Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır

iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır

Iphone Konferans Gorusmesi Nasil Yapilir

iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır, Bu yazımızda size iPhone Konferans Görüşmesi hakkında kısa bilgiler paylaşacağım.Bildiğiniz gibi  iPhone kullanıcıları kullandıkları cihazları üzerinden konferans görüşmeleri yapabilir.

Öncelikle Konferans görüşmesi ne demek? Diye soranlar için cevaplayalım; Konferans görüşmesi aynı anda birden fazla kişiyi arayarak bu aralamaları birleştirmedir. Peki Konferans görüşmeyi nasıl gerçekleştireceğiz anlatıma geçelim.

iPhone’da Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır ?

Çağrı ekranına gelen ilk kişiyi arayın ve normal olarak arayın. İlk arama başladığında, aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi + işareti ile arama ekle seçeneğini göreceksiniz. Arama Ekle düğmesine dokunun.  Konferansa eklenecek diğer kişinin numarasını çevirin veya telefon rehberi ve arama arasından seçim yapın. Arama başladığında, aradığınız ilk kişi otomatik olarak beklemeye alınacaktır. konferans seçeneği, aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ekranda görünecektir.

Bir konferans seçeneği seçin ve çağrıları birleştirin. diğer bir deyişle şimdi herkes hattına bağlı olacak ve konferans görüşmesi başlayacak. Yukarıdaki adımları tekrarlayabilir ve konferans görüşmesine daha fazla kişi davet edebilirsiniz. Vodafone ve Türk Telekom aynı anda 5 kişiyi, Turkcell de aynı anda 6 kişiyi destekliyor. ayrıca böylece daha fazla kişiye katılımcı sayısını artırarak, bir konferas görüşmesine davet etmek aynı şekilde diğer insanları arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Huawei Wifi’e Bağlanmıyor Hatası

İPHONE’DA KONFERANS GÖRÜŞMESİ NASIL YAPILIR?

  • Öncelikle arama ekranına gelin ve arayacağınız kişiyi normal bir şekilde arıyoruz.
  • Ardından ilk görüşmeye başladığınız zaman arama ekranında yer alan “+” “Arama Ekle” seçeneğine tıklayın.
  • Konuşmanıza eklemek istediğiniz diğer kişinin numarasını burada tuşlayın veya rehberinizden seçerek arayın.
  • Arama işlemi başladığı sırada ilk etapta arama yaptığınız ilk kişi beklemeye alınacaktır. Ekranda bir Konferans seçeneği çıkacaktır.

Bu seçeneği seçerek aramaları birleştirebilirsiniz. Bu şekilde aradığınız her iki kişi de hatta olacak ve konferans görüşmeniz başlayacaktır.

Not : Türk Telekom ve Vodafone aynı anda 5 kişiye kadar arama izni verirken Vodafone’da bu izin 6 kişiye kadar olduğunu unutmayınız

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılıriphone ekran kaydı, iphone ekran kilidi, iphone ekran koruyucu, iphone ekran yansıtma, iphone ekran kaydı ses, ıphone ekran resmi, iphone ekran testi, iphone ekran görüntüsü alma, iphone ekran değişimi, iphone ekran açılmıyor, iphone ekran ayarları, iphone ekran açılması, iphone ekran alıntısı, iphone ekran algılamıyor, iphone ekran açma, iphone ekran aktarma, iphone ekran açık kalıyor, iphone ekran ayrılması, ıphone ekran alma, iphone an ekran, iphone a screen replacement, iphone a screen protector, iphone ekran boyutları, iphone ekran boyutu, iphone ekran büyüdü, iphone ekran büyüteci.