/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 450 Görüntülenme

iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır

iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır, Bu yazımızda size iPhone Konferans Görüşmesi hakkında kısa bilgiler paylaşacağım.Bildiğiniz gibi  iPhone kullanıcıları kullandıkları cihazları üzerinden konferans görüşmeleri yapabilir.

Öncelikle Konferans görüşmesi ne demek? Diye soranlar için cevaplayalım; Konferans görüşmesi aynı anda birden fazla kişiyi arayarak bu aralamaları birleştirmedir. Peki Konferans görüşmeyi nasıl gerçekleştireceğiz anlatıma geçelim.

iphone konferans
iphone konferans

İPHONE’DA KONFERANS GÖRÜŞMESİ NASIL YAPILIR?

 • Öncelikle arama ekranına gelin ve arayacağınız kişiyi normal bir şekilde arıyoruz.
 • Ardından ilk görüşmeye başladığınız zaman arama ekranında yer alan “+” “Arama Ekle” seçeneğine tıklayın.
 • Konuşmanıza eklemek istediğiniz diğer kişinin numarasını burada tuşlayın veya rehberinizden seçerek arayın.
 • Arama işlemi başladığı sırada ilk etapta arama yaptığınız ilk kişi beklemeye alınacaktır. Ekranda bir Konferans seçeneği çıkacaktır.

Bu seçeneği seçerek aramaları birleştirebilirsiniz. Bu şekilde aradığınız her iki kişi de hatta olacak ve konferans görüşmeniz başlayacaktır.

Not : Türk Telekom ve Vodafone aynı anda 5 kişiye kadar arama izni verirken Vodafone’da bu izin 6 kişiye kadar olduğunu unutmayınız


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   iPhone Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılıriphone ekran kaydı, iphone ekran kilidi, iphone ekran koruyucu, iphone ekran yansıtma, iphone ekran kaydı ses, ıphone ekran resmi, iphone ekran testi, iphone ekran görüntüsü alma, iphone ekran değişimi, iphone ekran açılmıyor, iphone ekran ayarları, iphone ekran açılması, iphone ekran alıntısı, iphone ekran algılamıyor, iphone ekran açma, iphone ekran aktarma, iphone ekran açık kalıyor, iphone ekran ayrılması, ıphone ekran alma, iphone an ekran, iphone a screen replacement, iphone a screen protector, iphone ekran boyutları, iphone ekran boyutu, iphone ekran büyüdü, iphone ekran büyüteci,


1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir