/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / 1 Yorum / 715 Görüntülenme

iPhone Kulaklık Çalışmıyor Sorunu ve Çözüm Yolları

iPhone kulaklık çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları İphone, günümüzde en çok tercih edilen telefonlar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Tercih edilmesinde ki sebeplerden ilki şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, kullanım açısından rahatlığı ve içerisinde barındırdığı birçok uygulama ile iletişim açısından kolaylıklar sağlamasıdır. Bir telefondan beklenen tüm özellikler ve daha fazlası iphone telefonlarda mevcuttur. Ancak kendisine has özellikleri olan bu telefon modellerinin de ses sorunları olabilmekte ve zamanında müdahale edilmezse kalıcı hasarlara neden olabilmektedir.

iPhone 6 Plus Charge Flex
iPhone 6 Plus Charge Flex

Genelde bu ses sorunu kulaklık girişinde olabilmekte, ama bazen de kulaklık kablolarının hasar görmesi nedeniyle iPhone kulaklık çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları gibi sebeplerle Kulaklık kısmı çalışmayabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman, özellikle kulaklık girişi çalışmıyorsa size ilk tavsiyemiz telefonu kapatıp tekrar başlatmanızdır. Şarj bitmeden tekrar şarja takılan tüm telefonlarda olduğu gibi ıphone markalarda da telefon dinlenme süresi olmadığı için belli bir süre sonra çalışmayan bir aygıt ile karşılaşmak mümkün oluyor.


Yeniden Başlatma İşe Yaramadı

Eğer telefonu kapatıp tekrar açtığınız da kulaklık giriş kısmında hala problem var ise teknik servisimize gelerek bu sorunun neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz. iPhone kulaklık çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları ile telefonunuz birkaç gün içerisinde tamir edilmekte, kulaklık bozuldu ise birkaç saat içerisinde tamir edilmekte olup, kalıcı sorunlarda orijinal kulaklığa teknik servisimizden sahip olabilirsiniz. Aldığınız bilgiler doğrultusunda telefon tamir süreci hakkında bilgi sahibi olabilir, uygun fiyata en kısa sürede telefonunuza gereken bakımı yaptırabilirsiniz.

iPhone kulaklık çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları Küçük sorunlara kalıcı çözümler getirmek için size hizmet veren teknik servisimizde, sizleri memnun edebilmek adına en hızlı bakımı yapmaktayız. Telefondan ayrı geçen her saniyeniz için sizin üzgün olduğunuzu hissettiğimiz için, size en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmaktayız.

[table id=1 /]


iPhone Kulaklık Çalışmıyor Sorunu ve Çözüm Yolları
iPhone Kulaklık Çalışmıyor Sorunu ve Çözüm Yolları

iPhone kulaklık çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları Eğer telefonunuz da;

 • Kulaklık sorunu var ise
 • Hoparlör sorunu var ise
 • Şarj girişinde temassızlık var ise

Dokunmatik ekranda donma ya da temassızlık oluyor ise teknik servisimizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Dileriz ki, telefonunuz hiç bozulmasın, bize ihtiyacınız olmasın. Ama unutmayın ki bozulduysa da size en büyük desteği vermek adına ilk başvuracağınız adres iletişim bilgilerinde yer almaktadır.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir