Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı

iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı

Iphone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı

iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı takılması sorunu soketin yanlış kullanımı veya uzun süre kullanılması sonucunda ortaya çıkmaktadır. En büyük nedenler soketin oksitlenmesi ve kulaklığı takılı tutan parçaların kalmasıdır.

iPhone Kulaklık Madunda Takılı Kaldı soketin oksitlenmesine neden olacak faktörlerden biri de cihazın sıvı ile temasıdır. Sokette oksidiyon meydana geldiyse, muhtemelen sıvı teması olmuştur. Çeşitli tıkanmalar, cepte bulunan pamuk yüzeylerden veya ortamdan kopan parçalarla telefonun tıkanmasıdır.

iPhone’un Kulaklık Modunda Kalması

iPhone kulaklık modunda takılı kalıyor, sorunun iki nedeninden biri olan oksidiyon için maalesef profesyonel yardım alınması gerekiyor. Bu durum ortaya çıktığında Yetkili Servise başvurmanız önemlidir.

Apple cihazları bu sorunu önlemek için çeşitli yöntemler kullandılar onları inceleyelim:

 • Tıkanıklıklar toz ve pamuk parçaları ise kullanıcı bu sorunu kürdan yardımı ile çözebilir.
 • Oksidiyon söz konusu ise, teknik servis incelemeli ve gerekli müdahaleleri yapmalıdır.
 • Oksidiyon çözülmezse, bu sorun parça değişimi ile çözülür.

Yukarıdaki yöntemlerin bir sonucu olarak iPhone telefonunuz kulaklık modunda kalır ve günlük olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

Kullanıcı sorunu olan iPhone’un kulaklık modunda kaldığı duruma yönelik çözümler denendikten sonra nihayet parça değiştirilir. Parça değişiminde önemli olan nokta, işte deneyimli teknisyen ve orijinal parça kullanılmasıdır.

iPhone kulaklık soketinin değiştirilmesi hakkında bilinmesi gerekenler:

 • Telefon kulaklık soketi modele göre seçilir ve orijinal kısım kullanılır.
 • Değişiklikten sonra sorun çözülür.
 • Kulaklık soketi, telefonun kullanılmasını engellemez.
 • Önemli bir ayrıntı, bilginin soket değişimi sırasında asla sıfırlanmaması veya silinmemesidir.
 • Yukarıdaki bilgiler ile telefonunuzun kulaklık soketini güvenilir yetkili servisler tarafından yapabilirsiniz. Telefon garanti süresi bittiyse bu işlemlerin işyerinde profesyonel teknik servis tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Önlem olarak, işlemler başlamadan önce telefonda önemli gördüğünüz kişisel bilgileri alıp başka bir cihazda koruyabilirsiniz. Parça değişiminden sonra mutlaka testler yapmalı ve en ufak bir sorunla karşılaşılsa bile işi yapan kişilere haber verilmeli ve sorun düzeltilmelidir.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonun Hafızası Dolduğunda Ne Yapmalıyım

Kulaklık Değişimi ve Onarımı Hizmetleri Vermekteyiz

Teknik servisimiz, telefonlarınızda yaşadığınız kulaklık sorunları konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir. Kulaklık kararırsa ve bunun gibi problemler yaşarsanız öncelikle kulaklık gerekli incelemeler yapılır ve kulaklıklarınız tamir edilmeye çalışılır. Onarılamayan kulaklık için kulaklık değiştirme hizmeti verilmektedir. kulaklık değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, steril ve statik elektriksiz teknik servis odalarında operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Öte yandan telefonlarınızda yer alan bilgiler Kulaklık değiştirildikten sonra asla silinmeyecek veya zarar görmeyecektir. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler önünüzdedir. Garantili kulaklık değiştirme hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, en az 3 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet vermektedir. Değişim sonrası karşılaştığınız kulaklık sorunları için ücretsiz destek sunar.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone kulaklık modunda takılı kaldı hoparlörden ses gelmiyor , iphone 6 kulaklık modunda takılı kaldı , iphone telefon kulaklık modunda takılı kaldı , iphone kulaklık modunda takılı kaldıysa , iphone 6 s kulaklık modunda takılı kaldı, iphone 6 plus kulaklık modunda takılı kaldı , iphone kulaklık modunda takılı kalma , iphone-kulaklık modunda takılı kaldı hoparlörden ses gelmiyor , iphone 6s kulaklık modunda takılı kaldı , iphone kulaklık modunda çıkmıyor , kulaklık modunda takılı kaldı iphone , iphone kulaklık modunda takılı kaldıysa , iphone kulaklık modunda kalma.