilebilirlik’’ alanına giriyoruz.
  2. Size sunulan seçenekler içerisinde ‘’Sesli arama yönlendirme’’ alanına tıklıyoruz.
  3. Burada zaten ‘’Aramaları otomatik yanıtla’’ seçeneği karşınızda olacaktır. Muhtemelen açık ve süre seçilmiş şekildedir.
  4. Tiki sola kaydırarak kapalı hale getirebilirsiniz. Bundan sonraki dönem içerisinde artık aramalarınız siz istemediğiniz süre içerisinde otomatik olarak açılmayacaktır.

Size iPhone arama sorununun nedenini ve çözümünü açıkladık. Eğer ayarları koymak istediğiniz yere sormak istiyorsanız bize bir yorum verebilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor iphone arama cevaplama şekli değiştirme, iphone home tuşu ile arama cevaplama, iphone tek tuşla arama cevaplama, iphone bluetooth otomatik cevap, iphone 6 otomatik cevaplama kapatma, iphone gelen aramayı otomatik cevaplama, iphone ses tuşu ile cevaplama, iphone gelen aramaya otomatik mesaj.